فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی مدیریت کتاب صوتی

کتاب صوتی مدیریت

نسخه الکترونیک کتاب صوتی مدیریت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۹۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صوتی مدیریت

در این کتاب به موضوعات بسیاری چون سوالات کلیدی یک مدیر، فعالیت‌های حیاتی یک مدیر، چند برابر کردن بهره‌وری، طوفان ذهنی برای یافتن راه‌حل، استخدام افراد مناسب و اخراج افراد بی‌کفایت و ده‌ها نکته کاربردی دیگر پرداخته می‌شود. پر اضطراب‌ترین کار مدیر، اخراج کارمند است. مدیری که شخص بی‌کفایتی را استخدام می‌کند،‌ خودش هم بی‌کفایت است. مدیری که شخص بی‌کفایتی را در جایگاهش حفظ می‌کند، حتی بی‌کفایت‌تر است. البته همه می‌فهمند چه کسی شایسته و چه کسی ناشایست است. خیلی سریع هم می‌فهمند. در هر اداره‌ای، همه کارمندان میزان شایستگی هر فرد دیگر را می‌دانند. هیچ جایی برای فرار کردن و پنهان شدن وجود ندارد. ظالمانه‌ترین کاری که می‌توانید در حق کسی انجام دهید این است که وقتی دریافتید به درد کارتان نمی‌خورد، او را در آن شغل نگه‌دارید. مهربانانه‌ترین کار در حق کارمندان نامناسب این است که آن‌ها را رها کنید. بگذارید بروند تا شغلی را بیابند که در آن آینده و امکانات بهتری خواهند داشت. چرا بسیاری از مدیران از کار دشوار اخراج افراد نامناسب اجتناب کرده و کسب‌وکار و همینطور آرامش ذهنی خود را قربانی می‌کنند؟‌ پاسخ این سوال در اغلب موارد خودفریبی است. مدیر فکر می‌کند با نگه‌داشتن فرد بی‌کفایت به او لطف می‌کند. حتی گاهی فکر می‌کند که فرد ناشایست به ناگهان تغییر خواهد کرد و دگرگون شده و به کارمندی شایسته تبدیل خواهد شد. این سخن حکیمانه را به یاد داشته باشید که «بهترین زمان اخراج فرد، نخستین باری است که این فکر به ذهنتان خطور می‌کند.»

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی مدیریت

سلام بنظرم بسیار کتاب نفیدی هست و در به انجام رساندن کارها کمک شایانی به فرد خواهد کرد.
در 4 ماه پیش توسط غلامحسن فولادوند
برای کسانی که درگیر پست های مدیریتی هستند و وقت زیادی برای مطالعه ندارند کتاب خوبیه. این دست کتاب های برایان تریسی که معمولا ۲۱ فصل هم دارند خیلی مختصر و مفید و بدون اضافه گویی اصلی ترین راهکارها رو پیش پای آدم می ذارن. ولی چیزی که مهم تره عمل کردن به این دستورالعمل هاست.
در 8 ماه پیش توسط حامد فرزانه
کتاب خوب و مفیدی هستش
در 4 ماه پیش توسط Ahmad Ghasemian
این کتاب را به پیشنهاد دکتر کاویانی از گروه خودساخته خریدم و گوش دادم. بسیار آموزنده است. نه تنها در کسب و کار ، بلکه همه امور زندگی
در 1 ماه پیش توسط رضا ارغوانی
کتاب خوب و مفیدی بود ممنونم
در 2 ماه پیش توسط mohamad shakeri
عالی بود
در 5 روز پیش توسط
عاای
در 9 ماه پیش توسط مهیار شیروانی
عالی
در 2 سال پیش توسط موسی بهزادپور
کتاب خوبیست ممنون
در 2 سال پیش توسط اکبر زیدی
ممنون
در 2 سال پیش توسط اکبر زیدی