فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک صوتی استارت آپ ناب کتاب صوتی

میکروبوک صوتی استارت آپ ناب

نسخه الکترونیک میکروبوک صوتی استارت آپ ناب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

درباره میکروبوک صوتی استارت آپ ناب

استارت‌آپ باید برای آزمودن فرضیات اصلی خود از رویکرد نیمه علمی استفاده کنند و سپس بر اساس فرضیات تأییدشده یک مدل کسب‌و‌کار پایدار ایجاد نمایند. باید به سرعت نمونه‌های اولیه آزمایشی از محصول تولید کرده و از طریق جمع‌آوری بازخورد مشتری و چرخه ساختن –سنجش- یادگیری آن را اصلاح کنند. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

نظرات کاربران درباره میکروبوک صوتی استارت آپ ناب

به شدت ناراضیم مجموعا حدود ۱۹ دقیقه از کتاب بود در حالیکه موقع خرید نوشته نسخه کامل
در 1 سال پیش توسط ali...ahi
با اهدای سلام و احترام از زحمت شما سپاسگزارم به عنوان یک دلسوز و استاد دانشگاه به تیم ارزشمند فیدیبو عرض می کنم خیلی زوده که مانند دیگر شرکت ها به یک بازیکر حیله گر تبدیل شودی و اصلا شاسته نیست که فیدیبو مانند بقه، فیک کار و فریبکار بشه. بهتر بود این کتاب را با این روش ارائه نمی کردید که وجهه خود را زیر سوال نبرید. شما خوب شروع کردید بهتره خوب ادامه بدید به سرنوشت دیگرانی همچون دیجی کالا که خود تخریب گره دچار نشید. مردم با هوش هستند و همه چیز را می فهمند. حتی اگر حق با مشتری نباشه لااقل به مشتری احترام بزارید با تجدید یاد و احترام
در 11 ماه پیش توسط esm...imi
کاش کاملشو میزاشتید
در 1 سال پیش توسط moh...147
متاسفانه درحد اینست که بدانید که کتاب راجب چیست!!!! و انسخه کامل نیست!!! حداقل به خریداران توضیح دهید که نسخه کامل نیست !!!!
در 1 سال پیش توسط مهرداد مجیدزاده
چرا جایی نوشته نشده بود که کامل نیست؟ حتی نسخه‌ی متنیش هم کامل نیست.
در 1 سال پیش توسط m.a...deh
از هر ۲۰ استارتاپ در ایران ۱۹تای آنها به یک سال نمیرسد. کتاب ضروری برای هر استارت آپ.نکات اصلی و پایه برای شروع کار رو میگه. انتهای بخش سوم کمی مشکل داره . کتاب نوشتاری رو بگیرید بهتره.
در 1 سال پیش توسط ms....d15
افتضاح بود! چیه آخه این! یه مشت حرف مفت! هیچ راهکاری ارایه نداده انگار که میخواست بگه کتاب رو بخرید اینجا هیچی نمیگیم
در 1 سال پیش توسط محمد آذری
خوبه
در 2 سال پیش توسط علی زیدی
بیست دقیقه از کتاب دویست و خرده ای صفحه ای بی معنی و توهین به من خریدار است
در 3 ماه پیش توسط هومن کروندی
من نمیفهمم یعنی چی !!! اخه یعنی چی پول گرفتید چیزی رو گفتید که خودمون میدونستیم اگه نمیدونستم این چند دقیقه رو که اصلا دنبال کتاب نبودم این اسمش هست کلاه برداری
در 2 ماه پیش توسط