پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
هفت قانون برای رسیدن به ثروت و شادی

هفت قانون برای رسیدن به ثروت و شادی

نسخه الکترونیک هفت قانون برای رسیدن به ثروت و شادی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره هفت قانون برای رسیدن به ثروت و شادی

«به حقیقت باور دارم که جیم ران انسانی فوق‌العاده است که فلسفه‌اش می‌تواند کیفیت زندگی همه را ارتقا بخشد.» آنتونی رابینز «چند انسان معدود از موهبت خدادادی انگیزه‌بخشی و ایجاد تغییرات مؤثر در دیگر انسان‌ها برخوردارند» تام هاپکینز «جیم ران یکی از مشهورترین متفکرانی است که تاکنون فرصت داشتم به او گوش بسپارم» لس براون «جیم ران استاد انگیزه‌بخشی است که دارای سبک، کاریزما و جذابیت خاص خود است و سخنانش تأثیرگذار است و تفاوت ایجاد می‌کند. اگر همه به سخنان دوست من گوش بسپارند دنیا به مکان بهتری تبدیل می‌شود.» مارک ویکتور هانسون نیازی نیست بین ثروت و شادی یکی را انتخاب کنید. این‌ها هر دو از یک چشمه جاری می‌شوند و آن هم چشمه فراوانی است. با این کتاب شما هفت راهبرد اساسی مورد نیاز برای موفقیت را کشف می‌کنید: - قدرت هدف‌گذاری را آزاد کنید. - در جست‌وجوی دانش باشید. - معجزه رشد شخصی را بیاموزید. - بر زمان و وقت خود مسلط باشید. - با افراد موفق و برنده همنشینی کنید. - هنر خوب زندگی کردن را بیاموزید. فلسفه نویسنده این کتاب به میلیون‌ها نفر کمک کرده است تا زندگی خود را بهتر کنند. ببینید این فلسفه برای شما چه کاری انجام می‌دهد.

ادامه...

مشخصات هفت قانون برای رسیدن به ثروت و شادی

بخشی از هفت قانون برای رسیدن به ثروت و شادی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره هفت قانون برای رسیدن به ثروت و شادی