فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتابسرای تندیس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مترو ۲۰۳۴

نسخه الکترونیک کتاب مترو ۲۰۳۴ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
مترو ۲۰۳۴

ولی چه کسی آن پایین به او احتیاج داشت؟ چه کسی به عنوان یک انسان به او احتیاج داشت، نه یک شخصیت خیالی داخل کتابی که هنوز نوشته نشده است؟
چرا بیش از این خود را فریب دهد؟
وقتی ساشا آن ایستگاه خالی، کولومنسکوئه، را ترک نمود و جسد پدرش را آن‌جا رها کرد، این حس به او دست داد که بالاخره دارد به نقشه‌ی قدیمی فرارشان جامه‌ی عمل می‌پوشاند و بدین ترتیب، با این تصور که قسمت اندکی از وجود او را در خود حمل می‌کند، به نوعی دارد در فرار کردن پدرش نیز به او کمک می‌کند. ولی از آن موقع تا به حال حتی یک بار هم او را در خواب ندیده بود و هنگامی که سعی می‌کرد صورتش را در خیالش به تصویر بکشد تا چیزی را که دیده بود و تجربه کرده بود با او به اشتراک بگذارد، آن تصویر مبهم و بی‌روح در نظرش ظاهر می‌شد. پدرش نمی‌توانست او را ببخشد و نمی‌خواست که این‌گونه نجات پیدا کند.
ساشا قبل از این‌که کتاب‌هایی را که پدرش آورده بود، در ازای دریافت غذا و فشنگ بفروشد، نگاهی به آن‌ها می‌انداخت و از بین آن‌ها خاطرات خوبی از یک کتاب مرجع مخصوص گیاه‌شناسی در ذهن داشت. طراحی‌های داخل آن بسیار ساده بودند و شامل عکس‌هایی سیاه و سفید و نقاشی‌هایی که با مداد کشیده شده بودند می‌شدند؛ عکس‌ها و نقاشی‌هایی که بر اثر گذر زمان رنگ و لعابشان را از دست داده بودند. در باقی کتاب‌هایی که به دست او می‌رسیدند، هیچ تصویر دیگری پیدا نکرد و به همین خاطر، این یکی به کتاب مورد علاقه‌ی او تبدیل شده بود. گیاهی که بیشتر از بقیه‌ی گیاهان دیگر از آن خوشش می‌آمد نیز نیلوفر صحرایی بود. نه، نمی‌شد گفت از آن خوشش می‌آمد؛ دلش برای آن می‌سوخت، چون خودش را در آن می‌دید. هر دو به یک شکل به یک پشتیبان احتیاج داشتند. برای رشد کردن و قد کشیدن. برای رسیدن به نور.
اکنون غریزه‌اش به او حکم می‌کرد که کنده‌ی قطوری پیدا کند که بتوان به آن تکیه کرد، در آغوشش کشید و خود را به دور آن پیچاند. نه برای مکیدن روح از بدن شخصی دیگر و ادامه دادن به زندگی با اتکا بر آن، نه برای گرفتن نور و گرمای آن. صرفاً به خاطر اینکه او ضعیف‌تر و انعطاف‌پذیرتر از آن بود که بتواند بدون وجود چنین تکیه‌گاهی دوام بیاورد. اگر مجبور می‌شد به تنهایی پیشروی کند، به زمین می‌افتاد.
پدر ساشا به او گفته بود که او نباید به کسی وابسته باشد یا روی کسی حساب باز کند. به هر حال، در آن ایستگاه متروک و فراموش‌شده، تنها کسی که ساشا می‌توانست به او تکیه کند، خودش بود و او هم می‌دانست که جاودانه نیست. پدرش می‌خواست که او نه مثل یک پیچک، بلکه مثل یک درخت کاج بلند و محکم رشد کند: او فراموش کرده بود این با طبیعت یک زن در تناقض است.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات کتابسرای تندیس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.49 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۸۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب مترو ۲۰۳۴ در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب مترو ۲۰۳۴

@jak...n۱۵ بله، مترو ۲۰۳۵ آخرین جلد سه‌گانه هستش. ترجمه‌ش در دست چاپه، ولی نمی‌دونم کی قراره توی فیدیبو منتشر بشه.
در 2 هفته پیش توسط
این کتاب ادامه هم داره؟ من معمولا تا کل مجموعه چاپ نشه نمیخونم الان ۲۰۳۳ و ۲۰۳۴ رو دارم ۲۰۳۵ی هم هست؟🤔
در 2 هفته پیش توسط
@Mr Sep مترو ۲۰۳۴ حتی یک کلمه‌ش هم سانسور یا رقیق‌سازی نشده.
در 2 هفته پیش توسط
کتاب اصلی رو گرفتم به اندازه کافی صبر کردم اما بعد از این سری هیچ کتابی از این انتشارات نمیخرم ترجیح میدم نسخه بدون سانسور بخونم هرچند که دلم برای ترجمه های آقای آذسن تنگ میشه پلیر ها سری جدید بازی رو از دست ندن
در 2 هفته پیش توسط
قیمت منصفانه نیست
در 2 هفته پیش توسط