دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی شخصیت سالم کتاب صوتی

کتاب صوتی شخصیت سالم

نسخه الکترونیک کتاب صوتی شخصیت سالم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی شخصیت سالم را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی شخصیت سالم

کتاب «شخصیت سالم» نوشته‌ی دکتر «محمدرضا سرگلزایی» است. این کتاب در بخش روانشناسی عمومی قرار می‌گیرد. صاحب‌نظران تعاریف متفاوتی از «شخصیت سالم»؛ دارند. گروهی از آن‌ها «سلامت» را معادل «شکوفایی استعدادهای یک فرد» می‌دانند؛ بنابراین کسی که بیماری روانی آشکاری ندارد و عملکرد او در حد میانگین عملکرد افراد جامعه است، اما موفق به شناخت و شکوفا کردن استعدادهای انسانی خود نشده است، دارای «شخصیت سالم» نیست. دکتر محمدرضا سرگلزایی پس از اتمام دوره‌ی پزشکی عمومی در دانشگاه علوم‌پزشکی زاهدان، دوره‌ی تخصصی روان‌پزشکی را در دانشگاه علوم‌پزشکی مشهد گذراندند و به مدت چهار سال استادیـار روان‌پزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی مشهد بودند و از سـال 1382 تـاکنون به‌عنوان مدرس در انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران فعالیت می‌کنند. ایشان که از سوی انجمن جهانی روان‌پزشکی (WPA) به‌عنوان عضو شبکه‌ی رابطین آموزشی انتخاب شده‌اند، در حال حاضر به تدریس دوره‌های آموزشی روان‌شناسی و روان‌درمانی در مؤسسات آموزشی آزاد مشغول به فعالیت هستند و به روان‌درمانی بیماران می‌پردازند. ایشان تاکنون بیش از بیست عنوان کتاب در زمینه‌های پزشکی، روان‌شناسی، روان‌پزشکی و عرفان تألیف و ترجمه کرده‌اند.»

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی شخصیت سالم

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی شخصیت سالم

خیلی کتاب خوبی بود من یه بار نشستم و تا آخر خوندمش یه جاهای اذیتم کرد و قبول نداشتم به ویژه نقش جنسی ولی وقتی صبور کردم و تا آخر خوندمش قانع شدم اگر چه که کار اسونی نیست این موضوع را در روزمره زندگی حل کردن و این دقیقا همونی هست که کتاب میگه شخصیت سالم می‌ره و تغییرات خوب و انتخاب می‌کنه و انجام میده . خواستم تشکر کنم واسه کتاب خوب و توصیه کنم خوندنش را.
در ۳ سال پیش توسط soheila seyed ( | )
جناب سرگلزایی کم نظیر است
در ۳ سال پیش توسط abb...ian ( | )
کتاب‌های استاد سرگلزایی که همگی بی‌نظیر هستند ولی در کتاب صوتی پخش موسیقی با صدای بسیار بلند و گوش‌خراش به شدت آزار دهنده بود اگر این را می‌دانستم به هیچ وجه کتاب صوتی را خریداری نمی‌کردم. موسیقی خوب است کتاب هم خوب است ولی آیا این دو را همزمان و در اوج بدسلیقگی کنار همدیگر قرار دادن هم خوب است؟ به هیچ وجه، نهایت بدسلیقه‌گیست... حیف پولی که بابت این کتاب پرداخت گردم
در ۱ سال پیش توسط 930...855 ( | )
تالیف دکتر سرگلزابی عالیه اما موزیک بسیار بلند و گاهی گوشخراش است راوی هم بسیار تند بیان میکندبهتر بود آرام تر میگفتند به هر حال ممنون که تالیف دکتر سرگلزایی رو در فیدیبو گذاشتید
در ۳ سال پیش توسط mit...aee ( | )
عالی
در ۴ سال پیش توسط elyas hakimi ( | )
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • بعدی ›
  • آخرین ››