فیدیبو نماینده قانونی هورمزد و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب ‌‫تمام روز شارژ باشیم!‌‫

کتاب ‌‫تمام روز شارژ باشیم!‌‫
۱۰۰ روش برای بالا بردن قوا و انرژیتان

نسخه الکترونیک کتاب ‌‫تمام روز شارژ باشیم!‌‫ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب ‌‫تمام روز شارژ باشیم!‌‫

اگر افراد هنگام رانندگی آواز می‌خواندند، جاده‌ی دنیا کمتر متلاطم و خروشان بود! چه‌کسی اهمیت می‌دهد که شما چندان خوب و درست آواز نمی‌خوانید. هیچ‌کس صدای شما را گوش نمی‌کند و آن را نمی‌شنود. ... داشتن یک دفتر یادداشت برای قدردانی و تشکر باعث افزایش خوشحالی و خوشبختی شما می‌شود. این اقدام نگرش شما را دربارۀ معجزاتی که هر روزه در زندگی‌تان رخ می‌دهد تغییر خواهد داد. ... انجام‌دادن کاری که از آن لذت می‌برید روزتان را شارژ و شما را پرانرژی می‌کند. برای من بیرون‌رفتن در هوای آزاد همان کاری است که از انجام‌ دادنش لذت می‌برم! شما از انجام‌دادن چه‌کاری لذت می‌برید؟ چه چیزی برای شما لذت‌بخش است؟ چه چیزی لبخند به لبانتان می‌آورد؟ ...هر روز زمان کوتاهی را صرف آرام‌کردن ذهنتان کنید. کار چندان آسانی نیست؛ زیرا افکار مختلف به ذهنمان هجوم می‌آورند تا حواسمان را پرت کنند.

ادامه...
  • ناشر هورمزد
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.94 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۰۵ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب ‌‫تمام روز شارژ باشیم!‌‫

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:ایده ی انرژی زای شماره ۱

همچون یک کودک خوب بخوابید

«امیدوارم خواب همچون ملافه ای نرم شما را نوازش دهد، هر نگرانی و اضطرابی را محو کند و به شما یادآور شود که فقط این لحظه را عزیز و مغتنم بدارید.»
جِب دیکرسون(۱)

بسیاری از ما در حالی به خواب می رویم که افکار زیادی از ذهنمان می گذرد. مغزمان تمام حوادث روز را تجزیه وتحلیل می کند؛ حتی برنامه ریزی می کند که فردا چگونه خواهد بود و برای آنچه به خوبی انجام نداده ایم یا به آن دست نیافته ایم استرس پیدا می کند. به این ترتیب، تعجبی هم ندارد زمانی که از خواب بلند می شویم احساس می کنیم شارژ نشده ایم و تجدیدقوا نکرده ایم.
یک ایده ی عجیب:
زمان خاصی را درنظر بگیرید (بهترین زمان حداقل دو ساعت قبل از وقت خواب است). در این زمان، تمام افکار ناتمام و نصفه کاره ی خود را تمام کنید. از کارهایی که فردا باید انجام دهید فهرستی تهیه کنید، در صورت لزوم با دوستی صحبت کنید، نکاتی را در دفتر یادداشت روزانه تان بنویسید و درباره ی کارهایی که باید انجام دهید تصمیم بگیرید.
جسور و بی باک باشید، بی شک بعد از هفت تا هشت ساعت استراحت می توانید از عهده ی هر کار و هر چیزی برآیید. سپس با لبخند و اطمینان به اینکه همه چیز به خوبی پیش می رود به خواب بروید؛ درست شبیه یک کودک.
برای اطلاعات بیشتر به منابع زیر مراجعه کنید:
● سایت: www.SleepFoundation.org
● کتاب خواب عمیق با فکری آزاد، هفت روش برای خوب خوابیدن در طول شب، نوشته ی دکتر بَری کراکو(۲)
تجربه و نظر شخصی خودم:
برای تمام چیزهای خوب در زندگی ام قدردان و سپاسگزار هستم. من بی صبرانه منتظرم که با انرژی و قوای بیشتر از خواب بیدار شوم و برای شروع کردن روز آماده شوم.

ایده ی انرژی زای شماره ۲

یک لیوان آب بنوشید

«آب تنها نوشیدنی یک فرد عاقل است.»
هنری دیوید تورو(۳)

آیا شما فاقد انرژی لازم برای سپری کردن روز هستید؟ آیا افکار و ذهنتان آشفته و گنگ است؟ اقدامات زیادی به ازبین بردن این علائم کمک می کند، اما در بیشتر موارد، نوشیدن آب فراوان می تواند بلافاصله نحوه ی احساس و عملکرد شما را بهبود ببخشد. خودتان را وادار کنید که در طول روز آب بیشتری بنوشید. آن گاه به تفاوتی که ایجاد می کند توجه کنید. هیچ نوشیدنی دیگری به خوبی آب نمی تواند به بدنتان نشاط و طراوت ببخشد.
نکاتی که باید درنظر داشته باشید:
● تمام سلول های بدن شما، از سر تا نوک انگشتان پا به آب نیاز دارد. اگر به اندازه ی کافی آب ننوشید، مغزتان نمی تواند به خوبی عمل کند و احتمالاً شما سردرد و نشانه های آزاردهنده ی دیگری را تجربه خواهید کرد.
● بعضی اوقات تشنگی خودش را در غالب گرسنگی نشان می دهد؛ بنابراین میزان نوشیدن آبتان را افزایش دهید و ببیند آیا اشتها و میلتان به غذا کمتر می شود یا نه. برای اینکه آب طعمی متفاوت داشته باشد می توانید به آن لیموترش، خیار یا عصاره ی آب میوه اضافه کنید.
از این روش ساده برای به دست آوردن مزایای فوق العاده ی سلامتی همچون کاهش وزن، بهره مندی از شفافیت و وضوح ذهن، انرژی بیشتر، پوست سالم و... استفاده کنید و از دستاوردهای خود لذت ببرید!
برای اطلاعات بیشتر به منابع زیر مراجعه کنید:
● سایت: www.AllAboutWater.org
● سایت: www.health-benefit-of-water.com
تجربه و نظر شخصی خودم:
همان طور که یک لیوان آب می خورم از احساس نشاط و شادابی ای که بدنم را فرامی گیرد لذت می برم. آب خوردن بلافاصله به من انرژی می بخشد!

ایده ی انرژی زای شماره ۳

با یک حیوان خانگی بازی کنید

«حیوانات دوستانی بسیار خوشایند و سازگارند، آن ها هیچ سوالی نمی پرسند و هیچ انتقادی را هم رد نمی کنند.»
جرج الیوت(۴)

زمان هایی را که با حیوان خانگی مان می گذرانیم برایمان اوقاتی بسیار لذت بخش اند.
بر اساس تحقیقات، صاحبان حیوانات خانگی فشارخون پایین تر و میزان کلسترول کمتری دارند. مراقبت از یک حیوان خانگی باعث کاهش استرس و تنش و افزایش احساس شادی می شود. حیوانات خانگی عشق بی قیدوشرط را به ارمغان می آورند.
برای اطلاعات بیشتر به منابع زیر مراجعه کنید:
● سایت: www.PetFinder.com
● سایت های: Pets.WebMd.com/default.htm
تجربه و نظر شخصی خودم:
وقت گذراندن با حیوانات برایم شور و نشاط به همراه می آورد.راکی، لاک پشتمان، که با برگه ی کاهو در حال فرارکردن است

ایده ی انرژی زای شماره ۴

از کالری نهفته ی سالاد برحذر باشید

«یک ظرف سالاد می تواند بیش از ۳۰۰۰ کالری داشته باشد. سستان را کنار آن سفارش دهید و قبل از هر بار خوردن سالاد چنگالتان را در آن فروببرید.»
امی کالور(۵)

مجرمان اصلیِ تبدیل کردن سالاد به یک غذای پرکالری، کروتُن (نان خشک مکعبی شکل و کوچک)، پنیر، گوشت و سس سالاد است. اگر لازم است با سالادتان گوشت بخورید، می توانید تکه های نازک گوشت بوقلمون را درون سالاد بریزید. من دوست دارم یک مشت مغز میوه ی خشک خام و بی نمک را به عنوان پروتئین به سالادم اضافه کنم. البته برای داشتن غذایی لذیذ و سالم می توانید چندتکه آووکادوی تازه را به سالادتان اضافه کنید.
یک ایده ی غیرعادی و عجیب:
همان کاری را انجام دهید که دکتر اوز انجام می دهد!
از شب قبل یا از صبح زود، ۹ عدد گردو را داخل کمی آب قرار دهید (می توانید آن ها را در ظرفی دربسته قرار دهید). هنگام ناهار، آبی، که شامل آب به اضافه ی روغن گردوست، سس سالاد شما خواهد بود! خودِ گردوها هم برای روی سالاد شما عالی هستند.
این هم سالاد سالم و ایده آل من
...
برای اطلاعات بیشتر به منابع زیر مراجعه کنید:
● کتاب سبک زندگی سالم، نوشته ی اِمی کالور
● کتاب غذای خوب زندگی خوب، نوشته ی آلن مکفریش(۶)
تجربه و نظر شخصی خودم:
من از خلق یک سالاد خوب و سالم لذت می برم!

نشر هورمزد

نشر هورمزد نشری جوان و پویاست که با تیمی از جوان ترین های حوزه نشر و با عرضه ایده هایی بکر و خلاقانه، پا به عرصه تولید کتاب گذاشت؛ نشری که در این سال ها، به گواه مخاطبان حرفه ای و دست اندرکاران حوزه کتاب، نسبت به هم قطاران خود گام هایی متفاوت برداشته و زیبایی ظاهر کتاب را، در کنار محتوای غنی آن، اعم از انتخابِ وسواس گونه هر اثر، ترجمه دقیق، ویرایش و سپس چاپ شکیل، ملاک کار خود قرار داده است.
در نشر هورمزد، ما مدعی بهترین بودن نیستیم؛ اما سعی می کنیم با در اختیار گذاشتن بهترین کتاب های حوزه های فعالیتمان به مخاطبانمان کمک کنیم تا زندگی و کسب وکار بهتری برای خود بسازند.
می کوشیم بهتر شویم و تلاش می کنیم مسیر خوب به عالی را با درنظر گرفتن تمام موانع پیش رو باز هم با موفقیت بپیماییم؛ تلاش می کنیم عالی شویم و این به رضایت مخاطبان هورمزد وابسته است.
بی صبرانه چشم به راه پیشنهادات و انتقادات شما هستیم. تلفن تماس: ۶۶۱۲۵۱۲۶
EMAIL: BNASHR@YMAIL.COM

به تیم ما ملحق شوید

اگر فکر می کنید توانایی بودن در تیم انتشارات هورمزد را دارید
لطفاً به ما اطلاع دهید.
اگر پژوهشگر هستید،
اگر مترجم هستید،
اگر اصول کسب وکار را می دانید یا فارغ التحصیل رشته های مرتبط هستید،
اگر تیمی آموزشی در اصول و کسب وکار هستید،
اگر برنامه های عملی در زمینه کسب وکار دارید،
اگر سرمایه گذار هستید،
و... اگر تمایل به همکاری با هورمزد دارید،
دست شما را به گرمی می فشاریم؛ اما بدون شک
گزینش ما آسان نخواهد بود و بهترین ها را به تیم خود اضافه خواهیم کرد.Syd Hoffman

نظرات کاربران درباره کتاب ‌‫تمام روز شارژ باشیم!‌‫

هورمزد متفاوت ، هورمزد عالی
در 6 ماه پیش توسط مهدی شعبانی
نیمی از کتاب به تشخیص مترجم اصلا ترجمه نشده. کتاب بسیار بی محتوایی بود.
در 6 ماه پیش توسط آزاده نمیرانیان
این کتاب در واقع ۱۰۰ خلاصه در حد یک پاراگراف درباره تحقیقات نویسنده و کتاب هایی مختلفی که مطالعه کرده هست و بیشتر جنبه نقل قول چکیده ها و آشنا کردن با کتاب های تخصصی در هر مبحث مطرح شده در کتاب هست
در 6 ماه پیش توسط محمد لرکی
از تبلیغات هورمزد انتظار بیشتری داشتم کتاب کاغذی دارای فهرست است و میشه فهمید توش چیه ولی این کتاب را صرف کنجکاوی خریدم به نظرم ارزش خرید نداشت متاسفانه چیزی شبیه به گرته برداری است فهرستش کافیه چون توضیحات داخلش توضیح واضحات هست
در 4 ماه پیش توسط reza shayegan
فوق العاده بود
در 3 ماه پیش توسط zra...hah
خیلی وقته دنبال همچین کتابی میگردم
در 5 ماه پیش توسط kaz....kz