دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب بگذار برسانمت فیدی‌پلاس

کتاب بگذار برسانمت

نسخه الکترونیک کتاب بگذار برسانمت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب بگذار برسانمت

خانه‌های کوچکی که اتاق‌هاشان با تیغه نازکی از هم جدا شده این دردسرها را هم دارند. چند دقیقه‌ای است جر و بحث پدر و مادرم نمی‌گذارد، قبل از رسیدن زنم، نیما و خواهرها و شوهرهاشان، چند صفحه‌ای کتاب بخوانم. کتاب را می‌بندم و طبق سنت حسنه خواهرهام، که حالا حتماً تو خانه خودشان به جا می‌آورند، گوش‌هام را تیز می‌کنم ببینم این بار سر چه بگو مگو دارند و آیا نیاز به پادرمیانی من هم هست یا نه. پدرم می‌گوید: «چند بار بهت بگویم هر روز هر روز چادر سرت نکن برو پی خرید آت و آشغال.» مادرم می‌گوید: «وا! کی من هر روز هر روز رفتم؟ به جای دستت درد نکند است شمس‌اللّه؟» «حالا کدام چادر سرت بود؟» «همان چادر مشکی گلدارم. مگر فرقی هم دارد؟» «دِ همین دیگر! حالا کو تا تو فرق این چیزها را بفهمی.» «باز از خودت حرف درآوردی شمس‌اللّه؟» «اگر زن موقع راه رفتن قر و قمیش نیاید کسی باهاش کار ندارد.» «خجالت بکش شمس‌اللّه! بعدِ یک عمر کلفتی تو این خانه، این دستمزدم است، آفرین شمس‌اللّه! آفرین! خوشم باشد.» «حالا چه شکلی بود؟» «خیر سرش موهای جوگندمی‌اش را زده بود بالا اما ابروهای آن چشم‌های هیزش سیاه بود.» «بفرما! ببین چطوری رفته تو نخ آقا!»

ادامه...

مشخصات کتاب بگذار برسانمت

بخشی از کتاب بگذار برسانمت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب بگذار برسانمت

باز هم مجموعه داستان و طبق معمول بی مزه و بی سر و ته. سبک نویسنده اما آدم را به یاد آثار رولد دال می اندازد. ای کاش در معرفی کتاب ها دقیقا ذکر می شد که مجموعه داستان هستند.
در ۵ سال پیش توسط شهرزاد همامی ( | )