فیدیبو نماینده قانونی شادن پژواک و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی ۱۰۱  روش برای تغییر زندگیتان کتاب صوتی

کتاب صوتی ۱۰۱ روش برای تغییر زندگیتان

نسخه الکترونیک کتاب صوتی ۱۰۱ روش برای تغییر زندگیتان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

درباره کتاب صوتی ۱۰۱ روش برای تغییر زندگیتان

تغییر ساختار زندگیتان آنقدر قدرتمند و هیجان انگیز است که باید آن را متقبل شوید. درباره‌ی کلمه تغییر ساختار فکر کنید. آن را به دو کلمه تقسیم کنید. قسمت دوم کلمه ساختاراست، به معنای جهان فیزیکی که در آن زندگی می‌کنید و همه‌ی محدودیت‌هایی که در زندگی‌مان تجربه می‌کنیم است، ساختارما این است. بدن ماست. و بعد کلمه‌ی تغییر، پیشوندی است که در جلوی کلمه‌ی ساختار ما قرار می‌گیرد. پیشوند تغییر به معنای رفتن به فراتر، صعود کردن به بالا، رفتن به ماوراء، بنابراین تغییر ساختار به معنای حقیقی یعنی فراتر رفتن از ساختارتان است. دکتر وین دایر Wayne W. Dyer یکی از نام آورترین نویسندگان و سخنوران در زمینه‌ی گسترش شخصیت است که بیش از سی کتاب از وی چاپ گردیده و در هزاران برنامه ی تلویزیونی و رادیویی شرکت کرده است. وین دایر نویسنده کتاب‌های خودیاری و سخنران انگیزشی آمریکایی بود. کتاب قلمرو اشتباهات شما در سال ۱۹۷۶ در حدود ۳۰ میلیون نسخه فروخت و جز یکی از بالاترین فروش کتاب‌ها در تاریخ شد. دایر در سال ۱۹۸۷ به عنوان بهترین سخنران ایالات متحده شناخته شد. در سال ۲۰۱۱ مجله watkins magazine استاد وین دایر را سومین انسان معنوی تاثیر گذار در دنیا معرفی کرد.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی ۱۰۱ روش برای تغییر زندگیتان

کتاب بسیار عالی به شدت پیشتهاد میشه
در 2 ماه پیش توسط neg...m77
کتابه خوبیه و ارزش خرید و داره
در 2 ماه پیش توسط mah...rfi
کتاب خوبیه..به نظرم چندبار باید بشنوم تا توی ذهنم بمونه
در 3 هفته پیش توسط hae...asi
از شنیدن این کتاب بسیار لذت بردم.در کوتاهترین زمان شفافترین و کلیدی ترین مباحث مدیریت ذهن را در اختیارم گذاشت.یکی ازبهترین کتابهایی است که شنیده ام.سپاسگذارم
در 2 ماه پیش توسط sso...244