فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک صوتی گلوله برفی کتاب صوتی

میکروبوک صوتی گلوله برفی
زندگی و تجارت وارن بافت، ثروتمندترین مرد دنیا

نسخه الکترونیک میکروبوک صوتی گلوله برفی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۱۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک صوتی گلوله برفی

این میکروبوک نسخه صوتی کتاب «گلوله برفی»‌ است. در میکروبوک «گلوله برفی»‌ به زندگی وارن بافت پرداخته شده است. وارن بافت در تمام زندگی اش الگوی گلوله برفی را دنبال کرد؛ یعنی سرمایه‌گذاری مداوم و بعد سرمایه‌گذاری دوباره درآمدهای حاصله. روش ساده اما موثر او برای سهام ربطی به روندهای بازار یا فناوری نداشت. او گرچه می توانست ارزش پولی یک شرکت را به سرعت محاسبه کند، موفقیت را در توجه به بعد انسانی کسب‌و کارها می‌یافت. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

نظرات کاربران درباره میکروبوک صوتی گلوله برفی

اگر علاقه مند به خوندن صرفا داستان هستید، این کتاب رو بخونید. در غیر اینصورت اگر میخواهید علم بازاریابی، فروش و این ها رو یاد بگیرید این کتاب هیچ حرفی برای گفان نداره. صرفا یه داستانه معمولیه.
در 2 سال پیش توسط ask...web
بسیار عالیست
در 1 سال پیش توسط vaf...r_b
اصلا مفید نبود !!
در 11 ماه پیش توسط poo...722
من خوندمش وجذبش شدم ولی ای کاش بجای میکروکتاب کتاب کاملش روبه صورت صوتی میذاشتید. کسی که به این چیزهاعلاقه داره ترجیح میده کتاب روباتمام مطالبش بدونه نه فقط قسمت هایی ازاون رو... اگه کتاب کامل اون روبه صورت صوتی بذاریدممنون میشم البته اگربذاریدوواقعانظرات روبخونین وبراتون مهم باشه...
در 3 ماه پیش توسط
خیلی خوب بود. در واقع ۰ تا ۱۰۰ یک کسب و کار موفق داشتن این که هر روز و هر ساعت به این فکر کنی که مهم نیست چه کاری میکنی،مهم اینه که گلوله برفیت رو بسازی و قِل بدی.
در 3 ماه پیش توسط far....fy
عالی فقط کاش میشد همزمان متن رو هم دید
در 2 سال پیش توسط حسین غفوریان شوکتی
بیشتر از زندگینامه بودن آموزش اقتصاد بود
در 6 ماه پیش توسط nil...imi