فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب تراژدی‌های زمان ما را تنها گرگ‌ها کارگردانی می‌کنند

کتاب تراژدی‌های زمان ما را تنها گرگ‌ها کارگردانی می‌کنند
نمایش‌نامه‌نویسان بزرگ اروپایی در قرن بیستم

نسخه الکترونیک کتاب تراژدی‌های زمان ما را تنها گرگ‌ها کارگردانی می‌کنند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۳۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب تراژدی‌های زمان ما را تنها گرگ‌ها کارگردانی می‌کنند

صد سال پیش از آن‌که دیدارِ «سرزمینِ فیلسوفان» نصیبِ نویسنده‌ی کتابِ حاضر شود، این توفیق نصیبِ یک حاکم شرقی شده بود: ناصرالدین‌شاه قاجار. اما اگر اوقاتِ شاه ایران در «دیار کفر» غالباً صرفِ تماشای زیبارویانِ درباری می‌شد، اوقاتِ نویسنده‌ی این کتاب بیش‌تر به مطالعه‌ی مسائلِ فرهنگی و هنری می‌گذشت. کتابِ حاضر نه تنها حاصلِ این اشتغالِ دیرپا، بلکه ثمره‌ی سال‌ها تدریسِ اوست در دانشگاه تهران. این مجموعه که شامل ده مقاله‌ی تحلیلی درباره‌ی ده نمایش‌نامه‌نویس بزرگ اروپایی در قرنِ بیستم است، تنها آثارِ نمایشی آنان را بررسی و تفسیر نمی‌کند، بلکه افزون بر آن، از آثارِ دیگرشان نیز سخن به میان می‌آورد تا تصویری نسبتاً دقیق از شخصیت هنری آنان در اختیارِ خواننده قرار گیرد. نکته‌ی آخر آن‌که در این مجموعه گذشته از آثارِ اصلی نمایش‌نامه‌نویسان، از پنجاه مأخذ معتبرِ بیگانه نیز مستقیماً استفاده شده است. نام و مشخصاتِ این مآخذ هم در زیرنویس‌ها و هم در پایانِ هر بخش آمده است. دکتر تورج رهنما استادِ بازنشسته‌ی دانشگاه تهران است و نویسنده و مترجم آثارِ متعددی در زمینه‌ی ادبیاتِ امروزِ ایران و کشورهای آلمانی‌زبان به زبان‌های آلمانی و فارسی. رهنما در آغازِ هزاره‌ی سوم میلادی به دریافتِ دو جایزه‌ی بزرگ در آلمان توفیق یافته است: جایزه‌ی شهر هانوفر در سالِ ۲۰۰۰ و نشانِ بین‌المللی گوته در سالِ ۲۰۰۲.

ادامه...
  • ناشر نشر قطره
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۷۰ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب تراژدی‌های زمان ما را تنها گرگ‌ها کارگردانی می‌کنند

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تراژدی‌های زمان ما را تنها گرگ‌ها کارگردانی می‌کنند