فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک صوتی پایان اضطراب، شروع زندگی کتاب صوتی

میکروبوک صوتی پایان اضطراب، شروع زندگی

نسخه الکترونیک میکروبوک صوتی پایان اضطراب، شروع زندگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۱۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک صوتی پایان اضطراب، شروع زندگی

این میکروبوک نسخه صوتی «پایان اضطراب، شروع زندگی» است. شنیدن این کتاب بهترین انتخاب برای زمان‌های محدود و آدم‌های پر مشغله است. در این میروبوک می‌شنویم: نگرانی و اضطراب اثر مخربی بر سلامت جسمی و روانی دارد، بنابراین باید راهی برای مقابله با نگرانی‌های خود پیدا کنید. یک روش ساده، تحلیل موقعیت نگران‌کننده، انتخاب اقدام مناسب و عدم تردید در انجام آن است. برای پرهیز از نگرانی در مورد کارهای دیگران، در مقابل خوبی‌های خود انتظار تشکر نداشته باشید، کینه به دل نگیرید، و به یاد داشته باشید مردم به خاطر حسادت به موفقیت‌های شما، از شما انتقاد می کنند. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

نظرات کاربران درباره میکروبوک صوتی پایان اضطراب، شروع زندگی

خانم حبیبی راوی بسیار خوش صدا و خوبی هستند ولی به شما پیشنهاد میکنم هرگز میکروبوک نخونید چون تغریبا ارزش تمام کتاب رو از دست خواهید داد. راوی کارش رو عالی انجام داد و از ایشان خواهش میکنم نسخه کاملش رو هم اجرا کنند. ۵ ستاره برای صدای ایشان هست و نه میکرو بوک
در 9 ماه پیش توسط gho...jad
دیل کارنگی تواین کتاب معجزه میکنه حتما بعدازخواندن میکرو بوکش کتاب اصلی را مطالعه کنید
در 2 سال پیش توسط حسین دیدارپور
کتاب های دیل کارنگی نمره صد میگیرن ولی در نسخه میکرو نمیشه حق مطلب را ادا کرد
در 2 سال پیش توسط حسین مظفری فرد
به نظر من خیلی خلاصه بود
در 1 سال پیش توسط n_h...ati
کتاب خیلی خوبیه اگه سعی کنید تن صدای راوی بیشتر باشد بهتر است چون گوش دادن در ماشینهای سنگین مشکل است.
در 5 ماه پیش توسط حسن اسکندری فارسانی
کتاب کوتاه و مفیدی هست
در 11 ماه پیش توسط a.s...our
.
در 5 ماه پیش توسط سعید ستوده
خرید میکروبوک کار اشتباهی است و خیلی خلاصه است
در 2 ماه پیش توسط sah...lab
اینقدر خلاصه شده که دیگر کارایی ندارد.
در 5 ماه پیش توسط مریم غفار
کتاب راه حل هایی رو به شما نشون میده که شاید خیلی ساده باشن یا پیش پا افتاده، ولی واقعا تاثیر گذارند. ممکنه زندگی تون رو کاملا تغییر بده.
در 2 سال پیش توسط مسعود بیگی