پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب بازسازی زندگی پس از طلاق

کتاب بازسازی زندگی پس از طلاق

نسخه الکترونیک کتاب بازسازی زندگی پس از طلاق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب بازسازی زندگی پس از طلاق

ناامیدی در زمان طلاق به میزان انتظارات ما از زندگی مشترک بستگی دارد. هر چه انتظار ما از زندگی بیشتر باشد و لزوم وجود فرد دیگری را برای معنادار کردن زندگی بیشتر احساس کنیم، تحقق نیافتن انتظاراتمان ما را مأیوس‌تر می‌کند. برای بسیاری از افراد زندگی پس از طلاق مانند ظرف شکسته‌ای است که فرد برای ادامه آن باید بتواند اجزای شکسته آن را جمع‌آوری کند. در این دوره می‌توان احساسات عمیق عاطفی مانند یأس، ناامیدی، انتقام، مقابله به مثل و درماندگی را تجربه کرد. این افراد، برای زندگی پس از طلاق باید جهت تازه‌ای را در پیش گیرند و البته به زمانی نیاز دارند که برای آرزوهای بربادرفته خود به سوگ بنشینند و سرانجام به این حقیقت پی ببرند که باید از گذشته دل بکنند. اکثر کتابهایی که درباره طلاق نوشته شده است، تنها به بیان مشکلات برخاسته از جدایی می‌پردازند؛ مانند آسیب دیدن «خودِ» شخص، بی‌ارزش دانستن خود و پرسشهای مکرر درباره علت طلاق و ترس از آینده. اما دکتر بروس فیشر با ارائه چهارچوب مشخصی این امکان را برای خواننده فراهم می‌سازد تا این دوره کوتاه را بررسی کند، جایگاه خود را تشخیص دهد و با استفاده از رهنمودهای عملیِ گام به گام، به سوی آینده‌ای سالم و پرنشاط پیش رود. در واقع با مطالعه این کتاب، فرد می‌تواند از گذشته درس بگیرد، خود را بهتر بشناسد و ابعادی از وجود خود را پرورش دهد که قبلاً برای او ناشناخته بوده است. بهترین تعبیری که می‌توان از سازندگی این دوره کرد، نقاهت و بهبودی بعد از عمل جراحی است.

ادامه...

مشخصات کتاب بازسازی زندگی پس از طلاق

بخشی از کتاب بازسازی زندگی پس از طلاق

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب بازسازی زندگی پس از طلاق

من دوبار خرید کردم کتاب رو، اما متاسفانه در گوشه دانلود من فایلی پیدا نمیشه.
در ۳ ماه پیش توسط نسرین پریزن ( | )
من کتابو خریدم امانمیدونم کجا سیو شده وهیچ راه تماسی هم ندارم
در ۷ ماه پیش توسط 915...791 ( | )
با سلام،،،کسانی که طرد شدن حتما این کتاب رو چند بار با دقت بخونن،و عمل کنن،در حالی که کسانی زندگیشون رو با دلایل منطقی ترک کردند بهتر میتونن با طلاق کنار بیاند،غم کمتری دارند چون در زندگی قبلی از شدت غم تن به طلاق و عواقب آن دادن...این کتاب عالیه
در ۷ ماه پیش توسط Neda soltani ( | )
خوب بود.
در ۱ سال پیش توسط f parsi ( | )
در سخت ترین روزهای زندگیم همراه و همدل من بود تا بتونم با اگاهی از تموم حس هام و پذیرش اونها، ازشون عبور کنم..اگر روزهای این چنینی رو میگذرونید حتما توصیه به خوندنش میکنم.
در ۱ سال پیش توسط mah...mmg ( | )
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • بعدی ›
  • آخرین ››