فیدیبو نماینده قانونی شادن پژواک و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب صوتی نظم و انضباط

نسخه الکترونیک کتاب صوتی نظم و انضباط به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی نظم و انضباط

با استفاده از نظم و انضباط، خلأ بین اهداف و دنیای واقعی‌‌تان را پر کنید

بدون نظم و ترتیب مردم هر فعالیتی را که برای موفقیت ضروری است، به عقب می‌‌اندازند و از آن طفره می‌‌روند.هر موفقیتی کاملاً منوط به تمرین نظم و ترتیب است.
به بیان ساده، اصول یا نظم و انضباط؛ انجام دادن چیزی است که تصمیم گرفته‌‌ایم انجام دهیم. به همین سادگی! اگر شما تصمیم گرفته‌‌اید صبح‌‌ها ورزش کنید، معنی انضباط این است که برخیزید و ورزش کنید.
نظم و انضباط می‌‌تواند بوجود آید؛ و راه خلق آن هم از طریق بازخورد است، هم بازخورد مثبت و هم بازخورد منفی که یا باعث تقویت سبک زندگی منضبط شما می‌‌شود یا موجب تشدید مسامحه، حواس-پرتی و از زیر کار دررفتن. به عبارت دیگر نظم و انضباط، شخصیت شما را شکل خواهد داد.
اساساً نظم و انضباط به عزت نفس کمک می‌‌کند، و به معنای دقیق کلمه خودش، پاداش خودش است؛ اما داخل سازمان‌‌ها، نظم و انضباط فقط جایی به وجود می‌‌آید که فرمان‌‌پذیری و اجرا قابل اندازه‌‌گیری باشد و مسؤولیت‌‌پذیری وجود داشته باشد. پس با سنجش آغاز کنید. شما نمی‌‌توانید چیزی که اندازه-گیری نشده را بهبود ببخشید.
نظم و انضباط از طریق شفافیت، سادگی ، تداوم، فزایندگی و مناسبت رشد می‌‌یابد و از راه مدیریت خارجی که منجر به شرطی‌‌سازی داخلی می‌‌شود قابل دستیابی است. همین الان به تمرین نظم و انضباط اقدام کنید. به خودتان فرصت دهید که گام‌‌های کوچکی بردارید. در انجام هر چیزی که تصمیم به انجام آن گرفته‌‌اید، صبور باشید.نظم و انضباط است که به عمل واقعی می‌‌انجامد.

ادامه...
  • ناشر شادن پژواک
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 21.38 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی نظم و انضباط

چرا کد تخفیف اعمال نمیشه
در 4 هفته پیش توسط
عالی...
در 1 ماه پیش توسط