پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
میکروبوک صوتی افسانه چندوظیفگی کتاب صوتی

میکروبوک صوتی افسانه چندوظیفگی

نسخه الکترونیک میکروبوک صوتی افسانه چندوظیفگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه میکروبوک صوتی افسانه چندوظیفگی را رایگان بشنوید

درباره میکروبوک صوتی افسانه چندوظیفگی

افسانه چندوظیفگی (2009) حقیقت مهمی را آشکار می‌کند: مفهوم چندوظیفگی دروغی است که مدت‌هاست به ما گفته شده. حقیقت این است که ذهن انسان برای تقسیم تمرکز بین چند چیز ساخته نشده و اگر می‌خواهید کاری را منظم، با کیفیت و با بهره‌وری بالا انجام دهید، باید در هر زمان فقط یک کار انجام دهید. چه کسی باید این میکروبوک را بشنوند؟ • کارآفرینان و مدیران پرمشغله • والدین و همسرانی که می‌خواهند وقت بیشتری با خانواده خود بگذرانند • خوانندگان پراسترس وقت آن رسیده که پرونده چندوظیفگی را ببندید. توهم توانایی انجام همزمان چندکار مدت‌هاست که اثرات مخربی بر محیط‌های کاری داشته است. واقعیت این است که تقسیم توجه بین دو یا چند کار در یک زمان عملا غیرممکن است؛ آنچه واقعا انجام می‌دهیم چرخش و رفت و برگشت بین چند کار است، نه انجام همزمان آن‌ها. به این ترتیب زمان بیشتری صرف کرده و کار کمتری انجام می‌دهیم. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

مشخصات میکروبوک صوتی افسانه چندوظیفگی

نظرات کاربران درباره میکروبوک صوتی افسانه چندوظیفگی

همه ماجرا به قشنگ ترین شکل روی جلد کتاب نوشته شده: افسانه چند وظیفگی! کتاب خوبیه و ارزش خوندن داره. شاید راهکارهای درستی نده ولی مشکل توهم چند وظیفگی رو به درستی تشریح میکنه.
در ۲ سال پیش توسط Bubak ( | )
صدای راوی کتاب و نحوه ی بیان کلمات و جملات قابل قبول هستش اما یک مورد آزار دهنده وجود دارد و آن هم شنیدن صدای یک بوق آزاردهنده در بین روایت کتاب است مخصوصا به دلیل این که شنوندگان کتاب های صوتی غالبا از هدفون استفاده می کنند و این صدای بوق برای گوش مضر و آسیب رسان است . کتاب در مورد انجام همزمان کارها است و بیشتر بحث پیرامون امور اداری و شغلی است برای نمونه انجام همزمان صحبت با همکار و انجام وظیفه اداری و صحبت با تلفن و چک کردن اینباکس ایمیل به نظرم شایسته بود برای افراد دانشجو یا خانم های خانه دار و به صورت کلی تر هم بیان می شد تا شنونده و خواننده مجبور به مطابقت مصداق ها نشود گرچه کتاب قابل قبولی است .
در ۱۱ ماه پیش توسط amirreza ohara ( | )