0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

درباره چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب «چهار اثر» نوشته‌ی «فلورانس اسکاول شین» نیازی به معرفی ندارد چون این کتاب یکی از معروف‌ترین و شناخته‌شده‌ترین کتاب‌های روانشناسی و حوزه‌ی موفقیت در ایران است. این نویسنده راه‌ شادمانی را ترسیم می‌کند و تصویری از صلح، آشتی، توافق و زیبایی را نشان می‌دهد. او اندیشه‌های الهی را بیان می‌کند و آن چیزی که غیرممکن است را محقق می‌کند.

درباره کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب صوتی «چهار اثر» نوشته‌ی «فلورانس اسکاول شین» شامل چهار قسمت «بازی زندگی و چگونگی انجام آن»، «کلام تو عصای جادویی توست»، «در مخفی کامیابی» و «قدرت کلام» است که هر یک از آن‌ها نیز دارای بخش‌های مختلفی هستند. این کتاب سخنان ارزشمند و مطالب آموزنده را بابیانی ساده و دوستانه مطرح می‌کند و انسان را به زندگی باهدف‌تر و موفق‌تر دعوت می‌کند. «فلورانس اسکاول شین» با لحنی صمیمانه و مخاطب پسند درس‌هایی آموزنده در این کتاب بیان می‌کند که می‌توانند راهگشای زندگی باشند. او با استفاده از قدرت کلام عیسی مسیح موضوعاتش را عنوان می‌کند و انسان امروزی را به خیر فرامی‌خواند. همچنین این نویسنده برخی از تجربیات زندگی خودش را نیز در این اثر عنوان کرده است و در این صورت خواننده به درک بیشتری از موضوع مدنظر می‌رسد.

«فلورانس اسکاول شین» در کتاب صوتی «چهار اثر» قانون کارما و قانون بخشایش را توضیح می‌دهد و درباره‌ی اثرگذاری بر ذهن هوشیار صحبت می‌کند. این نویسنده بابیان سلیس و شیوا طرح الهی زندگی که شامل ثروت، سلامت، عشق و ابراز کامل وجود است، را در این کتاب مطرح می‌کند. در بخش‌هایی از کتاب عبارات تأییدی وجود دارد که خواننده می‌تواند با تکرار و تمرکز بر آن‌ها دوستی، ایمان، آشتی، مهر و محبت را ملکه‌ی ذهنش قرار بدهد و تأثیر آن‌ها را بر زندگی‌اش ببیند. کتاب «چهار اثر» بیش از شصت بار در ایران تجدید چاپ شده است و همچنان پرطرفدار است. این کتاب یکی از موفقیت‌آمیزترین کتاب‌های حوزه‌ی قانون جذب و موفقیت است که با نثری گرم و تأثیرگذار نوشته شده است. نسخه‌ی صوتی این اثر شامل چهار بخش کلی است و هر یک از فایل‌های آن‌ها میانگین حدود ده دقیقه است به همین دلیل بسیار مناسب برای گوش دادن در فرصت‌های کوتاه است؛ می‌توانید همواره آن را همراه خود داشته باشید و از جان کلام این کتاب بهره‌مند شوید.

درباره فلورانس اسکاول شین

«فلورانس اسکاول شین» Florance Scovel Shinn نویسنده‌ی آمریکایی در 24 سپتامبر 1871 در نیوجرسی به دنیا آمد. او در خانواده‌ای اصیل کودکی‌اش را گذراند و به هنر نقاشی بسیار علاقه‌مند بود. او احساسات و بعدهای درونی زندگی‌اش را از طریق نقاشی به تصویر می‌کشید. او در پی علاقه‌اش به هنر به مرکز هنرهای تجسمی پنسیلوانیا رفت و تحصیل در رشته‌ی طراحی و نقاشی را آغاز کرد. او در این دوران با همسرش، «اِوِرت شین» آشنا شد و با او به نیویورک رفتند. در این مدت او در چند تئاتر ایفای نقش کرد و به‌عنوان تصویرگر هم در نشریات آن زمان مشغول به کار شد. او سال 1903 به‌عنوان نخستین زن وارد انجمن تصویرگران آمریکایی‌ها شد. او در این دوران نوشتن را نیز دنبال می‌کرد و اولین کتابش با عنوان «بازی زندگی و روش بازی کردن آن» را سال 1925 نوشت. او در نوشتن آثارش از کتاب مقدس مسیحیان بسیار استفاده می‌کرد و بعضی از نوشته و عبارت‌های آن را در کتاب‌هایش عیناً می‌آورد. او در شصت‌ونه‌سالگی در تاریخ 17 اکتبر سال 1940 درگذشت.

«فلورانس اسکاول شین» سخنران بسیار تأثیرگذاری بود و در قرن نوزدهم به جنبش اندیشه نو پیوست. او در ایران با کتاب «چهار اثر» شناخته شده و این کتاب بارها در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی و خودشناسی ایران و آمریکا قرار گرفته‌ است. او با نوشتن آثارش دنیای روانشناسی را با معنویت و کتاب‌های مقدس گره داد و آثاری قابل‌درک برای مردم آفرید.

در بخشی از کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین می‌شنویم

در یکی از روزهای داغ تابستانی، زنی نزد من آمد و از من خواهش کرد که تدبیر و راه‌حل مناسبی برای موفقیت و کامیابی به او نشان بدهم. آن زن، خسته، نومید و سرخورده بود و به من گفت که تمام دارایی‌اش در جهان هشت دلار است. به او گفتم: «خوب است! همان‌طور که عیسی مسیح ماهی‌ها و قرص‌های نان را تبرک کرد و زیادتر نمود، ما نیز به این هشت دلار برکت می‌دهیم و آن را زیاد می‌کنیم.» عیسی مسیح به پیروانش آموخت که هر انسانی نیرویی دارد که قادر است برکت ببخشد و نعمت را افزایش دهد، او می‌تواند شفا بدهد و موفقیت کسب کند. او برسید: «حالا چه باید بکنم؟» پاسخ دادم: «ندای درونت را دنبال کن. آیا احساس می‌کنی که باید کاری را انجام دهی و یا اینکه به‌جایی بروی؟» ندای درون همان شهود، یا درس گرفتن از قلب خویشتن است. ندای درون راهنمای خطاناپذیر آدمی است و در فصل‌های آینده در مورد قوانین آن به‌تفصیل صحبت خواهد شد.

زن گفت: «نمی‌دانم، فکر می‌کنم «حسی» در درونم، مرا تشویق می‌کند که به خانه‌ام بازگردم و من حتی به‌سختی پول کرایه‌ی ماشین را در بساط دارم.» خانه‌ی او در یک شهر دورافتاده قرار داشت و این امر نیز خود، یکی از گرفتاری‌های او به شمار می‌رفت و ذهن استدلالی (و یا خرد) او حکم می‌کرد که: «در نیویورک بمان، کاری دست‌وپا کن و کمی پول دربیاور.» به او گفتم: «هرگز نسبت به یک «احساس» بی‌توجه نباش!» و عبارات زیر را برای او ادا کردم:

«پروردگارا؛ جاده‌ی فراوانی و نعمت‌های بی‌شمارت را بر این زن بگشای. اکنون او آهن‌ربای قدرتمندی است که هر آنچه را که بنا بر مشیت الهی تو، به او تعلق می‌گیرد، می‌رباید.»‌ سپس گفتم که این عبارت را «پیوسته تکرار کن». او بلافاصله به‌سوی خانه‌اش شتافت و در همان‌جا خانمی از اقوام قدیمی به او تلفن کرده و موجب ارتباط مجدد آن زن با یکی از آشنایان سابقش شد، و این آشنایی برای او هزاران دلار ثروت به ارمغان آورد. او اغلب به من گفته است که «داستان زنی را که با هشت دلار در جیب و یک «احساس» در دل نزدت آمد.» برای مردم تعریف کن. هميشه در کوره‌راه‌های زندگی آدمی نعمت و فراوانی وجود دارد. نعمت‌هایی که تنها از طریق ایمان، آرزو و یا کلام تجلی پیدا می‌کنند.

ترجمه کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین به زبان فارسی

کتاب «صوتی چهار» اثر «فلورانس اسکاول شین» را «سمانه فلاح» به فارسی ترجمه کرده و آن را «ناشر صوتی شادان پژواک» با صدای «اعظم حبیبی» منتشر کرده است. نسخه‌ی صوتی این اثر در این صفحه از فیدیبو برای خرید و دانلود کامل موجود است. نسخه‌ی الکترونیک این اثر با ترجمه‌ی «گيتي خوشدل» مترجم بنام ایرانی و فعال در ترجمه‌ی آثار بین‌الملل در حوزه‌ی موفقیت و خودشناسی نیز در فیدیبو موجود است. این نسخه را «نشر پیکان» سال 1381 منتشر کرده و تا امروز به چاپ شصتم رسیده است. این کتاب معروف با ترجمه‌ی «نشمیل مشتاق» نیز از سوی انتشارات «نقش و نگار» سال 1385 منتشر شده است.

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
324.۵۰ مگابایت
مدت زمان
۰۷:۵۲:۲۶
نویسنده فلورانس اسکاول شین
مترجمسمانه فلاح
راویاعظم حبیبی
ناشرشادن پژواک
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۸/۰۲/۱۷
قیمت ارزی
4 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۳۲۴.۵۰ مگابایت
۰۷:۵۲:۲۶

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3.9
از 5
براساس رأی 958 مخاطب
انگیزه‌بخش 🚀 (7)
حال‌خوب‌کن ✨ (5)
5
ستاره
49 ٪
4
ستاره
27 ٪
3
ستاره
5 ٪
2
ستاره
5 ٪
1
ستاره
12 ٪
620 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
4

واقعا که این کتاب به زور ارزش یه بار خوندن داشته باشه .اگرم داشته باشه ۵۰ ص اولش...بقیش تکراره مکرراته و میشه فهمید چرا انقد فروش رفته چون مردم همیشه دوس دارن و ترجیح میدن با یسری حرف خودشونو گول بزنن

4

این کتاب فوق العاده است واقعا زندگی رو تحت الشعاع قرار میده و کلی کمکت می‌کنه امیدوار زندگی کنی

2

اسکاول شین در این کتاب سعی نمود با تلفیق اعتقادات مذهبی مسیحیت با روانشناسی مدرن، علاوه بر ارائه یک نظریه علمی آن نظریه را به لحاظ کتاب مقدسی نیز به تایید مذهبیون مسیحی برساند. ذکر آیات کتاب مقدس و هماهنگ نمودن آنها با شاخه‌ای از روانشناسی گواه از آن است که او شخصی متدین و مذهبی و در عین حال یک پژهشگر علمی است. اما!!! او نیز به مانند بسیاری در شناخت کلام خدا و کتاب مقدس کاملا در اشتباه است، برداشتهای او از آیات مکتوب در کتاب مقدس به لحاظ مفهوم تعلیمی، کاملا اشتباه و نه این که سطحی نگر بلکه کاملا در مغایرت با منظور خداوند از کلامش است. آنچه آشکار است او برای یک سری فرضیات روانشناختانه خود به دنبال ادله‌هایی برای اثبات آنها می‌گشته و از آنجایی که جنبه مذهبی داشته و جامعه مسیحیان جهان گستره بسیار وسیعی از دنیا را در بر می‌گیرند، با دست مایه قرار دادن کتاب مقدس سعی در آن داشته تا بگوید تمام فرضیاتش مطابق با کلام خدا است. که متاسفانه به هیچ وجه چنین نیست و تمام برداشتهای او از کتاب مقدس کاملا اشتباه بوده. او آنچه را دوست داشته، از کلام خدا به تفسیر شخصی خود برای فرضیاتش استخراج نموده. تنها چیز جالب در این کتاب استخراجهای او از کتاب مقدس و هماهنگ ساختنش با فرضیات علمی او است که دارای گویشی شیوا و پرکشش است برای آنانی که با کتاب مقدس آشنایی دارند که استادانه می‌باشد، اما!!! در واقیت کلام خدا تمام این برداشتها و پیوندهای آنها به فرضیان روانشناختانه او کاملا اشتباه و مغایر با تعالیم کتاب مقدسی است.

4

یکی از بدرد نخورترین و شبه علمی ترین کتاب های دنیا

1

با احترام به تمامی دوستداران این کتاب ،من متاسفانه از این اثر خوشم نیومد وباهاش ارتباط برقرار نکردم وراستش یه جورایی پشیمونم از خریدش.البته نظرات شخصی هستن دیگه اینو هم باید مد نظر داشت

5

من این کتاب رو بالای ۵ بار خوندن. همیشه وقتی آدم یه مسیر رو شروع میکنه ابتدای راه خیلی انرژی داره و در اواسط کار یواش یواش خسته میشه و هدف رو گم میکنه. این کتاب در این مورد حرف نمیزنه. دنبال برنامه ریزی و ساخت عادت ها نیست. ولی کمک میکنه که بار منفی زندگی روزانه کم بشه. با تکرار روزانه یک خواسته هدف گذاری ها پررنگ باقی می‌مونن و میشه باهاش به انتهای مسیر رسید. من توی یکی از کلاس های دانشگاهم امتحانش کردی. تست ساده ای بود و خیلی خوب جواب داد. استادی داشتم که هر جلسه از بین ۴۰ نفر رندم از یکی سوال می‌کرد و اگه درست جواب می‌دادیم ۲۵ صدم به امتحان پایان ترم اضافه می‌کرد. کلاس ۴۰ نفری. ۲ تا شایدم یک سوال جلسه ای. و در کل ۱۲ جلسه.خیلی بعیده همه بهشون بیافته و همه بلد باشن.من تقریبا بیشتر جلسات رو تمرکز کردم که استاد حتما سوال میکنه ازم و درست جواب میدم. آخر سال من ۴ بار ازم سوال شده بود. استاد که آخرین حضور غیاب رو می‌کرد که این بارم ها رو حساب کنه. به من رسید خیلی تعجب کرد باورش نمیشد از یه نفر ۴ بار اتفاقی سوال پرسیده باشه. خیلی چیز ساده ای بود. یه اتفاق که با اراده شکل گرفت. چیزای بزرگتر یقینا زمان بیشتر تمرکز بیشتر و اراده بیشتری میخواد.

5

این کتاب واقعا عالیه من این کتاب ۱۰ بار تاحالا خوندم انقدر کخ خوندم ابن کتابو دیگه حفظ شدم اگه این کتاب رو بخونید و عبارت تاکیدی هاشو تکرار کنید متناسب با خواسته ای که دارید واقعا به همه آرزوهاتون میرسید، من با این که کتاب رو دارم تو خونه بازم می خوام فایل صوتیشو بخرم که هرجا میرم این کتاب همراهم باشه

4

بحث این کتاب رهایی ست.رهایی ادمها از اسارت ذهن ناخودآگاه و ذهن تحلیلی.ذهن ناخودآگاه همان رسوباتیه که طی سالها باور ما شده و غالبا زندگی ما با این نوع ذهنیت درجریانه...تفییر مدام خلق وخو و وابستگی شدید به دنیا...دنیایی که آفتش وابستگی ست و فرصت زندگی را از ادم میگیرد! کسی که اهل دل نباشد و بخواهد تمام مسائل دنیا را با عقل ناقص یشری حل کند قطعا درکی از انرژی جاری خلقت و آرامش واقعی و نهایتا جاودانگی نخواهد داشت. حرف این کتاب عشق است...عشق به عظمت و کفایت خداوند متعال...اگر این اتفاق برای ما بیفتد بدون حرکتهای اضافی و رفتارهای حرص آلود در جمع آوری دنیا،از نعمت ها و داشته های خود بخوبی استفاده میکنیم و آرامشی را که در بدست آوردن دنیا بدنبالش هستیم در قدم گذاشتن در انسانیت و عشقبازی با خالق هستی بدست می اوریم..‌ مگر نه اینکه مدعیان عقل و منطق و تلاش بی پایان در دنیا به دنبال پر کردن خلاهای ذهنی خود و نهایتا کسب آرامشند؟! نسخه شفا بخش خانم اسکاول شین و راه و رسم زندگی عزیزان خدا(پیامبران) عرفا و کسانی که بعد چهارم زندگی را درک میکنن چیزی بجز این دیدگاهی که کتاب اشاره دارد نیست.

1

این کتاب رو تهیه کردم و بسیار پشیمونم جز یسری جملات زیبا روش کابردی نداره و همش تکرار مکرراته اصلا با اخلاق من نمیخوند به نظرم خوندش برای کسایی که اطلاعات دینی بالایی دارن (چون ی جور کتاب دینیه ولی ضعیف تر از کتابای اسلامی)یا دنبال ی کتاب واقعا کاربردی برای موفقیت هستند وقت تلف کردنه

1

من فکر میکردم یه چیزی تو مایه های اثر مرکب و یا برتری خفیفه ولی اصلا هیچ شباهتی نداشت. اصلا روانشناسی نیست و تا الان که دو فصلش را شنیدم همش عرفانی بود! تا الان فقط یه جمله داشت که امیدت به خدا باشه! مطمئنا خیلیا این امید را دارن ولی لازم به تشریح و داستان پردازی نداره. من به شخصه از ۱۰ نمره ۱ را میدم به این کتاب فکر میکردم چون پر فروشه باید عالی باشه درحالیکه میبینم پولم را دور ریختم و به معلوماتم اضافه نشده!

نمایش 610 نقد دیگر
3.9
(960)
انگیزه‌بخش 🚀 (7)
47,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
فلورانس اسکاول شین
شادن پژواک
3.9
(960)
انگیزه‌بخش 🚀 (7)
47,000
تومان