فیدیبو نماینده قانونی هورمزد و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب اسرار ذهن میلیونر

کتاب اسرار ذهن میلیونر

نسخه الکترونیک کتاب اسرار ذهن میلیونر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب اسرار ذهن میلیونر

ذهن برخی از افراد برای به دست آوردن صدها دلار برنامه ریزی شده نه هزاران دلار؛و ذهن بعضی ها برای رسیدن به زیر صفر برنامه ریزی شده است.آن ها در همان وضعیت باقی می مانند و دلیلش را نمی دانند.این واقعیت است که بیشتر افراد به استعدادهای بالقوه ی خود نمی رسند...

ادامه...
  • ناشر هورمزد
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.47 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۰۹ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب اسرار ذهن میلیونر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:دیگران درباره ی این کتاب چه می گویند؟

«تی. هارو اکر، طرح اصلی و آنچه که برای ساختن خانه ی ثروت لازم است را به ما معرفی می کند، تا این خانه را از درون و بیرون طوری بسازیم که در مقابل گذر زمان و حوادث مختلف پابرجا بماند.»
دکتر دنیس وایتلی، نویسنده ی کتاب «بذرهای عظمت»

«تی. هارو اکر استاد ساده کردن راه های رسیدن به ثروت است و بالاخره با این کتاب، اصول قدرتمندش را به همه ارائه کرد.»
مارسی شیموف، نویسنده ی مشترک سوپ جوجه برای روح زنان

«این کتاب را به گونه ای مطالعه کنید که گویی زندگی تان به آن وابسته است؛ شاید از نظر مالی این گونه باشد.»
آنتونی رابینز، بهترین مربی اوج موفقیت در دنیا

«کتاب اسرار ذهن میلیونر، مانند یک کتاب مقدس است که پول در آوردن را به روش عملی آموزش می دهد. تی. هارو اکر، رازهای ثروتمند شدن را فاش کرده و کلید موفقیت را در دسترس همه قرار داده است. این کتاب را بخوانید.»
جیل لوبلین، پرفروش ترین نویسنده شبکه چریکی

«هارو، یکی از خارق العاده ترین مربی های جهان امروز است. روش تجربی او متحول کننده است؛ هر زمانی که او صحبت می کند نتایج حیرت انگیزی را خلق می کند.»
مارک ویکتور هنسن، نویسنده ی مشترک سوپ جوجه برای روح (فروش بیش از هفتاد میلیون جلد) و میلیونر یک دقیقه ای

هارو اکر کیست و چرا باید کتاب او را خواند؟

من در ابتدای سمینارهایم حرفی را می­زنم که همه­ی مردم شوکه می­شوند؛ به آن ها می­گویم یک کلمه از حرف های مرا باور نکنید. چرا این حرف را می­زنم؟ چون با استناد بر تجربیاتم صحبت می کنم و هیچ کدام از مفاهیم و افکاری که درباره­ی آن ها صحبت می شود به طور ذاتی، درست یا غلط، خوب یا بد نیستند. آن ها فقط نتایج کارم را نشان می­دهند. نتایج حیرت انگیزی که در زندگی هزاران نفر از دانش­آموزانم مشاهده کرده ام. من معتقدم اگر شما از اصولی که در این کتاب آمده استفاده کنید می توانید زندگی تان را کاملاً تغییر دهید. این کتاب را سرسری نخوانید بلکه با دقت مطالعه کنید؛ طوری که گمان کنید ادامه­ی زندگی تان به خواندن این متن بستگی داشته باشد. سپس، اصل­های این کتاب را در زندگی تان به کار ببندید. هر اصلی که نتیجه داد آن را ادامه دهید؛ در غیراینصورت، می­توانید فراموشش کنید! شاید رفتارم در مورد کتاب با غرض ورزی همراه باشد اما وقتی که به پول برسید این کتاب یکی از بهترین کتاب­هایی می شود که تابه حال خوانده­اید. می­دانم ادعای جسورانه­ای است اما در حقیقت این کتاب رابطه­ی گمشده­ی بین تمایل شما برای موفقیت و رسیدن به موفقیت را پیوند می­زند.
احتمالاً تا الآن متوجه شده­اید که هردوی آن ها (میل موفقیت و رسیدن به آن) دو دنیای کاملاً متفاوت هستند. شکی وجود ندارد که شما کتاب های دیگری را نیز خوانده­اید، به نوار یا CDهای مختلف گوش داده­اید، در کلاس های مختلف شرکت کرده­اید و در مورد سیستم­های بزرگ درآمدزا اطلاعاتی به دست آورده­اید. آیا اتفاق خاصی برای شما افتاده است؟ برای اکثر افراد اتفاق خاصی نمی­افتد، فقط مقدار ی انگیزه ایجاد می شود ولی بعد به همان وضع قبلی بر­گشته اند.
در نهایت یک جواب وجود دارد، جوابی که خیلی هم ساده است؛ این یک قانون است و شما قصد ندارید آن را زیر پا بگذارید؛ پس نتیجه می­گیریم اگر یک طرح مالی اولیه در ضمیر ناخودآگاه شما برای رسیدن به موفقیت تنظیم نشده باشد، چیزی یاد نمی­گیرید و متوجه مفهومی نخواهید شد؛ در نتیجه اگر کاری را انجام دهید، تغییر زیادی در زندگی تان ایجاد نمی کند. ما در این کتاب به شما توضیح می­دهیم که چرا سرنوشت برخی از افراد طوری رقم خورده است که ثروتمند باشند و عده ای نیز در زندگی معمولی خود غوطه ورند.
شما متوجه دلایل اصلی موفقیت، عدم پیشرفت و یا شکست مالی خود می شوید و برای بهتر کردن آینده­ی مالی تان، کارهایی را انجام می دهید. متوجه خواهید شد، که چگونه تاثیرات دوران کودکی، برنامه­ی مالی شما را شکل می دهد و چطور افکار و عادت ­می توانند فرد را به شکست محکوم کنند. شما، در هنگام مطالعه ی فایل های ثروت با بیانیه­های قوی و تاثیرگذار روبرو می­شوید و آن ها را جایگزین افکار مضر خود خواهید کرد؛ بعدازآن مانند ثروتمندان فکر می­کنید و به ثروت می­رسید. هم چنین، قدم به قدم و به طور عملی روش­هایی را برای افزایش درآمد و ثروتمند شدن یاد می­گیرید.
در بخش اول کتاب توضیح می­دهیم که هرکدام از ما چطور برنامه ریزی شده­ایم تا در مورد پول فکر کنیم و آن را به کار گیریم و با استفاده از چهار روش کلیدی که معرفی خواهیم کرد، بتوانیم درباره­ی برنامه­ی مالی ذهنمان تجدید نظر کنیم.
در بخش دوم، تفاوت­هایی را که در طرز فکر افراد ثروتمند، متوسط و فقیر وجود دارد بررسی می­کنیم و ۱۷روش موثر را ارائه می دهیم که با استفاده از آن ها زندگیِ مادی شما برای همیشه تغییر می کند.
ما در بخش­هایی از کتاب، تعدادی از هزاران نامه و ایمیل­های شاگردانی که در سمینارهای ذهن میلیونر شرکت کرده و به نتایج خوبی در زندگی شان رسیده­اند را چاپ کرده­ایم. اکنون می خواهیم همراه شما شروع کنیم؛ خوب، آیا من تجربه ی کافی برای ثروتمندشدن دارم؟ در کجای کار هستم؟ آیا همیشه موفق بوده­ام؟ امیدوارم این طور باشد.
ظاهراً من هم مانند همه­ی شما استعدادهای بالقوه­ی زیادی داشتم اما برای شکوفا کردن آن ها تلاش زیادی نمی­کردم. من همه­ی کتاب های آموزشی را مطالعه می کردم، به همه­ی نوارها گوش می­دادم و در همه­ی سمینارها شرکت می­کردم. من واقعاً می خواستم موفق شوم، اما نمی­دانستم این علاقه به خاطر پول، آزادی و حس موفقیت بود یا به این علت که می­خواستم به پدر و مادرم ثابت کنم که پسر موفقی هستم. به هرحال، بیشتر اوقات به ثروتمندشدن فکر می کردم. وقتی ۲۰ ساله بودم کارهای مختلفی را انجام دادم و هدفی جز رسیدن به ثروت نداشتم، اما همیشه اوضاع بدتر و بدتر می­شد. برای رسیدن به هدفم خیلی تلاش کردم، اما به نتیجه­ای که می خواستم نمی­رسیدم. من آدم خیالاتی بودم و شنیده بودم خیالاتی بودن خیلی تاثیرگذار است، اما روی من هیچ تاثیری نداشت.
همیشه فکر می­کردم اگر کاروکاسبی خوبی دست وپا کنم، سوار بر اسب خوشبختی شده و پول دار می­شوم اما در اشتباه بودم؛ هیچ چیز موثر واقع نشد یا حداقل برای من این طور بود. سرانجام این جمله تاثیر خود را بر من گذاشت: چطور دیگران در شغلی که من دارم موفق اند ولی من هنوز موفق نشده­ام؟ چه اتفاقی برای آقای «استعدادهای بالقوه ی» من افتاده است؟
به همین دلیل شخصیت درونی ام را بررسی کردم و عقیده­های اصلی ام را مورد بررسی قرار دادم و متوجه شدم اگرچه واقعاً می خواهم پول دار شوم، اما در مورد آن، نگرانی­های عمیق و ریشه­ای دارم. بیشتر می­ترسیدم شاید شکست بخورم و یا حتی بدتر از آن موفق شوم و سپس همه چیز را از دست بدهم. آن وقت به یک ابله به تمام معنا تبدیل می شدم. بدتر از همه اعتقادم را، به چیزی که به آن معتقد بودم نیز از دست می­دادم.­
معتقد بودم «استعدادهای بالقوه­ی زیادی دارم» اما اگر می­فهمیدم چیزی که لازمه ی شکوفاشدن استعدادهای بالقوه است در وجود من نیست و من محکوم به دست وپا زدن در زندگی هستم، چه اتفاقی می­افتاد!
بعد از مدتی شانس به من رو کرد و یکی از دوستان ثروتمند پدرم مرا نصیحت کرد. او در خانه­ی پدرم بود و با یکدیگر صحبت می­کردند، وقتی از کنار آن ها رد شدم مرا دید. این بارِ سومی بود که بعد از ترک خانه­ی پدرم به آنجا برمی­گشتم. من در زیرزمین خانه­ زندگی می­کردم. حدس زدم پدرم در مورد کارهای احمقانه­ی من با او صحبت کرده، چون در چشمانش نوعی احساس همدردی وجود داشت.
معمولاً این نگاه های ترحم آمیز، نثار افراد داغ دیده در ایام خاک سپاری می شود. او به من گفت: «هارو، من هم مثل تو شروع کردم، شروع کار خیلی سخت است». به خودم گفتم عالیه، وضع مرا درک می کند؛ اما با نگاه کردن به رنگ­های کنده شده ی دیوار، سعی داشتم فکر کند که به حرف هایش توجهی ندارم؛ ولی او ادامه داد و گفت: فردی توصیه­های مفیدی به من کرد که زندگی­ام متحول شد و من می­خواهم آن ها را به تو بگویم. به خودم گفتم: «ای بابا! اینم که شبیه پدرم حرف می­زند.» بالاخره با این حرف صحبت خود را شروع کرد؛ «هارو، اگر کاری را که واقعاً می­خواهی، نمی­توانی انجام دهی، به این معنی است که چیزی وجود دارد که تو درباره­ی آن اطلاعی نداری!» من آن موقع، جوانی جسور بودم و فکر می کردم همه چیز را خیلی خوب می دانم، اما افسوس که حساب بانکی­ام چیز دیگری می گفت: سرانجام تصمیم گرفتم به حرف هایش گوش کنم.» او ادامه داد «آیا می دانی بیشتر افراد ثروتمند مثل هم فکر می­کنند»؟
من گفتم «نه، هرگز به این موضوع فکر نکرده­ام.» او جواب داد: «این به طور صد در صد درست نیست، اما در بیشتر موارد افراد ثروتمند مثل هم فکر می­کنند و افراد فقیر کاملاً طرز تفکر متفاوتی دارند و درنتیجه همین طرز فکر سرنوشت آن ها را تعیین می کند.» و بعد از چند لحظه ای ادامه داد: «آیا فکر می­کنی اگر پا در راهی بگذاری که افراد ثروتمند انتخاب کرده­اند و مانند آن ها رفتار کنی ثروتمند می شوی؟» من با اعتمادبه نفس بالایی جواب دادم؛ «بله، حتماً.» سپس گفت: «تنها کاری که باید انجام دهی این است که مثل افراد ثروتمند فکر کنی». در این لحظه مثل فردی شکاک پرسیدم: «شما الآن به چه چیزی فکر می­کنید؟» او گفت: «من الآن فکر می کنم افراد ثروتمند به تعهداتشان پایبندند و من هم الآن پایبند تعهدی هستم که با پدرت دارم».
بعد با گفتن این که دوستانم منتظرم هستند، رفت؛ اما همه­ی حرف هایش در ذهنم نقش بسته بود. چون هیچ چیزی در زندگی­ام موثر واقع نشده بود، تصمیم گرفتم با تمام وجود، زندگی و طرز فکر افراد ثروتمند را مورد بررسی و تحقیق قرار دهم. تا حدی که می توانستم، همه چیز را در مورد نحوه­ی عملکرد بخش درونی ذهن آدم های پول دار یاد گرفتم. اما بیشتر وقتم را صرف شناخت روانی پول و موفقیت کردم. طرز فکر افراد فقیر و ثروتمند با هم فرق دارد؛ من به درست بودن این حرف پی بردم؛ و در نهایت متوجه شدم که افکارم چطور مانع موفقیت و پیروزی من بوده اند؛ و مهم تر این که چند تکنیک خوب و روش موثر یاد گرفتم تا با کمک آن ها ذهنم را بازسازی کنم و بتوانم مانند افراد ثروتمند فکر کنم. بعد به خودم گفتم، حرف زدن دیگر کافی است عمل کن! سر حال و پر انرژی کاروکاسبی جدیدی را شروع کردم. یک مغازه­ی خرده فروشی وسایل تناسب اندام در آمریکای شمالی باز کردم.
برای شروع کار پول نداشتم، بنابراین مجبور شدم با استفاده از کارت اعتباری­ام، دو هزار دلار وام بگیرم. با الگو قراردادن شیوه­ی فکر و تجارت ثروتمندان، کارم را شروع کردم.

نظرات کاربران درباره کتاب اسرار ذهن میلیونر

کتاب فوق العاده ایه ، یکی از بهترین کتاب هایی که راجبه ثروت خوندم همینه . ممنون از فیدیبو و ی درخواست اینکه به مشترک هاتون بیشتر تخفیف بدید .و کدهای تخفیف بیشتری برامون بفرستید تا کتاب های بیشتری بتونیم بخونیم
در 1 سال پیش توسط ahm...a95
این کتاب فوق العاده است،از دستش ندین
در 2 سال پیش توسط زهرا جمالی
کتاب عالی هستش ازتون درخواست دارم نسخه صوتی این کتاب رو منتشر کنید برای کسانی میخوان تو اتومبیل شخصیشان این کتاب رو گوش بدن...باتشکر و سپاس فراوان
در 10 ماه پیش توسط یوسف دیلمی
ترجمش میتونست قوی تر باشه
در 1 ماه پیش توسط مصطفی
کتاب خوبیه راستش نگاه جدیدیه به پول و ثروت ... میتونه تا حدودی کمکتون کنه
در 2 سال پیش توسط m n
مثل همیشه نمونه کتاب فقط شامل مطالب متفرقه هست و حتی یک صفحه از اصل کتاب را در بر ندارد.
در 5 ماه پیش توسط samane
عالی بود👌
در 1 سال پیش توسط esl...991
کتاب خوبیست ممنون
در 2 سال پیش توسط علی زیدی
این کتاب را نخونید. بخورید. بهترین کتاب در زمینه ثروت که تا حالا خوندم
در 3 ماه پیش توسط hpf...x87
همیشه از کتابهایی که بهم میگه تا الان داشتی درست مسیرو میرفتی انرژی میگیرم
در 3 ماه پیش توسط میثم فیضی