Loading

چند لحظه ...
کتاب پیشرفت‌ها در سیستم‌ها و محاسبات هوشمند

کتاب پیشرفت‌ها در سیستم‌ها و محاسبات هوشمند
نوآوری برای توسعه پایدار

نسخه الکترونیک کتاب پیشرفت‌ها در سیستم‌ها و محاسبات هوشمند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۴,۹۵۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب پیشرفت‌ها در سیستم‌ها و محاسبات هوشمند

کتاب حاضر به تشریح مفاهیم اصلی و روش‌های حوزه‌ی نوظهور تحقیق و عمل، فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهت توسعه‌ی پایدار (ICT4S) می‌پردازد. آثار(کارکردهای) موجود در حوزه‌ی ICT4S، بر پایه‌ی ارکان دوگانه‌ی زیر استوار هستند: • توسعه‌ی پایدار در فناوری اطلاعات و ارتباطات با پایدارترکردن فناوری اطلاعات و ارتباطات • توسعه‌ی پایدار به‌واسطه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات به‌منظور تشویق شیوه‌های پایدار در جامعه به‌عنوان یک مرجع کل. عنصر کلیدی و عضو حیاتی آثار در هر دو عرصه‌ی شمول پایداری به‌عنوان یک معیار کلیدی در طراحی سیستم‌هاست که باید همراه با موارد سنتی مانند کیفیت، هزینه و سرعت بهینه‌سازی شوند که حرکت مهمی در قیاس با عملکردهای پیشین است. بخش اعظمی از گذشته، کمیابی و فقدان مواد و منابع را هنجار می‌دانست و از این‌رو صرفه‌جویی درخصوص تلاش انسان امری بدیهی و لازم تلقی می‌شد. باید فراتر از عادات متعالی‌شده و ارزش‌یافته در چنین گذشته‌ای و برای پیشرفت در قرن بیست و یک حرکت کنیم و دریابیم که در جهانی با منابع متناهی زندگی می‌کنیم. فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهت توسعه‌ی پایدار (ICT4S) اذهان را معطوف به پذیرش محاسبه‌ای نوین می‌کند که پایداری را از ابتدا با تفکر دقیق، در آغاز فرایند طراحی، ترکیب کرده تا بتواند اثرات زیست‌محیطی را کاهش داده و از حصول انصاف اجتماعی بیشتر اطمینان حاصل کند که تغییری بنیادین در قیاس با عملکرد های پیشین در بطن حوزه ICT4S است.

ادامه...

مشخصات کتاب پیشرفت‌ها در سیستم‌ها و محاسبات هوشمند

  • ناشر شکیب
  • تاریخ نشر ۱۳۹۴/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 11.35 مگابایت
  • تعداد صفحات ۷۲۶ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب پیشرفت‌ها در سیستم‌ها و محاسبات هوشمند

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب پیشرفت‌ها در سیستم‌ها و محاسبات هوشمند