دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب زمینه و زمانه پدیدارشناسی

کتاب زمینه و زمانه پدیدارشناسی
جستاری در زندگی و اندیشه‌های هوسرل و هایدگر - نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب زمینه و زمانه پدیدارشناسی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب زمینه و زمانه پدیدارشناسی

هوسرل و هایدگر بنیانگذاران دو جریان اصلی پدیدارشناسی محسوب می‌شوند، در این کتاب به‌عنوان دو شخصیت محوری قلمداد می‌شوند و این پژوهش به شرح زندگی و اندیشه‌های آن‌ها اختصاص دارد.سیاوش جمادی نویسنده این کتاب حجیم، بر این اعتقاد است که برحسب طرح مورد نظرش، این پژوهش باید خشت اول و گام آغازین در راه پژوهشی جامع‌تر و گسترده‌تر تلقی شود و زندگی و اندیشه پدیدارشناسان دیگر چون امانوئل لویناس، ژان پل سارتر، موریس مرلوپونتی، پل ریکور و رهیافت‌های پدیدارشناختی متفکرانی نظیر گادامر، هانا آرنت، ژاک دریدا، موریس بلانشو و خوسه ارتگا را نیز دربرگیرد.

ادامه...

مشخصات کتاب زمینه و زمانه پدیدارشناسی

نظرات کاربران درباره کتاب زمینه و زمانه پدیدارشناسی

یک اثر تالیفی بسیار خوب. اگر فصد آشنایی عمیق با پدیدار شناسی و پدیدارشناسان را دارید. این کتاب حتی نسبت به آثار غربی که به فارسی ترجمه شده یک سر وگردن بالاتر است.
در ۱ سال پیش توسط گرسیوز دقیقی ( | )
نمی‌دانم آیا این کتاب، یک کتاب علمیست یا کتاب داستان. واقعا معلوم نیست با وجود اینکه این‌همه کتاب خوب به زبان‌های انگلیسی و آلمانی نوشته شده، چه اصراری وجود دارد که چنین کتاب کم مایه‌ای نوشته شود.
در ۸ ماه پیش توسط tal...baz ( | )