فیدیبو نماینده قانونی انتشارات پیدایش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب سال سایه‌ها

کتاب سال سایه‌ها

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲۱,۶۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب سال سایه‌ها

دوست نداشتم چمدانم را بیرون بریزم. خیلی ناامید‌کننده بود. لباس‌های خودم را توی یکی از جعبه‌ها چپاندم و لباس‌های نانی را توی جعبه‌ی دیگر گذاشتم. جعبه‌ها را به پهلو انتهای تخت‌های‌مان جا دادم، جوری که درِ جعبه‌ها مثل درِ کمد شود. بعد چمدان‌های‌مان را زیر تخت‌ها سُر دادم تا دیگر چشمم به‌شان نیفتد. دوتا پایه‌ی نُت را کشیدم و بردم به اتاق‌مان، جانُتی‌شان را صاف کردم و مثل میز پایه‌بلند کنار تخت‌های‌مان گذاشتم. روی میز پاتختیِ خودم دفتر طراحی و مدادها و زغال‌هایم را با دقت چیدم. کنار تخت سفری‌ام نشستم و به اتاق خوابم با آن دیوارهای زشت سیمانی نگاه کردم؛ آخر اینجا قرار نبود اتاق خواب باشد. همه‌چیز خیلی غمگین بود. نانی از پشت سرم آمد و بغلم کرد. همیشه وقتی ناراحت بودم حرفی برای گفتن داشت. پیشنهاد داد: «شاید بد نباشه این اتاق‌ها رو رنگی‌تر کنیم.» «بله، شاید.» نمی‌توانستم به خانه‌ی قدیمی‌مان در بالای شهر فکر نکنم، خانه‌ی زیبای آجرقرمز با درِ آبی. خانه‌ای که مجبور شدیم بفروشیم به خاطر اینکه اُتو پول کم آورد و ما دیگر نمی‌توانستیم آنجا زندگی کنیم.

ادامه...

بخشی از کتاب سال سایه‌ها

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

فیدیبوی عزیز، لطفا برای توضیح کتاب از خود انتشارات کمک بگیرید. خلاصه ای رو که شما میذارید هیچ ذهنیتی به خواننده نمیده. نه رده سنی معلومه، نه ژانر و نه روند کلی ماجرا. اگه این کار در توانتون نیست، پس حداقل اسم نویسنده و کتاب رو به انگلیسی بذارید تا با جستجو در سایت گودریدز بفهمیم با چه کتابی مواجه هستیم. ممنون
در 4 هفته پیش توسط Mana
واقعاااا عااالی بود چقد قشنگ افسردگیه یه دختر رو توضیح داده بود داستان بالا پایین قشنگی داشت
در 4 هفته پیش توسط نیلز
به نظر من خوب بود ولی مثبت ۱۶ بود
در 3 هفته پیش توسط par...n89