دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب مبانی رده‌شناسی زبان

کتاب مبانی رده‌شناسی زبان

نسخه الکترونیک کتاب مبانی رده‌شناسی زبان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب مبانی رده‌شناسی زبان

حدود شش دهه از انتشار آثار گرین‌برگ و پیدایش رده‌شناسی نوین می‌گذرد و در این دور‌ۀ زمانی مطالعات گسترده‌ای در این رشته صورت پذیرفته است. رده‌شناسی زبان به عنوان زیرشاخه‌ای از زبان‌شناسی به حوزه‌ای بالنده تبدیل شده و در اغلب دانشگاه‌های جهان تدریس می‌شود. یافته‌های رده‌شناسی امروز در بسیاری از حوزه‌های دیگر مانند آموزش زبان و زبان‌شناسی تاریخی و علوم شناختی کاربرد دارد؛ همچنین رده‌شناسی نقشگرا یا گرین‌برگی به یک رویکرد در مطالعات زبانی تبدیل شده است. با وجود گذشت بیش از چهار دهه از تدریس رده‌شناسی نوین در گروه‌های زبان‌شناسی دانشگاه‌های کشورمان، تاکنون کتابی که دربردارندۀ مفاهیم بنیادین این حوزه به زبان فارسی باشد، تدوین نشده است. هدف از نگارش مبانی رده‌شناسی زبان ارائۀ مفاهیم اساسی این حوزه به دانشجویان و علاقه‌مندان است. کتاب بر اساس سرفصل درس رده‌شناسی زبان در دورۀ کارشناسی ارشد زبان‌شناسی تألیف شده است؛ با این حال در هر فصل مطالبی بیان شده است که می‌تواند به عنوان منبعی فرعی در دورۀ دکتری نیز استفاده شود.

ادامه...

مشخصات کتاب مبانی رده‌شناسی زبان

بخشی از کتاب مبانی رده‌شناسی زبان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مبانی رده‌شناسی زبان

tk۶۰۹۴۱۰۹۶۱۱
در ۱ سال پیش توسط sol...145 ( | )