فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک صوتی خلق مدل کسب‌و‌کار کتاب صوتی

میکروبوک صوتی خلق مدل کسب‌و‌کار
راهنمایی برای متفکرین آینده‌گرا، تغییردهندگان بازی و چالشگران- نسخه صوت

نسخه الکترونیک میکروبوک صوتی خلق مدل کسب‌و‌کار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۱۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک صوتی خلق مدل کسب‌و‌کار

این میکروبوک نسخه صوتی «خلق مدل کسب و کار» است. شنیدن این کتاب بهترین انتخاب برای زمان‌های محدود و آدم‌های پرمشغله است. در این میکروبوک می‌شنویم: شرکت‌های موفق مدل‌های کسب‌و‌کار جامع دارند که همه چیز را در برمی‌گیرد؛ از مشتری و قیمت‌گذاری تا ارتباطات و منابع. با گذاشتن خودتان به جای مشتری و جستجوی مدل‌های کسب-و‌کار نوآور، می‌توانید کسب‌و‌کاری طراحی کنید که به زندگی مشتریان ارزش اضافه کند. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

نظرات کاربران درباره میکروبوک صوتی خلق مدل کسب‌و‌کار

به دلیل میکرو بودن نسخه ی صوتی این کتاب، نمی توان استفاده ی کافی را از آن برد و به نظرم اگر نسخه ی صوتی کامل آن ارائه شود، استقبال بیشتری خواهد داشت.
در 2 سال پیش توسط sha...and
تشکر
در 2 سال پیش توسط اکبر زیدی
تو بخش ۲ دقیقه ۴:۳۱ گوینده Review رو " ری ویو" تلفظ میکنه من خیلی سخت گیر نیستم اما فکر کردم تذکر اشتباه میتونه مفید باشه
در 5 ماه پیش توسط محمد اردستانی
این کتاب خیلی خوبه کتاب چاپی اش دقیقا نمودارها و جداول را هم داره عالیه
در 2 سال پیش توسط abbas rahimi
عاااالی
در 2 ماه پیش توسط حامد وکیلی
تعریفش را زیاد شنیدم و این کتاب را دوست دارم
در 1 سال پیش توسط علی رامندی
صدای راوی رسا، زیبا و شنیدنی است ولی خیلی از کلمات انگلیسی و نام شرکت ها را اشتباه تلفظ میکند که باعث گمراهی میشود. لطفاً اصلاح نمایید.
در 1 سال پیش توسط ara...001
مختصر و مفید
در 4 ماه پیش توسط
پیشنهاد میکنم اصل کتاب رو داشته باشید و همیشه ازش استفاده کنید ، این کتاب معادل نداره
در 4 ماه پیش توسط اصغر بیک محمدی
بسیار کاربردی
در 1 سال پیش توسط moh...shi