Loading

چند لحظه ...
کتاب ‌لطفا مورچه باشید!

کتاب ‌لطفا مورچه باشید!
راهکارهای ساده موفقیت

نسخه الکترونیک کتاب ‌لطفا مورچه باشید! به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب ‌لطفا مورچه باشید!

آن طور که در باره خود می‌اندیشید و احساس می کنید، آن طور که از خود انتظار دارید و امکان پذیر می دانید، کاری را که می کنید، مشخص می سازد. وقتی کیفیت اندیشه خود را تغییر می دهید، کیفیت زندگی تان تغییر می کند، و گاه بلافاصله این اتفاق میافتد. در عالم هستی شما تنها کنترل کامل یک چیز را در توان خود دارید و آن چیزی جز اندیشه خود نیست.میتوانید در هر لحظه ای تصمیم بگیرید که به چه موضوعی فکر کنید. اندیشه شما و آن طور که حوادث را تفسیر می کنید، احساساتتان را سبب میگردد که این احساساتمی توانند مثبت یا منفی باشند. اندیشه و احساس شما، اقدامات شما را سبب می گردد و نتایجی را که به دست می آورید، مشخص می سازد. همه چیز با اندیشه شما شروع می شود. اندیشه‌های مثبت برغنای زندگی میافزایند، به شما امکان و قدرت می دهند تا احساس قدرت بیشتری بکنید و به اطمینان خاطر بیشتری برسید. مثبت اندیشی صرفاً یک موضوع انگیزه بخشی نیست. بلکه تأثیری سازنده و قابل اندازه گیری بر شخصیت، سلامتی و میزان انرژی و خلاقیت شما دارد. هر چه مثبت تر و خوش بین تر بشوید، در تمامی شئونات زندگی تان شادتر خواهید بود. اما اندیشه‌های منفی برعکس این موقعیت را ایجاد می کنند. اندیشه‌های منفی شما را از قدرت محروم می سازند تا احساس ضعف بکیند و اطمینان خود را از دست بدهید. هرگاه به یک مورد منفی بیندیشید یا حرف منفی بزنید، قدرتتان را از دست میدهید. احساس خشم و تدافعی به شما دست میدهد. احساس ناراحتی و مرارت می کنید. به مرور، اندیشه منفی می تواند به لحاظ فیزیکی شما را بیمار کند و حتی روابطتان را مسموم سازد. مثبت اندیشی منجر به سلامتی ذهنی میشود و عملکرد شما را به اوج می رساند، اندیشه منفی سبب بیماری ذهنی می شود و اثربخشی شما را کاهش می دهد. بنابراین اگر میخواهید یک زندگی عالی داشته باشید، هدفتان باید این باشد که در خود احساسات مثبت ایجاد کنید و از شر احساسات منفی خلاص شوید. از بین بردن احساسات منفی مهم ترین قدمی است که می توانید به سوی سلامتی، خوشبختی و حال خوش بردارید. هر با رکه بر اندیشه ها و احساسات خود مسلط شوید و بخواهید روحیه مثبت داشته باشید، کیفیت زندگی درونی و بیرونی شما بهبود پیدامی کند. در غیاب احساسات منفی، ذهن شما خود به خود با احساسات مثبت پر می شود و این تولید خوشبختی، شادی و احساس موفقیت می کند.

ادامه...

مشخصات کتاب ‌لطفا مورچه باشید!

بخشی از کتاب ‌لطفا مورچه باشید!

با نصب اپلیکیشن فیدیبو این کتاب را به صورت کاملا رایگان مطالعه کنید.

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب ‌لطفا مورچه باشید!

کتاب بسیار خوبیه.بسیاری از مطالب و قوانین موفقیت در این کتاب نوشته شده.عجیبه که چنین کتابی که مدت زیادیه رایگان هست قبل از من کسی واسش نظر نذاشته! البته کتاب غلط املایی و اشتباه تایپی زیاد داره ولی با توجه به محتواش لیاقت پنج ستاره رو داره.
در ۲ سال پیش توسط smo...n19 ( | )
فوق العاده تاثیر گذار و موثر ✌
در ۱ سال پیش توسط 903...782 ( | )
عالی بود
در ۱ سال پیش توسط 921...952 ( | )
کتاب بسیار زیبا و پر محتوایی هستش.از خواندنش لذت بردم
در ۱۰ ماه پیش توسط moh...260 ( | )
کتاب جذاب و فوقالعاده ای بود
در ۱۱ ماه پیش توسط 922...170 ( | )
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • ۴
  • بعدی ›
  • آخرین ››