0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
عشق به زندگی

معرفی، خرید و دانلود کتاب عشق به زندگی

نویسنده:
جک لندن
درباره عشق به زندگی

سه رکن اصلی در ادبیات هر کشوری ‌وجود دارد. داستان، نمایشنامه و شعر. در دسته‌ی داستان، داستان‌های کوتاه و داستان‌های بلند و رمان قرار می‌گیرند. اگرچه که امروزه تمرکز خوانندگان بیشتر بر مطالعه‌ی رمان است اما داستان‌های کوتاه سنجه‌ی خوبی برای شناختن نویسندگان هستند. جالب است بدانید که داستان کوتاه، نخستین متنی است که در دانشگاه به دانشجویان آموزش داده می‌شود و به همین دلیل بسیار حائز اهمیت است. جک لندن نویسنده‌ی آمریکایی با نوشتن داستان کوتاه مشهور شد، او با انتشار داستان‌هایش در نشریه‌های معتبر آمریکا توانست ثروت هنگفتی به دست بیاورد و درنتیجه نام خودش را به‌عنوان یکی از معدود نویسندگانی ثبت کند که توانست از طریق نویسندگی کسب درآمد کند.

about book image

درباره‌ی کتاب عشق زندگی اثر جک لندن

کتاب عشق زندگی نوشته‌ی جک لندن است. این کتاب، مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه است که برای نخستین بار دز سال 1907 منتشر شد. کتاب عشق زندگی از مهم‌ترین کتاب‌های جک لندن است که در کتاب‌های نویسندگان دیگر از آن نام‌برده شده است. همه‌ی داستان‌های کتاب عشق زندگی درباره‌ی ارتباطات انسانی هستند و اهمیت این روابط را در زندگی نشان می‌دهند.

مروری بر داستان‌های کتاب عشق زندگی

کتاب عشق زندگی، مجموعه‌ای از نه داستان کوتاه به قلم جک لندن است. این داستان‌های عبارت‌اند از:

داستان اول: عشق به زندگی

داستان دوم: یک تکه گوشت

داستان سوم: خاموشی سپید

داستان چهارم: دو راهی در بیابان

داستان پنجم: در کشوری دور دست

داستان ششم: دختر سپیده

داستان هفتم: یادی از یک مرد

داستان هشتم: خدای نیاکان او

داستان نهم: جای پای خورشید

در بخشی از کتاب عشق زندگی می‌خوانیم

«سیتکا چرلی» درحالی‌که چپق می‌کشید با قیافه‌ای متفکرانه به تصویر «روزنامه پلیسی» نگاه می‌کرد که به دیوار نصب‌شده بود. نیم ساعتی بود که وی هم چنان در آن خیره شده و من نیز در این مدت زیرکانه او را می‌پاییدم. یقیناً چیزی در ذهنش حادث‌شده بود. با خود گفتم هرچه که می‌خواهد باشد، ارزش این را دارد که انسان برای کشف آن متحمل‌اند ک رنجی شود، چون عمری سپری کرده بنابراین نگاه کردن را بلد بود، زیرا از موقع که از پدر و مادر جدا

شد تا زمانی که به روش سفیدپوستان و حتی به طرز فعالیت ذهن آنان خوی گرفت، هیچ کار خارق‌العاده‌ و عجیبی نبود که برای یک هندو مقدور نباشد و او آن را به انجام نرسانیده باشد. به‌طوری‌که خودش می‌گفت به دنبال گرما آمده و در مسکن ما، در برابر آتش جا گرفته بود تا آن‌که یکی از ما محسوب شده بود.

این‌که هرگز به دنبال فراگرفتن خواندن و نوشتن نرفته بود ولی بااین‌همه نکته قابل‌توجه اینجاست که نه‌تنها کلمات زیادی اندوخته بود بلکه به‌درستی به نظریه سفیدپوستان و به رفتار آنان نسبت به اشیا، پی برده بود.

ما این کلبه مخروبه را پس از یک روز راه روی بر روی جاده‌ای که جای پای مسافرین بر روی برف تشکیل‌شده بود، پیداکرده بودیم. خوراک سگان را داده بشقاب‌های سوپ‌خوری را شسته و تختخواب‌ها را آماده کرده آن‌وقت مشغول استفاده از آن ساعت دلپذیری بودیم که یک‌بار در شبانه‌روز و آن‌هم در شب‌هنگام دست می‌دهد و آن ساعتی است که چپق چاق کرده دورهم می‌نشینیم و قصه می‌گوییم. ‌

درباره‌ی جک لندن نویسنده‌ی کتاب عشق زندگی

جک لندن داستان‌نویس و رمان‌نویس آمریکایی متولد 12 ژانویه‌ی 1876 است. او نویسنده‌ای بسیار موفق در ادبیات کلاسیک است و جز معدود نویسندگانی است که توانست از طریق نوشتن به ثروت زیادی برسد. زمانی که او در سان‌فرانسیسکو به دنیا آمد خانواده‌ی بسیار فقیری داشت و برای گذران روزگار مجبور بود در کارخانه‌های صنعتی کار کند. او بعد از تجارب بسیار کار در کارخانه با یک کشتی به ژاپن رفت. اگرچه که در بدو ورودش به ژاپن به‌عنوان یک کارگر مشغول به کار شد اما این سفر تجربه‌های زیادی برای او به همراه داشت. جک لندن بعد از ژاپن به آمریکا برگشت و وارد دانشگاه شد. باوجود تلاش‌های بسیار جک لندن نتوانست تحصیلاتش را در دانشگاه تکمیل کند و بعد از یک سال دانشگاه را رها کرد. این نویسنده بعد از ترک دانشگاه به گروهی پیوست و همراه آن‌ها به کانادا رفت.

زمانی که لندن در کانادا بود به بیماری سختی دچار شد و مجبور شد برای درمان مدتی را در آنجا بماند. همین اتفاق سبب شد که او نخستین داستانش را با الهام از اتفاقات زندگی‌اش بنویسد. بعد از بازگشت به آمریکا، جک لندن داستان‌هایش را در نشریات محلی چاپ می‌کرد و نویسندگی را به‌صورت جدی و حرفه‌ای دنبال می‌کرد. بعد از مدت کمی آثار او در مجلات طرفداران زیادی پیدا کرد و جک لندن توانست از طریق نویسندگی درآمد خوبی کسب کند.

. او در میان‌سالی زمینی به وسعت چهار کیلومترمربع در کالیفرنیا خرید و در آن به کشاورزی مشغول شد. جک لندن در نوامبر ۱۹۱۶ درگذشت و او را در ملک خودش به خاک سپردند. این زمین در حال حاضر پارک تاریخی جک لندن است و دولت آمریکا آن را اداره می‌کند. او  بیش از 50 کتاب و مقاله به‌جامانده است که تعداد زیادی از آن‌ها به فارسی ترجمه‌شده‌اند. ازجمله کتاب‌های او می‌توان به «آوای وحش»، «سپید دندان»، «مارتین ایدن» و «ستاره گرد» اشاره کرد.

ترجمه‌ی کتاب عشق زندگی به فارسی

انتشارات نگاه کتاب عشق زندگی را با ترجمه‌ی محمد نوذر عرضه کرده و در اختیار علاقه‌مندان قرارداده است. انتشارات نگاه یکی از ناشران قدیمی تهران محسوب می‌شود. نگاه با بیش از 40 سال فعالیت حرفه‌ای صدها کتاب از ناموران و نوآمدگان عرصه فرهنگ و ادبیات چاپ و منتشر کرده است و همچنان این راه پرفرازونشیب را در صنعت نشر طی می‌کند. این انتشارات طی سال‌ها افتخار داشته تا به شکل تخصصی ناشر آثار بزرگانی چون: احمد شاملو، سیمین بهبهانی، مرتضی راوندی، نیما یوشیج، شهریار، حسین منزوی، عماد خراسانی، یدالله رویایی، نصرت رحمانی، بزرگ علوی، محمدعلی افغانی، رضا براهنی، غلامحسین ساعدی …؛ و بسیاری دیگر از شاعران و نویسندگان معاصر باشد.

about book image

چرا باید کتاب عشق زندگی را خواند؟

کتاب عشق زندگی یکی از مجموعه‌ داستان‌های جک لندن است. این کتاب شامل نه داستان جذاب است و خواندن آن جز حس خوب برای خواننده چیز دیگری ندارد. این کتاب می‌تواند هدیه‌ی مناسبی برای نوجوانان و کسانی که به‌تازگی کتاب‌خوانی را شروع کرده‌اند باشد زیرا بدون شک بعد از مطالعه‌ی این کتاب به داستان‌های دیگری از جک لندن نیز علاقمند می‌شوند و به سراغ آن‌ها می‌روند. کتاب عشق زندگی در دسته‌ی کتاب‌های داستان‌های آمریکایی قرار دارد. کتاب عشق زندگی مناسب برای گروه سنی بزرگ‌سال است. تعداد صفحات نسخه‌ی چاپی کتاب 256 صفحه است که بامطالعه‌ی روزانه 20 دقیقه می‌توانید این کتاب را در 12 روز بخوانید. کتاب عشق زندگی جزو کتاب‌های حجیم و بلند با موضوع داستان‌های آمریکایی است. این کتاب برای افرادی که وقت بیشتری برای مطالعه دارند و می‌خواهند درزمینه‌ی  داستان‌های آمریکایی زمان بیشتری را به مطالعه اختصاص دهند انتخاب مناسبی است.

آنچه در بالا خواندید بررسی و نقد کتاب عشق زندگی اثر جک لندن بود.خرید و دانلود این اثر در همین صفحه امکان‌پذیر است. برای مطالعه‌ی دیگر کتاب‌ها درزمینه‌ی داستان‌های آمریکایی می‌توانید به قسمت دسته‌بندی کتاب‌ها مراجعه و کتاب‌های این موضوع را یکجا مشاهده کنید.

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
1.۱۹ مگابایت
تعداد صفحات
256 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۸:۳۲:۰۰
نویسندهجک لندن
مترجممحمد نوذر
ناشرانتشارات نگاه
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۲/۰۸/۱۲
قیمت ارزی
3 دلار
قیمت چاپی
10,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۱.۱۹ مگابایت
۲۵۶ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.2
از 5
براساس رأی 5 مخاطب
5
ستاره
60 ٪
4
ستاره
20 ٪
3
ستاره
0 ٪
2
ستاره
20 ٪
1
ستاره
0 ٪
1 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
5

آثار جک لندن مثل همیشه خواندنی و جذاب

4.2
(5)
132,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
عشق به زندگی
عشق به زندگی
جک لندن
انتشارات نگاه
4.2
(5)
132,000
تومان