دانلود اپلیکیشن
0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

درباره چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب «چهار اثر» نوشته‌ی «فلورانس اسکاول شین» نیازی به معرفی ندارد چون این کتاب یکی از معروف‌ترین و شناخته‌شده‌ترین کتاب‌های روانشناسی و حوزه‌ی موفقیت در ایران است. این نویسنده راه‌ شادمانی را ترسیم می‌کند و تصویری از صلح، آشتی، توافق و زیبایی را نشان می‌دهد. او اندیشه‌های الهی را بیان می‌کند و آن چیزی که غیرممکن است را محقق می‌کند.

درباره کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب صوتی «چهار اثر» نوشته‌ی «فلورانس اسکاول شین» شامل چهار قسمت «بازی زندگی و چگونگی انجام آن»، «کلام تو عصای جادویی توست»، «در مخفی کامیابی» و «قدرت کلام» است که هر یک از آن‌ها نیز دارای بخش‌های مختلفی هستند. این کتاب سخنان ارزشمند و مطالب آموزنده را بابیانی ساده و دوستانه مطرح می‌کند و انسان را به زندگی باهدف‌تر و موفق‌تر دعوت می‌کند. «فلورانس اسکاول شین» با لحنی صمیمانه و مخاطب پسند درس‌هایی آموزنده در این کتاب بیان می‌کند که می‌توانند راهگشای زندگی باشند. او با استفاده از قدرت کلام عیسی مسیح موضوعاتش را عنوان می‌کند و انسان امروزی را به خیر فرامی‌خواند. همچنین این نویسنده برخی از تجربیات زندگی خودش را نیز در این اثر عنوان کرده است و در این صورت خواننده به درک بیشتری از موضوع مدنظر می‌رسد.

«فلورانس اسکاول شین» در کتاب صوتی «چهار اثر» قانون کارما و قانون بخشایش را توضیح می‌دهد و درباره‌ی اثرگذاری بر ذهن هوشیار صحبت می‌کند. این نویسنده بابیان سلیس و شیوا طرح الهی زندگی که شامل ثروت، سلامت، عشق و ابراز کامل وجود است، را در این کتاب مطرح می‌کند. در بخش‌هایی از کتاب عبارات تأییدی وجود دارد که خواننده می‌تواند با تکرار و تمرکز بر آن‌ها دوستی، ایمان، آشتی، مهر و محبت را ملکه‌ی ذهنش قرار بدهد و تأثیر آن‌ها را بر زندگی‌اش ببیند. کتاب «چهار اثر» بیش از شصت بار در ایران تجدید چاپ شده است و همچنان پرطرفدار است. این کتاب یکی از موفقیت‌آمیزترین کتاب‌های حوزه‌ی قانون جذب و موفقیت است که با نثری گرم و تأثیرگذار نوشته شده است. نسخه‌ی صوتی این اثر شامل چهار بخش کلی است و هر یک از فایل‌های آن‌ها میانگین حدود ده دقیقه است به همین دلیل بسیار مناسب برای گوش دادن در فرصت‌های کوتاه است؛ می‌توانید همواره آن را همراه خود داشته باشید و از جان کلام این کتاب بهره‌مند شوید.

درباره فلورانس اسکاول شین

«فلورانس اسکاول شین» Florance Scovel Shinn نویسنده‌ی آمریکایی در 24 سپتامبر 1871 در نیوجرسی به دنیا آمد. او در خانواده‌ای اصیل کودکی‌اش را گذراند و به هنر نقاشی بسیار علاقه‌مند بود. او احساسات و بعدهای درونی زندگی‌اش را از طریق نقاشی به تصویر می‌کشید. او در پی علاقه‌اش به هنر به مرکز هنرهای تجسمی پنسیلوانیا رفت و تحصیل در رشته‌ی طراحی و نقاشی را آغاز کرد. او در این دوران با همسرش، «اِوِرت شین» آشنا شد و با او به نیویورک رفتند. در این مدت او در چند تئاتر ایفای نقش کرد و به‌عنوان تصویرگر هم در نشریات آن زمان مشغول به کار شد. او سال 1903 به‌عنوان نخستین زن وارد انجمن تصویرگران آمریکایی‌ها شد. او در این دوران نوشتن را نیز دنبال می‌کرد و اولین کتابش با عنوان «بازی زندگی و روش بازی کردن آن» را سال 1925 نوشت. او در نوشتن آثارش از کتاب مقدس مسیحیان بسیار استفاده می‌کرد و بعضی از نوشته و عبارت‌های آن را در کتاب‌هایش عیناً می‌آورد. او در شصت‌ونه‌سالگی در تاریخ 17 اکتبر سال 1940 درگذشت.

«فلورانس اسکاول شین» سخنران بسیار تأثیرگذاری بود و در قرن نوزدهم به جنبش اندیشه نو پیوست. او در ایران با کتاب «چهار اثر» شناخته شده و این کتاب بارها در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی و خودشناسی ایران و آمریکا قرار گرفته‌ است. او با نوشتن آثارش دنیای روانشناسی را با معنویت و کتاب‌های مقدس گره داد و آثاری قابل‌درک برای مردم آفرید.

در بخشی از کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین می‌شنویم

در یکی از روزهای داغ تابستانی، زنی نزد من آمد و از من خواهش کرد که تدبیر و راه‌حل مناسبی برای موفقیت و کامیابی به او نشان بدهم. آن زن، خسته، نومید و سرخورده بود و به من گفت که تمام دارایی‌اش در جهان هشت دلار است. به او گفتم: «خوب است! همان‌طور که عیسی مسیح ماهی‌ها و قرص‌های نان را تبرک کرد و زیادتر نمود، ما نیز به این هشت دلار برکت می‌دهیم و آن را زیاد می‌کنیم.» عیسی مسیح به پیروانش آموخت که هر انسانی نیرویی دارد که قادر است برکت ببخشد و نعمت را افزایش دهد، او می‌تواند شفا بدهد و موفقیت کسب کند. او برسید: «حالا چه باید بکنم؟» پاسخ دادم: «ندای درونت را دنبال کن. آیا احساس می‌کنی که باید کاری را انجام دهی و یا اینکه به‌جایی بروی؟» ندای درون همان شهود، یا درس گرفتن از قلب خویشتن است. ندای درون راهنمای خطاناپذیر آدمی است و در فصل‌های آینده در مورد قوانین آن به‌تفصیل صحبت خواهد شد.

زن گفت: «نمی‌دانم، فکر می‌کنم «حسی» در درونم، مرا تشویق می‌کند که به خانه‌ام بازگردم و من حتی به‌سختی پول کرایه‌ی ماشین را در بساط دارم.» خانه‌ی او در یک شهر دورافتاده قرار داشت و این امر نیز خود، یکی از گرفتاری‌های او به شمار می‌رفت و ذهن استدلالی (و یا خرد) او حکم می‌کرد که: «در نیویورک بمان، کاری دست‌وپا کن و کمی پول دربیاور.» به او گفتم: «هرگز نسبت به یک «احساس» بی‌توجه نباش!» و عبارات زیر را برای او ادا کردم:

«پروردگارا؛ جاده‌ی فراوانی و نعمت‌های بی‌شمارت را بر این زن بگشای. اکنون او آهن‌ربای قدرتمندی است که هر آنچه را که بنا بر مشیت الهی تو، به او تعلق می‌گیرد، می‌رباید.»‌ سپس گفتم که این عبارت را «پیوسته تکرار کن». او بلافاصله به‌سوی خانه‌اش شتافت و در همان‌جا خانمی از اقوام قدیمی به او تلفن کرده و موجب ارتباط مجدد آن زن با یکی از آشنایان سابقش شد، و این آشنایی برای او هزاران دلار ثروت به ارمغان آورد. او اغلب به من گفته است که «داستان زنی را که با هشت دلار در جیب و یک «احساس» در دل نزدت آمد.» برای مردم تعریف کن. هميشه در کوره‌راه‌های زندگی آدمی نعمت و فراوانی وجود دارد. نعمت‌هایی که تنها از طریق ایمان، آرزو و یا کلام تجلی پیدا می‌کنند.

ترجمه کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین به زبان فارسی

کتاب «صوتی چهار» اثر «فلورانس اسکاول شین» را «سمانه فلاح» به فارسی ترجمه کرده و آن را «ناشر صوتی شادان پژواک» با صدای «اعظم حبیبی» منتشر کرده است. نسخه‌ی صوتی این اثر در این صفحه از فیدیبو برای خرید و دانلود کامل موجود است. نسخه‌ی الکترونیک این اثر با ترجمه‌ی «گيتي خوشدل» مترجم بنام ایرانی و فعال در ترجمه‌ی آثار بین‌الملل در حوزه‌ی موفقیت و خودشناسی نیز در فیدیبو موجود است. این نسخه را «نشر پیکان» سال 1381 منتشر کرده و تا امروز به چاپ شصتم رسیده است. این کتاب معروف با ترجمه‌ی «نشمیل مشتاق» نیز از سوی انتشارات «نقش و نگار» سال 1385 منتشر شده است.

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
324.۵۰ مگابایت
مدت زمان
۰۷:۵۲:۲۶
نویسنده فلورانس اسکاول شین
مترجمسمانه فلاح
راویاعظم حبیبی
ناشرشادن پژواک
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۸/۰۲/۱۷
قیمت ارزی
4 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۳۲۴.۵۰ مگابایت
۰۷:۵۲:۲۶

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4
از 5
براساس رأی 942 مخاطب
آموزنده 🦉 (1)
انگیزه‌بخش 🚀 (1)
5
ستاره
48 ٪
4
ستاره
27 ٪
3
ستاره
5 ٪
2
ستاره
5 ٪
1
ستاره
12 ٪
611 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
A
Amin Taheri
۱۴۰۲-۰۶-۱۷
1

یکی از کتابهایی که اصلا انتظار این حد حال بهم زنی رو ازش نداشتم.چندین سال همش تعریفشو شنیدم ولی وقتی گوشش دادم حالم بهم خورد.کل کتاب همه چیو دایورت میکنه به خدا و فقط خدا خدا میکنه انگار داری یه کتاب مذهبی میخونی😞😑

s
sab********@gmail.com
۱۴۰۲-۰۶-۱۷
4
آموزنده 🦉

خوب بود

9
912018****
۱۴۰۲-۰۶-۱۴
4

اجرا بهتر از بقیه ناشرها

ن
نایریکا ۱۴۰۲
۱۴۰۲-۰۲-۲۴
2

صدای خانم اعظم حبیبی هم قبول دارم ولی همین کتاب با راوی خانم=شوکت حجت از انتشارات واوخوان خواندن مناسب و تُمَانینه که تاثیر جملات کتاب رو بیشتر میکنه فقط۹هزارتومان گرونتر ولی۱۲ساعت پخش داره ۵۱ت با تخفیف هفته کتاب۳۵ت

9
912036****
۱۴۰۲-۰۲-۲۰
5

عالی فراتر از عالی چون تو زندگیم خیلی از اتفاقات افتاده که فقط میتونم بگم دستان خدا بودن که کمکم کردن و میکنند مثل معجزه

9
912314****
۱۴۰۲-۰۲-۱۷
5

واقعا مطالعه این کتاب وقت تلف کردن بود، یه سری حرفهای دم دستی و مثالهای خیالی، متوجه نمیشم چطوری بعضیا با این حرفهای سطحی و دوزاری انگیزه میگیرن! نویسنده شبیه کلاه بردارها حرف میزنه

9
938310****
۱۴۰۲-۰۱-۳۱
1

ارزش وقت گذاشتن نداره

9
937804****
۱۴۰۲-۰۱-۲۸
1

دوستان این دیگه روانشناسی زرد نیست،این کتاب قهوه ای محسوب میشه به هیچ عنوان وقتتون رو هدر ندید براش

9
918608****
۱۴۰۱-۱۲-۲۴
1

دقیقا احساس میکنی رفتی پای منبر این خانوم جلسه ای ها

9
912670****
۱۴۰۱-۱۲-۱۹
1

لحظه لحظه کتاب مصداق کلید اسراره مخصوصا اونجا که میگه یه خانمی نزد من اومد. در کل صحبت های کتاب برگرفته از ادیان و موارد این چنینیه و کتاب پر باری نبود از نظر بنده

نمایش 601 نقد دیگر
4
(942)
انگیزه‌بخش 🚀 (1)
42,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
فلورانس اسکاول شین
اعظم حبیبی
شادن پژواک
4
(942)
انگیزه‌بخش 🚀 (1)
42,000
تومان