دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب تعاون وتعاونی‌ها دراقتصاد مقاومتی

کتاب تعاون وتعاونی‌ها دراقتصاد مقاومتی

نسخه الکترونیک کتاب تعاون وتعاونی‌ها دراقتصاد مقاومتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب تعاون وتعاونی‌ها دراقتصاد مقاومتی

برای تجمیع سرمایه‌های بزرگ‌راه‌های گوناگون وجود دارد که مدت‌ها مورد توجه کارشناسان اقتصاد دنیا قرارگرفته است. با تشکیل شرکت‌های بزرگ سهامی تعاونی تولید، تعاونی مصرف، تعاونی تولید و مصرف و... می‌توان سرمایه‌های بزرگ متعلق به سرمایه‌داری‌های کوچک به وجود آورد و درراه ترقی و توسعه فعالیت‌های اقتصادی به کار انداخت. بی‌آنکه پای سرمایه‌داری و رباخواری به میان آید. تعاون و همکاری در اسلام دارای اهداف و ابعاد بسیار گوناگون می‌باشد که یکی از اهداف آن محو استثمار است. رسول گرامی اسلام به وسیله تعاون می‌خواست مسلمانان همبستگی کامل با یکدیگر داشته باشند تا اینکه راه نفوذ ستمکاران و چپاولگری آنان نسبت به بلاد مسلمین برای همیشه قطع شود. تعاون به‌عنوان یک فرمان الهی درزمینه‌ی امور نیک و مشروع بنیادی راستین برای تحقق بخشیدن به بسیاری از اهداف الهی در جامعه اسلامی تثبیت می‌کند.

ادامه...

مشخصات کتاب تعاون وتعاونی‌ها دراقتصاد مقاومتی

نظرات کاربران درباره کتاب تعاون وتعاونی‌ها دراقتصاد مقاومتی

متاسفانه به نظر می‌رسد نویسنده بیش از آنکه دنبال تبیین مشکلات و راهکارهای کاربردی در حل مسائل اقتصادی با شیوه‌ی تعاونی باشد؛ به دنبال مجیزگویی نظام و عمل به دستور رهبری مبنی بر توجه به «اقتصاد مقاومتی» است. بنابر این در این کتاب به جزییات لازم برای بسط و گسترش تعاونی‌ها در راستای اقتصاد مقاومتی وجود ندارد. اما در این کتاب می‌توانید به طور پراکنده و جسته گریخته مطالبی نه چندان جدید را در باب تعاون و تعاونی بیابید که احتمالا چیزی به دانش‌تان نخواهد افزود.
در ۳ سال پیش توسط sey...lih ( | )