دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
سه‌روز و یک‌عمر

سه‌روز و یک‌عمر

نسخه الکترونیک سه‌روز و یک‌عمر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره سه‌روز و یک‌عمر

روز انگار نمی‌خواست بدمد، ابرهایی سپید و پیوسته به هم آسمان شهر را پوشانده بودند. نخستین کسانی که رسیدند، دیدند آقای دِمِد توی حیاط زیر سایبان ایستاده، پوتین‌های کلفتی به‌پا دارد، کت بلند کرِم‌رنگی پوشیده و دست‌هایش را توی جیب‌هایش فرو برده است. چهره‌ی گرفته‌ی روزهای ناخوشایند را داشت. تعداد مردها خیلی بیش‌تر از زن‌ها بود، همچنین چند پسر جوان بزرگ‌سال‌تر از آنتوان، شانزده تا هجده‌ساله که آنتوان اندکی می‌شناختشان. آنتوان تمام شب پلک به‌هم نگذاشته و همه‌ی نیرویش را ازدست داده بود. به‌محض این‌که از پنجره‌ی اتاقش دید مردم جلو خانه‌ی دِمِد گرد آمده و آماده‌اند دسته‌جمعی بروند جلو شهرداری، شهامتش را ازدست داد...

ادامه...

مشخصات سه‌روز و یک‌عمر

  • ناشر به‌ سخن
  • قیمت نسخه چاپی قیمت نسخه چاپی ۳۵,۰۰۰ تومان
  • تاریخ نشر ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.29 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۴۰ صفحه
  • شابک

نظرات کاربران درباره سه‌روز و یک‌عمر

سوالی که در طول خواندن کتاب ذهن خواننده را درگیر می‌کند این است: چگونه در دوازده سالگی می‌شود آدم‌کش شد؟! آنتوان دوازده ساله بر اثر حادثه‌ای پسر بچه‌ی همسایه را به قتل می‌رساند و این اتفاق زندگی آنتوان و اطرافیانش را تحت‌ تاثیر قرار می‌دهد. &#۳۴;سه روز و یک عمر&#۳۴; اثری جنایی روانشناختی است که ما در طول خواندن کتاب با حالات درونی آنتوان همراه هستیم. کتاب با یک واقعه‌ی تکان دهنده شروع می‌شود،قتل یک پسر شش ساله توسط کودک دیگر که شروعی بسیار عالی برای یک کتاب جنایی محسوب می‌شود. &#۳۴;پی‌یر لومتر&#۳۴; دو سوم اولیه کتاب را به روزهای پس از واقعه اختصاص داده است که اگر از آن دسته مخاطبینی باشید که بُعد بالای روانشناختی در کتاب برایتان اذیت‌کننده نیست،قابل قبول است ولی در غیر این‌صورت  احتمالا از حوصله‌تان خارج است .یک سوم پایانی کتاب به سال‌های بزرگسالی آنتوان اشاره دارد. از نکات برجسته‌ی کتاب می‌توان به پایان بی‌نظیر آن اشاره کرد. اگر کتاب را مستقل در نظر بگیریم  کتاب بسیار خوبی است اما به علت تبلیغات نادرستی که از کتاب شد این کتاب را با جنایت و مکافات  مقایسه کرده‌اند و اینطور به نظر می‌رسد که در قبال این مقایسه کتاب ضربه‌ی سختی خورده،پس یادتان باشد بدون هیچ پیش‌زمینه‌ای شروع به خواندنش کنید.
در ۲ ماه پیش توسط غزال بادپا ( | )
کتابی خواندنی
در ۲ سال پیش توسط saeid ( | )