Loading

چند لحظه ...
کتاب پرورش لایه‌های هوشی ذهن کودکان با قصه‌گویی

کتاب پرورش لایه‌های هوشی ذهن کودکان با قصه‌گویی

نسخه الکترونیک کتاب پرورش لایه‌های هوشی ذهن کودکان با قصه‌گویی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب پرورش لایه‌های هوشی ذهن کودکان با قصه‌گویی

قصه‌گویی یک ارتباط دوجانبه و متقابل بین قصه‌گو و شنونده است. قصه‌گو با بهره‌گیری از فنون قصه‌گویی و با تحریک قوه تخیل مخاطبان خویش و تأثیر متقابل، پیام خود را به شکل جدیدتری به شنوندگان انتقال می‌دهد. قصه نوعی روایت خواندنی یا شنیدنی است که در آن چگونگی روند تعامل یک شخصیت با موضوعی خاص بر اساس هدف، تحلیل، دیدگاه و نتیجه‌ی موردنظر نویسنده یا قصه‌گو بیان می‌شود. زبان قصه زبانی است سرچشمه گرفته از فطرت انسان‌ها و دوست داشتن قصه‌ها و شنیدن آنها از طبیعت انسان، بر خواسته است. ازآنجاکه کودکان به فطرت نزدیک‌ترند قصه و قصه‌گویی را دوست دارند و از آن تأثیر می‌پذیرند و می‌توان از آن به‌عنوان یک فن آموزشی و درمانی استفاده کرد (جمال‌زاده، ۱۳۸۱)قصه ها از نظر تربیتی می تواند به کودکان نحوه برخورد با مشکلات و نحوه حل آن در زمان مواجهه نشان دهد.روان درمانی به رویکرد قصه و داستان بسیار تآکید دارد زیرا قصه به عملکرد واقعی کودک در زندگی واقعی اش کمک کرده و راه‌حل هایی را پیشنهاد می دهد که قابل انجام و در عین حال مثبت است و کودک با بکارگیری راه حل به حل مشکلاتی و احساس رویارویی موفقیت‌آمیز دست یافته و این موضوع برای کودک بسیار شگفت انگیز است. مشکلاتی مانند فقدان مهارت های اجتماعی، نحوه ارتباط بادوستان، مسئولیت پذیری و... که عمدتاً از ضعف آگاهی ناشی می شود و زمانی که کودک آگاهانه به حل به مشکلات می پردازد به موفقیتی چشم گیرتر دست پیدا می کند و آماده پذیرش و حل مشکلاتی جدید خواهد شد و در غیر این صورت رفتار ناسازگارانه از خود بروز می دهد.

ادامه...

مشخصات کتاب پرورش لایه‌های هوشی ذهن کودکان با قصه‌گویی

  • ناشر فانوس دنیا
  • قیمت نسخه چاپی قیمت نسخه چاپی ۶۵,۰۰۰ تومان
  • تاریخ نشر ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.9 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۸۴ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب پرورش لایه‌های هوشی ذهن کودکان با قصه‌گویی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب پرورش لایه‌های هوشی ذهن کودکان با قصه‌گویی