0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
پانوراما 8. فدر یا شوهر متمول

معرفی، خرید و دانلود کتاب پانوراما 8. فدر یا شوهر متمول

نویسنده:
استاندال
درباره پانوراما 8. فدر یا شوهر متمول

«مجموعه پانوراما»به دنبال بهره‌مندی آسان خواننده مشتاق از ادبیات جهان است. این مجموعه بهترین‌ وخواندنی‌ترین‌های ادبیات جهان را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد، درست مانند آنچه«مجموعه Folio۲ »در انتشارات گالیمار محقق ساخت: قرار دادن داستان یارمان‌های کوتاه یا بخش‌هایی از رمان‌های چند جلدی و گرانبها در دسترس همگان. گروه انتشاراتی ققنوس هم پس ازبررسی اهداف مجموعه مذکور برآن شد که چنین امکانی را برای مخاطبان فارسی‌ زبان فراهم کند. از این رو انتشارات گالیمار را از تصمیم خود مطلع ساخت. حال، انتشارات ققنوس، افزون برگرفتن اجازه انتشار آثار فرانسوی، قصد دارد آثار ارزشمند دیگری نیز به این مجموعه اضافه کند. تا به حال از این مجموعه سرزمین غریب، آزمایش دکتراُکس، پدرم، رستوران نقاشی، خواندن درتوالت، مسافرخانه سرخ و فلسفه زندگی زناشویی به چاپ رسیده است که فِدِر یا شوهر متمول، گربه مادرم، ابریشمی گل‌برجسته، بانو آمالیا، کودکی یک رئیس و مرگ‌نامه به تازگی از این مجموعه منتشر شده است. هدف این مجموعه قرار دادن داستان‌ها یا رمان‌های کوتاه یا بخش‌هایی از رمان‌های چندجلدی و گرانبها در دسترس همگان با این امید که خواننده، پس از مطالعه قطعه یا داستان‌های انتخاب‌شده، برای خواندن دیگر آثار نویسنده اشتیاق پیدا کند.

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
899.۶۳ کیلوبایت
زمان تقریبی مطالعه
۰۰:۰۰
نویسنده استاندال
مترجممریم خراسانی
ناشرگروه انتشاراتی ققنوس
زبان
فارسی
عنوان انگلیسی
Féder ou Le Mari d'argent.
تاریخ انتشار
۱۳۹۷/۰۹/۰۳
قیمت ارزی
4 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۸۹۹.۶۳ کیلوبایت

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4
از 5
براساس رأی 4 مخاطب
5
ستاره
50 ٪
4
ستاره
25 ٪
3
ستاره
0 ٪
2
ستاره
25 ٪
1
ستاره
0 ٪
2 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
4

کتاب که فکر کنم از مجموعه تلخیصات پانوراما بود، هر چند خیلی ریزه کاری ها و ... رو هم توضیح مبسوط میداد تو همین خلاصه هم که توصیفات هم مطبوع طبع بود ولی مشکل اصلی کتاب اینه که پایان نداره، یعنی گویا نویسنده به هر دلیلی حالا نمیدونم فوت کردن یا هر چیز دیگه، کتاب رو تموم نکرده یعنی داستان رو میخونید ولی به آخرش که می رسید می بینید ناقص هست و هیچی به هیچی. کاش حداقل تو مقدمه ناشر بهش اشاره میشد که وقت آدم تلف نشه، البته این حس وقتی هست که آدم دنبال داستان باشه ولی اگه صرفا به جهت آشنایی با قلم نویسنده و ادبیات باشه، کتاب مناسبی هست

2

اولین کتابی بود که از استاندال میخوندم. خیلی داستان عجیبی داشت که با توصیفات خیلی دقیق و مشروح شروع شد و با پایان بندی بسیار عجولانه ای تموم شد. اینقدر پایانش ناگهانی و عجیب بود که شک کردم شاید همه داستان ترجمه نشده!

4
(4)
42,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
فدر یا شوهر متمول
فدر یا شوهر متمول
استاندال

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
پانوراما 8. فدر یا شوهر متمول
پانوراما 8. فدر یا شوهر متمول
استاندال
گروه انتشاراتی ققنوس
4
(4)
42,000
تومان