دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
قدرت

قدرت

نسخه الکترونیک قدرت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!

نقد و بررسی قدرت

«راندا برن»، نویسنده‌ی کتاب راز بر این باور است، برای ایجاد و تغییر هر چیزی تنها یک مولفه و امکان مورد نیاز است، آن‌ هم قدرت است. زندگی رؤیاهایتان از آنچه تصور می‌کنید به شما نزدیک‌تر است، زیرا می‌توانید با به کار بردن «قدرت» سلامتی کامل، روابط خارق‌العاده و باورنکردنی، شغلی که عاشق آن هستید، زندگی پر از خوشبختی و پول مورد نیاز را به دست آورید. هر کشف، اختراع و آفرینش انسان از «قدرت» ناشی می‌شود و می‌توان به‌واسطه‌ی آن همه‌ چیز را در زندگی به دست آورد. «راندا برن» از چهره‌های تأثیرگذار دهه‌ی گذشته، پس از آشکارسازی راز درون، از ‌بزرگ‌ترین قدرت جهان که در درون انسان است، سخن گفته است. او در کتاب «قدرت»، از این نیروی خارق‌العاده صحبت کرده و آن را به‌عنوان امکانی معرفی کرده است که می‌توان به کمک آن به روابط اجتماعی سالم، پول زیاد، سلامتی، خوشحالی، شغل موردعلاقه دست یافت. این قدرت در بطن انسان است، تنها باید بتوان از آن به‌خوبی بهره‌برداری کرد.

درباره کتاب قدرت

کتاب «قدرت» The Power نوشته‌ی «راندا برن» در سال 2010 منتشر شد. این کتاب در دسته‌ی کتاب‌های روانشناسی و خودیاری قرار دارد و درباره‌ی انرژی و قدرت بی‌مانند درون انسان صحبت می‌کند. این اثر درباره‌ی تأثیر انرژی مثبت، نیروی عشق و خودباوری سخن می‌گوید و نویسنده معتقد است می‌توان هر ناممکنی را با استفاده از قدرت درون ممکن ساخت. «راندا برن»، در این اثر علاوه‌بر بیان احساسات و تجربیات شخصی‌اش از گفته‌های نویسندگان، ادیبان و دانشمندان مهم تاریخ بشر نیز استفاده کرده است. او نشان می‌دهد افراد موفق، همگی با بهره‌برداری از این قدرت توانسته‌اند پله‌های موفقیت را طی کنند.

«راندا برن»، بر این باور است که همه‌ی آدم‌ها، شایستگی داشتن یک زندگی خوب را دارند. هر فردی باید بتواند در زندگی به‌سلامتی، آرامش و آسایش دست یابد و احساس شور و شوق کند. سلامتی روح انسان و آسایش فکری از مسائل مهم است که باوجود آن می‌توان فراز و نشیب‌های زندگی را پشت سر گذاشت و به اهداف رسید. افراد باید بتوانند احساس سرزندگی و ارزشمندی را در خود ایجاد و به‌واسطه‌ی آن بر مشکلات و چالش‌ها غلبه کنند. رسیدن به خواسته‌ها و اهداف مستلزم تلاش شبانه‌روزی، خودباوری و اعتمادبه‌نفس است. خودباوری و اعتماد به توانایی‌ها و مهارت‌ها در هنگام بروز مشکلات و مسائل پیچیده بسیار مهم است. حال این سوال به وجود می‌آید چگونه می‌توان به این خودباوری رسید؟ بسیاری از افراد در تلاش هستند بامطالعه‌ی کتاب، شرکت در دوره‌های مختلف و ملاقات روانشناس، مهارت‌های فردی‌شان را بهبود بخشند به این خودباوری برسند.

«راندا برن» در کتاب «قدرت» نشان می‌دهد خودباوری و اعتمادبه‌نفس از قدرت درون نشاءت می‌گیرد. همه‌‌ی انسان‌ها در وجودشان دارای یک نیروی خارق‌العاده هستند که به کمک آن می‌توان به‌تمامی خواسته‌ها رسید. شما با تکیه‌بر این قدرت درونی می‌توانید معنای زندگی خود را درک و برای اهدافتان تلاش کنید. «راندا برن»، نویسنده‌ی معروف استرالیایی در این اثر به خوانندگان کمک می‌کند تا بتوانند به زندگی که در آرزویش هستند، دست یابند. او این کتاب را در چندین فصل با زبانی ساده و روان به نگارش درآورده است که عبارت است از:

 • قدرت چیست؟
 • نیروی عشق
 • قدرت احساسات
 • قدرت و آفرینش
 • احساس یعنی آفرینش
 • زندگی تو را دنبال می‌کند
 • کلیدهای رسیدن به قدرت
 • قدرت و سلامتی
 • قدرت قلب شما
 • عشق یعنی حقیقت

درباره راندا برن

«راندا برن» Rhonda Byrne کارگردان و نویسنده‌ی اهل استرالیا در تاریخ 26 آگوست سال 1945 به دنیا آمد. این چهره به‌واسطه‌ی کتاب «راز» که براساس فیلم مستند «راز» به نگارش درآمده است به نویسنده‌ای محبوب و شناخته شده در سراسر دنیا تبدیل شد. کتاب «راز» پس از انتشار به زبان‌های مختلف ترجمه و به یکی از آثار پرفروش دنیا تبدیل شد. همان سال مجله‌ی تایم «راندا برن»، را به‌عنوان یکی از صد زن تأثیرگذار سال معرفی کرد.

این نویسنده بر این باور است با به‌کارگیری قدرت درون و نیروی عشق می‌توان بر تمامی مشکلات و پیچیدگی‌های زندگی فائق آمد. او براساس این موضوع، طی دو دهه‌ی اخیر کتاب‌های زیادی به نگارش درآورده است که همه‌ی آن‌ها به فارسی ترجمه شده‌اند و در میان خوانندگان فارسی زبان محبوب هستند. برخی از آثار او عبارت‌اند از: «راز قدرت»، «معجزه شکرگزاری»، «قانون جذب چگونه باعث تحول در زندگی شما می‌شود؟» و «کتاب جادو درباره سپاسگزاری» که نسخه‌ی الکترونیک و صوتی آن‌ها در سایت و اپلیکیشن فیدیبو برای خرید و دانلود موجود است.

ترجمه کتاب قدرت به زبان فارسی

کتاب «قدرت» نوشته‌ی «راندا برن» با ترجمه‌ی «مسعود آشتیانی» از سوی نشر نیک ورزان در سال 1398 منتشر شد که در همین صفحه از فیدیبو برای خرید و دانلود موجود است. این اثر با ترجمه‌ی «آزیتا عظیمی» از سوی انتشارات عطائی با عنوان «قدرت عشق» هم به چاپ رسیده است.  

در بخشی از کتاب قدرت می‌خوانیم

وقتی تو در مورد مشکلات مختلف اعم از مالی، ارتباطی، بیماری و یا حتی کسادی کسب‌وکار حرف می‌زنی، در مورد آنچه دوست داری حرف نمی‌زنی. وقتی در مورد رویدادی بد در اخبار و یا شخص و وضعیتی که تو را معذب می‌کند حرف می‌زنی، در واقع درباره آنچه دوست داری حرف نمی‌زنی. حرف زدن درباره روز بدی که سپری کرده‌ای، دیر رسیدن به سر قرار، گیرکردن در ترافیک یا از دست دادن اتوبوس، همه و همه یعنی حرف زدن در مورد چیزهایی که دوست نداری. مسائل زیادی هست که هر روز پیش می‌آید. اگر عادت کنید مدام راجع به چیزهایی حرف بزنی که از آن‌ها خوشت نمی‌آید، تمام این موارد کوچک باعث بروز مشکلات و چالش‌های بیشتری در زندگی‌ات می‌شوند.

تو باید راجع به اخبار خوش روز و موارد مثبت صحبت کنی. راجع به جلسه‌ای که به‌خوبی پیش رفت. صحبت کنی. راجع به اينکه دوست داری موقع‌شناس باشی صحبت کنی. راجع به اینکه سلامتی چه نعمتی است صحبت کنی. راجع به سودی که توقع داری از کسب‌وکار به چنگ آوری، صحبت کنی. راجع به وضعیت و معاشرت‌هایی که در طول روز داشتی و به‌خوبی به سرانجام رسیدند، صحبت کنی. تو باید در مورد هر آنچه دوست داری صحبت کنی؛ تا هر آنچه دوست داری به تو اهدا شود.

اگر تو تمام موارد منفی را تکرار کنی و از هر آنچه علاقه نداری شکایت کنی، درواقع همانند طوطی خودت را در قفس حبس کرده‌ای. هر دفعه که تو راجع به هر آنچه نمی‌خواهی صحبت می‌کنی، درواقع در حال اضافه کردن میله‌ای دیگر به قفست هستی و خودت را از تمام خوبی‌ها محروم می‌سازی.

افرادی که زندگی‌های معرکه‌ای دارند، همان‌طور که قبلاً اشاره شد، بیشتر درباره هر آنچه خوششان می‌آید حرف می‌زنند و با اين کار، دسترسی نامحدودی به تمام خوبی‌های زندگی دارند؛ و آن‌ها مانند پرنده‌ی در اوج آسمان آزاد هستند. به‌منظور داشتن زندگی معرکه و خارق‌العاده. میله‌های قفس ذهنت را بشکن؛ عشق اهدا کن و تنها در مورد هر آنچه دوست داری صحبت کن و عشق تو را آزاد خواهد کرد!

در این صورت، حقیقت را خواهی فهمید و حقیقت تو را آزاد خواهد کرد.

حضرت عیسی

باوجود نیروی عشق، هیچ امری غیرممکن نیست. مهم نیست چه کسی هستید، مهم نیست با چه موقعیتی روبرو خواهید شد، نیروی عشق و محبت تو را رها می‌کند.

من خانمی را می‌شناسم که با یاری گرفتن از عشق توانست میله‌های قفس ذهنی‌اش را بشکند. او گرفتار فقر بود و مجبور شده بود که بعد از بیست سال زندگی مشترک اجحاف‌آمیز، طلاق بگیرد و بچه‌هایش را به‌تنهایی بزرگ کند. باوجود تمام مشکلات و ناملایمات، این زن هرگز اجازه نداد که دلخوری، عصبانیت و یا هر نوع احساس خصومت دیگری در درونش ریشه بدواند.

مشخصات قدرت

 • ناشر انتشارات نیک ورزان
 • قیمت نسخه چاپی قیمت نسخه چاپی ۲۵,۰۰۰ تومان
 • تاریخ نشر ۱۳۹۸/۱۰/۰۱
 • زبان فارسی
 • حجم فایل 1.23 مگابایت
 • تعداد صفحات ۱۹۴ صفحه
 • شابک

نظرات کاربران درباره قدرت

عالی.وشگفت‌انگیزاست
در ۴ ماه پیش توسط Sadra Mobil ( | )