دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری و تفکرِ خلاق کتاب صوتی

کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری و تفکرِ خلاق

نسخه الکترونیک کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری و تفکرِ خلاق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری و تفکرِ خلاق را رایگان بشنوید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری و تفکرِ خلاق

تونی بوزان محقق و نویسنده پیشرو در زمینه‌ی مغز، یادگیری و مهارت‌های فکری می‌باشد .درحقیقت بوزان مبدعِ «نقشه‌سازی ذهنی» در جهان می‌باشد و کتاب‌های او به زبان های مختلف ترجمه شده است و مشاورِ دولت‌های سنگاپور، مکزیک، چین، مالزی، انگلستان و اندونزی است. مدیریت دانش و ذهن در عصر جدید از همه چیز مهم‌تر است. مغزما از طریقِ تخیلات و پیوندها؛ اطلاعات و دانش را به خاطر می‌سپارد. تصور عمومی بر‌این است که توانایی مغز با افزایشِ سن افول پیدا می‌کند و این نزول ادامه پیدا می‌کند؛ حافظه‌ها رو به زوال هستند و خلاقیت‌ هم داره ته می‌کشد. درحالِ حاضر دولت‌ها به شدت نگران این قضیه‌ هستند که میانگینِ سن یه انسان داره افزایش پیدا می‌کند و از انطرف، میانگینِ خلاقیت و توانایی مغز کاهش پیدا می‌کند؛ ولی اگر به مغز به صورتِ طبیعی و با رفتارِ طبیعی و دوستانه آموزش داده شده باشد تو هر برهه‌ای از زندگی، هم حافظه و هم خلاقیت باید، درحالِ افزایش باشند. برای مواجهه با اضافه‌بارِ اطلاعاتی در عصر جدید، مغز مرحله‌ی بعدی را طراحی کرد، که بهش می‌گویند؛ عصرِ دانش. یعنی تلاش برای جمع‌آوری و دسته‌بندی کردن اطلاعات و داده‌ها. در حال حاضر بوسیله مدیریتِ دانش، به مردم آموزش داده می‌شود که با چشمِ دانش به همه چیز نگاه کنند و تبدیل شوند به کارگرانِ دانش.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری و تفکرِ خلاق

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری و تفکرِ خلاق

محتواى کتاب از نظر ارائه راهکار اصلا کاربرد نداشت صرفا فرایند خلاق بودن ذهن را تشربح میکرد بدون روش کاربردى . اما صداى گوینده و خوانش بسیار دلپذیر بود.
در ۲ سال پیش توسط fat...011 ( | )
مطالب کتاب انگار ناقص هست
در ۵ ماه پیش توسط moh...990 ( | )
مطالب کتاب کاربردی نبود و فقط تکرار می شد که باید تفکر خلاق داشته باشید 😐
در ۸ ماه پیش توسط zoh....72 ( | )
عالی بود
در ۱ سال پیش توسط مریم مسلمی زاده ( | )