فیدیبو نماینده قانونی شادن پژواک و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب صوتی انسان دوستی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی انسان دوستی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی انسان دوستی

هنر بخشش

همه می‌توانند انساندوست باشند. می‌توانید با کارهایی کوچک شروع کنید و به بزرگی برسید. می‌توانید با کارهای بزرگ شروع کنید و به بزرگی حیرت انگیزی برسید.
نخستین گام در رسیدن به انسان دوستی واقعی، چارچوب‌بندی مسائل است. یکی از ارزشمندترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید، تعریف مسأله یا مشکل به گونه‌ای است که بتوان آن را سازماندهی کرد، به آن پرداخت و آن را حل کرد.
انساندوستی مربوط به مردم می‌شود.
اطمینان حاصل کنید که آن دسته از مردم را که می‌خواهید در طرح خود به آنها کمک کنید، مشخص کرده‌اید. مردم می‌خواهند به دیگران کمک کنند. به همین سادگی. هیچ کس مایل نیست در طرحی که به درستی چارچوب‌بندی نشده است، کمکی ارائه دهد.
یکی از قدرتمندترین کارهایی که می‌توانید در راستای اهداف انسان دوستانه‌ی خود انجام دهید، این است که به دیگران فرصت دهید تا در این کار مشارکت نمایند. کمک کنید تا این افراد بتوانند به افراد دیگر کمک کنند. تحولی که در هنگام کمک به دیگران در قلب آنها رخ می‌دهد، یکی از مهمترین کارهایی است که می‌توانید برای کمک به حفظ این سیاره انجام دهید. گام مهمی که باید در این مرحله برداشت این است، تا جایی که ممکن است فرصت کمک کردن را برای آنها قابل دسترس و شخصی کنید.
همین حالا تصمیم بگیرید که کمکی بزرگ و مؤثر انجام دهید! اگر خود را متعهد به بخشش کرده باشید، منابع، پول، استعداد، وقت و ایده‌ها به سوی شما سرازیر خواهند شد. به همان اندازه‌ای که قصد بخشش داشته باشید، بزرگ خواهید شد.

ادامه...
  • ناشر شادن پژواک
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 10.68 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی انسان دوستی