0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
شاد بودن را انتخاب کنید
٪30

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید

نویسنده:
ریما رادنر
درباره شاد بودن را انتخاب کنید

در دنیایی که هزاران بهانه برای افسردگی و نگرانی در آن وجود دارد. دنیایی که افکار منفی و بازدارنده زندگی و موفقیت ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد، تنها یک راه‌حل برای آرامش و کامیابی وجود دارد. باید برای رسیدن به حال خوب اراده و انگیزه خود را قوی کنیم و شاد بودن را انتخاب کنیم. ریما رادنر در کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید راهکارها و توصیه‌هایی برای داشتن ذهن و روحی شاد ارائه می‌کند. این کتاب برای همه‌ی آن‌هایی است که زندگی مدرن امروزی افکار آن‌ها را تغییر داده است. افرادی که نگرانی و احساسات منفی مدام به سراغشان می‌آید.

about book image

درباره کتاب صوتی شاد‌بودن را انتخاب کنید

کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید نوشته‌ی ریما رادنر، راهنمای کاملی است برای اینکه خوشبختی و زیبایی درونی خود را کشف کنید. این کتاب در ایران با ترجمه‌ی مهدی قراچه داغی در سال 1391 در 280 صفحه از سوی انتشارات ذهن آویز منتشر شده است. نسخه صوتی کتاب شاد بودن را انتخاب کنید نیز با خوانش دلارام شکوهی به مدت 5 ساعت و 39 دقیقه از سوی موسسه نوین کتاب گویا برای علاقه‌مندان به کتاب‌های صوتی منتشر شده است.

ریما رادنر درمانگری باهوش است که در این کتاب به مخاطبان خود توضیح می‌دهد که چطور بر احساس ناخشنودی و افسردگی غلبه کنند. چرا که ذات انسان گهگاه دچار این احساس می‌شود. نویسنده در 18 فصل راهکارهایی ارائه می‌کند که افراد بتوانند زیبایی درونی خود را کشف کنند و عشق واقعی را در زندگی خود پیدا کنند.

ریما رادنر در این کتاب راه و روش‌هایی را ارائه می‌کند که مخاطبان بتوانند افکار وسواسی را از خود دور کنند. به گذشته‌ها فکر نکنند و بتوانند از افسردگی بیرون بیایند. نویسنده در بخش‌های میانی کتاب فرمول‌هایی جادویی برای رسیدن به نشاط و نادیده گرفتن منفی‌ها و در عین حال تمرکز بر نکات مثبت را ارائه کرده است.

چرا باید کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید را گوش دهیم

بیشتر افراد در زندگی خود احساس می‌کنند خوشبختی تنها وابسته به عواملی است که از بیرون باشد. عواملی خارجی مثل همسر خوب، کار خوب، خانه‌ی بزرگ و ...

کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید مناسب افرادی است که تنها شادی و خوشبختی را وابسته به شرایط می‌دانند. این افراد نیاز به یک کتاب و راهنما دارند تا به آن‌ها بگوید احساس خوشبختی را چطور می‌توان در درون خود ساخت. کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید به مخاطب مسئله‌ی تفکر مثبت و تقویت احساس خوشبختی عمیق را می‌آموزد.

مروری بر فصل‌های کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید

فصل 1: چرا خوشحال نیستم؟

فصل 2: شادی و خوشبختی انتخاب‌کردنی است

فصل 3: رسیدن به آرامش درون

فصل 4: رها کنید

فصل 5: خودتان را آزاد کنید

فصل 6: بخشودن

فصل 7: از افسردگی بیرون بیایید

فصل 8: فرمول‌های جادویی برای رسیدن به نشاط

فصل 9: برنده، برنده، برنده!

فصل 10: پذیرفتن

فصل 11: قربانی نباشید

فصل 12: زندگی‌تان را با دیگران مقایسه نکنید

فصل 13: اطرافیان خود را به درستی انتخاب کنید

فصل 14: نگرانی را نپذیرید

فصل 15: اصالت داشته باشید

فصل 16: نگرش خود را تغییر دهید

فصل 17: بخت و اقبال بلند خود را خلق کنید

فصل 18: قوانین شادمانی و خوشبختی

about book image

در بخشی از کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید می‌خوانیم

50 درصد پای ژنهای شما در میان است بزرگ‌ترین مانع خوشبختی و داشتن شادمانی احتمالا ژن‌های شماست. پژوهشگران به این نتیجه رسیده‌اند که 50 درصد امکان خشنودی یا نارضایی در ژن‌های ماست. بدون توجه به اینکه از چه شانس و بخت بلندی برخوردار باشید - داشتن خانه بزرگ، انگشتری الماس، یا گرفتن ترفیع درجه و اضافه حقوق قابل ملاحظه، به تدریج اثرات این دارندگی‌ها از بین می‌رود و شما در شرایط احساس شادمانی که به ارث برده‌اید قرار می‌گیرید.

در اسکاتلند پژوهشگرانی که با اشخاص افسرده مزمن کار می‌کردند، متوجه شدند که همه آن‌ها به نوعی در طرز کار انتقال‌دهنده‌های عصبی سروتونین وجوه مشترک دارند. این کشف مشخص می‌کند که چرا افسردگی در خانواده‌ها میان والدین و فرزندان دست به دست می‌شود.

دکتر ریچارد دیویدسون، یکی از روانشناسان دانشگاه ویسکانسین درصدد برآمد به کمک دستگاهی مشخص کند که اشخاص در مغز خود تا چه اندازه گلوکز می‌سوزانند. هرچه فعالیت در بخش قدامی مغز چپ بیشتر باشد، شادمانی در اشخاص بیشتر می‌شود. او در ضمن با استفاده از دستگاه مغزنگاشت توانست مشخص کند که چه بخشی از مغز الکتریسیته بیشتری تولید می‌کند. او به این نتیجه رسید که بعضی از اشخاص بیشتر از اشخاص دیگر شادی را احساس می‌کنند. او در بررسی‌های خود نتیجه گرفت: «شما با آن (شادمانی) متولد می‌شوید.»

در دانشگاه مریلند، بچه‌های دو روزه مورد آزمایش قرار گرفتند. معلوم شد کودکانی که بیشتر تبسم می‌کنند، بخش چپ مغز پیشانی‌شان فعال‌تر است. این شرایط وقتی بچه‌ها بزرگ‌تر هم می‌شوند تفاوتی نمی‌کرد.

پژوهشگر دیگری به نام آریانا شاهانفر هم به این نتیجه رسید که اشخاص مختلف هر کدام بطور ژنتیکی احساسات و عواطف خاصی را به نمایش می‌گذارند.

دکتر توماس بوشار، روانشناس دانشگاه مینه سوتا با پژوهش‌های خود به این نتیجه رسید که دوقلوهای تک تخمکی، چه با هم بزرگ شوند چه جدا از هم روحیات مشابهی را به نمایش می‌گذارند. او می‌نویسد: «اگر قرار بود که تنها محیط شخصیت ما را شکل دهد، دوقلوهای تک‌تخمکی که در دو مکان متفاوت بزرگ می‌شوند باید روحیه متفاوتی را به نمایش بگذارند؛ اما آن‌ها در جمیع جهات با یکدیگر روحیات مشابه دارند. با این حساب می‌توانیم بگوییم که 50 درصد عوامل ژنتیکی در روحیات اشخاص نقش دارند.»

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
353.۷۵ مگابایت
مدت زمان
۰۵:۳۹:۳۰
نویسندهریما رادنر
مترجم مهدی قراچه داغی
راویدلارام شکوهی
ناشرنوین کتاب
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۶/۰۳/۲۳
قیمت ارزی
5.۵ دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۳۵۳.۷۵ مگابایت
۰۵:۳۹:۳۰

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3.8
از 5
براساس رأی 131 مخاطب
5
ستاره
41 ٪
4
ستاره
26 ٪
3
ستاره
15 ٪
2
ستاره
3 ٪
1
ستاره
12 ٪
92 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
4

کتابای صوتی مخصوصا تو این زمینه های موفقیتی و خودیاری خوبیش اینه ک همیشه میشه گوشش داد من وقتی اتاق تمیز میکنم ورزش میکنم یا دارم برنامه ریزی میکنم یا هرکار دیگه ای راحت میتونم گوش بدم و از همون زمانا استفاده ی خوب کنم و خیلی چیزا یاد بگیرم :) واقعا ممنونم ازت فیدیبو ?

4

سلام کتاب خیلی خوبیه گوش دادنش رو به همه توصیه میکنم تقدم و تاخر مطالب کمی ضعیفه مثلا چند بخش رو که گوش میدین تازه دلایل و سولاتی رو مطرح میکنه که بهفمین این کتاب به کارتون میاد یا نه اما فکر میکنم خیلی از ما به شنیدنش احتیاج دارین،ممنون برای رایگان بودنش واینکه کاش کتاب هایی مرتبط با این موضوع رو بیشتر صوتی بذارین،نکته اخر اینکه خوانش کتاب یه جاهایی ضعیفه امیدوارم بهتر بشه

3

گوینده فقط داره رفع تکلیف میکنه. هرجا جمله رو اشتباه میگه، به خودش زحمت نداده دوباره ضبط کنه. و اینکه سریع میخواد کتاب رو تموم کنه. موقع شنیدن نمونه به نظر نمیاد سرعتش که زیاده مهم باشه، ولی این کتاب خیلی پرمحتوا و پر از حرف مهمه که انقدر سریع میخونه نمیتونید همه نکات رو دریافت کنید. به نظرم کتاب فوق العاده ای رو حروم کرده.

1

کتاب بسیار سطحی و کاملا عامیانه حاوی یکسری بایدها و نبایدهای کلی بدون اشاره به چگونگی دستیابی به آنها. مثلا: باید مثبت فکر کنید تا شاد باشید. افکار ننفی را دور کنید و ... اینها را که هر کسی میداند. بحث بر سر چگونگی است. گوینده متن هم بسیار عجولانه متن را میخواند و به اصول گویندگی آگته نیست.

4

با درود بر دوستان دست اندر کار قسمت هایی از کتاب را شنیدم. ..متاسفانه گوینده بسیار تند میخواند و هیجان زیادی به گفته ها میدهد آروم تر بهتره مسابقه که نیست

4

کتاب پر از نکات کاربردی برای شاد بودن است که عمل به آنها شادکامی را برای ما به ارمغان خواهد آورد. از آن دست کتاب هایی است که خوب است هر چند وقت یک بار به آن مراجعه کرد. روایتگری کتاب در بخش مقدمه بسیااار تند است، اما به مرور بهتر میش.د. هر چند اگر مقداری آهسته تر بود، بهتر و مناسب تر می بود.

4

این کتاب رو بسیار توصیه میکنم.اگه واقعا بدنبال تغییرات مثبت و شناخت بهتر از اطرافیانتون و خودتون هستید حتما بخونید.ممنون فیدیبو

5

کتاب فوق العاده عالی و انرژی بخشی هست کتابی که به تو یاد میده چطور برای خودت تو هر موقعیتی شادی درست کنی و چه چیزهایی شادی رو از تو میگیره و تو روحیه تو تاثیر میزاره و تو باید ازش دوری کنی به نظرم گوش دادن به این کتاب صوتی خالی از لطف نیست?

2

راوی خیلی خیلی با عجله و بدون گیرایی و یکنواخت متن و میخونه. انگار دنبالش کرده باشن. صدای نفسهاش(یه چیزی مثل هین) اخر جملات خیلی ازاردهنده است، کلا برای یک کتاب صوتی حرفه ای خیلی نابلده این گوینده. رو اعصابه شنیدن کتاب با صدای ایشون

1

تا حالا خوانش به این بدی نشنیده بودم... راوی انگار داره درس حفظ میکنه فقط تند تند بدون هیچ فراز و نشیبی میخونه. و برای ویرگول و نقطه ام مکث نمیکنه.. من که نتونستم بیشتر از یک ساعتشو تحمل کنم

نمایش 82 نقد دیگر
3.8
(131)
66,000
٪30
46,200
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
٪50
شاد بودن را انتخاب کنید
شاد بودن را انتخاب کنید
راهنمای کامل خوشبختی زیبایی درونی خو را کشف کنید...

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
شاد بودن را انتخاب کنید
٪30
شاد بودن را انتخاب کنید
ریما رادنر
نوین کتاب
3.8
(131)
66,000
٪30
46,200
تومان