فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک صوتی از ایده تا اجرا کتاب صوتی

میکروبوک صوتی از ایده تا اجرا
بهینه سازی، خودکارسازی و برون سپاری در کسب و کار

نسخه الکترونیک میکروبوک صوتی از ایده تا اجرا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

درباره میکروبوک صوتی از ایده تا اجرا

کتاب ایده تا اجرا (۲۰۱۶) مبتنی بر یک داستان واقعی است: دو دوست که یک شبه و بدون هیچ پولی شرکتی تأسیس می کنند که درست یک سال بعد به موفقیت می‌رسد. این کتاب به چالش‌های هر روزه کارآفرینان هنگام را‌ه‌اندازی یک استارت آپ می‌پردازد و گام‌های لازم به سمت موفقیت را، از تهیه طرح کسب و کار تا استفاده از ابزارهای بهینه‌سازی عملکرد شرکت، نشان می‌دهد. پیام اصلی کتاب این است که برای راه اندازی یک استارت آپ به پول زیادی نیاز ندارید. آنچه نیاز دارید توانایی استفاده از ابزارهای موجود برای ایجاد زیرساخت های قوی و اشتیاق به کشف راه های جدید بهبود خدمات است. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

نظرات کاربران درباره میکروبوک صوتی از ایده تا اجرا

نسبت به کارهای مشابه با کیفیت و جذاب است.
در 1 سال پیش توسط حمید اسلامی
تشکر
در 2 سال پیش توسط علی زیدی
عالی بود.
در 9 ماه پیش توسط bah...t72
عالی بود
در 3 ماه پیش توسط am_...p98
اگرچه این سبک خلاصه کردن کتب را نمی پسندم اما این کتاب برایم الهام بخش ایده های جدیدی به خصوص در زمینه ی راه اندازی استارتاپ و ساخت نمونه اولیه با کم ترین هزینه بود.
در 7 ماه پیش توسط حامد فرزانه
بسیار کتاب نا کار امدی هست. اصلا انتظاراتی رو که در قسمت درباره ی کتاب نوشته شده براورده نمیکنه
در 3 ماه پیش توسط پری ناز
کوتاه مختصر و مفید
در 4 روز پیش توسط ابوالفضل افشار
اصلا خوب نبود
در 3 ماه پیش توسط ala...afa
خیلی خلاصه هست
در 4 هفته پیش توسط پری ناز
زیاد خوشم نیومد
در 3 هفته پیش توسط mos...ari