فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کلید آموزش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب هنر ظریف بی‌خیالی

کتاب هنر ظریف بی‌خیالی
رویکردی متفاوت برای یک زندگی خوب

نسخه الکترونیک کتاب هنر ظریف بی‌خیالی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب هنر ظریف بی‌خیالی

این کتاب به تسکین درد‌ها و رنج‌های شما اهمیتی نمی‌دهد، و دقیقاً برای همین است که صادقانه نوشته شده است. این کتاب، راهنمای شما به سمت عظمت نیست؛ زیرا عظمت، تنها توهم ذهن ماست؛ یک مقصد ساختگی که خود را به دنبال کردن آن متعهد می‌کنیم و وجود خارجی ندارد.
در عوض، این کتاب، رنج‌های شما را به ابزار، دردهای شما را به قدرت، و مشکلات‌تان را به مشکلات کمی بهتر تبدیل می‌کند. این همان پیشرفت حقیقی‌ست. این کتاب را به عنوان یک راهنما برای رنج کشیدن بدانید؛ برای این‌که چگونه این کار را بهتر و با مهربانی و تواضع بیشتر انجام دهید. این کتاب درباره‌ی آرام حرکت کردن به‌ رغم بارهای سنگینی که بر دوش می‌کشید، و کنار آمدنِ راحت‌تر با ترس‌ها و خندیدن به اشک‌هایتان است.
این کتاب به شما یاد نمی‌دهد که چگونه چیزی را به دست بیاورید و موفق شوید؛ بلکه می‌آموزد که چگونه ببازید و رها کنید. به شما می‌آموزد که چشم‌های خود را ببندید و اعتماد داشته باشید که می‌توانید به پشت بیفتید، و با وجود آن، مشکلی پیش نیاید. به شما می‌آموزد که کمتر اهمیت بدهید و تلاش نکنید.

ادامه...
  • ناشر انتشارات کلید آموزش
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 1.57 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۴۰ صفحه
  • شابک

معرفی رایگان کتاب هنر ظریف بی‌خیالی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

نظرات کاربران درباره کتاب هنر ظریف بی‌خیالی

ترجمه دیگه هنر ظریف رهایی از دغدغه ها نشر میلکان هست نمی دونم کدوم بهتره
در 2 روز پیش توسط
ترجمه عالی و روانی دارد.حرفه ای ویراستاری شده است.صفحه آرایی کتاب حرفه ای و جذاب است و باعث می‌شود بسیار راحت کتاب خوانده شود.کاغذ بالک استفاده شده که بازتابش نور را در خواندن حذف میکند و چشم در خواندن کتاب خسته نمیشود. از نسخه چاپی این ترجمه استقبال عالی بوده و در مدت کمی چندین نوبت تجدید چاپ شده است در شرایطی که دو ترجمه دیگر این کتاب هنوز هزار جلد چاپ اولشان نیز موجود است
در 1 ماه پیش توسط
بنظر من کتاب خیلی جالبی نبود و کلی صحبت کرده بود،راهکار نداده بود
در 2 ماه پیش توسط
اگه ممکنه توضیح بیشتری در مورد محتوای کتاب واینکه تاثیر گذار هست واقعا یانه بدین .چون یه مقدار قیمتش بالاست ارزشش رو داره؟من نسخه نمونه رو خوندم اولش خوبه ولی بعد دیگه یه مقدار تکرار مکرراته .
در 2 ماه پیش توسط
نام دیگر این کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه هاست.البته با نصف این قیمت منشر شده.
در 2 ماه پیش توسط