پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
EFT  تکنیک‌های رهایی ذهن(کمردرد)

EFT تکنیک‌های رهایی ذهن(کمردرد)
بازگشایی درها به سوی رهایی جسم با همکاری ۵۹ شرکت کننده در تمرین ای‌اف تی

نسخه الکترونیک EFT تکنیک‌های رهایی ذهن(کمردرد) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره EFT تکنیک‌های رهایی ذهن(کمردرد)

به طور خلاصه، ای‌اف‌تی نسخۀ احساسی طب سوزنی است، فقط در آن از سوزن استفاده نمی‌شود. در عوض، با ضربه زدن به گذرگاه‌های رایج در طب سوزنی با استفاده از نوک انگشتان این نقاط را تحریک می‌کنیم. این عمل اغلب نتایج شگفت‌انگیزی را سبب می‌شود که احتمالاً ورای انتظارات شماست. این راهکار برای‌ یادگیری، استفاده، و به اشتراک گذاشتن با دیگران بسیار آسان است. شما می‌توانید اصول و موارد بیشتر را در این کتاب بیاموزید. ای‌اف‌تی برای هر چیزی مفید است. درحالی‌که تمرکز این کتاب بر استفاده از ای‌اف‌تی در درمان کمردرد است، باید متذکر شوم که کمردرد تنها بخش کوچکی از فهرست بلندبالای موفقیت‌های ای‌اف‌تی است. برای مثال، ای‌اف‌تی برای انواع دردها و مسائل مفید است و اغلب جایی که دیگر راهکارها فایده‌ای ندارد ای‌اف‌تی وارد میدان می‌شود. ای‌اف‌تی به طرز شگفت‌انگیزی در مسائل احساسی از هر نوعی مؤثر است و روند معمولی روان‌درمانی را از ماه‌ها یا سال‌ها به دقیقه یا ساعت کاهش می‌دهد. هم‌چنین، ای‌اف‌تی می‌تواند برای کسانی که مایلند عملکردشان در ورزش، تجارت یا مهارت‌های اجتماعی بهبود‌ یابد، مفید باشد. این کتاب مثل‌ یک دایرۃالمعارف چنان جامع است که می‌توان آن را به واقع «دایرۃالمعارف ای‌اف‌تی برای دردهای پشت» نامید. لازم نیست که خوانندگان تمام کتاب را مطالعه نمایند بلکه خواننده می‌تواند آن را به عنوان منبعی ارزشمند با خود همراه داشته باشد، چرا که کتاب شامل روش‌ها و مفاهیمی است که نمی‌توان آنها را در دیگر کتاب‌های حوزۀ سلامت یافت.

ادامه...

مشخصات EFT تکنیک‌های رهایی ذهن(کمردرد)

بخشی از EFT تکنیک‌های رهایی ذهن(کمردرد)

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره EFT تکنیک‌های رهایی ذهن(کمردرد)

دوستان عالیه.👌👌👌
در ۳ ماه پیش توسط bah...362 ( | )
عالی
در ۳ ماه پیش توسط ali...380 ( | )