فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب ماجرای کارآگاه شدن فرانتس

کتاب ماجرای کارآگاه شدن فرانتس

نسخه الکترونیک کتاب ماجرای کارآگاه شدن فرانتس به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲,۴۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب ماجرای کارآگاه شدن فرانتس

فرانتس باید انشا می‌نوشت. انشایی در بارۀ گردش و تفریح در روزهای آخر هفته. باید دست‌کم یک صفحه می‌نوشت. اما او مدت‌ها بود که به گردش نرفته بود. پدر و مادرش حوصله ندارند یکشنبه‌ها به کوه و دشت بروند. دلشان می‌خواهد بمانند خانه و خستگی در کنند. برای همین فرانتس حالا می‌بایست گردشی خیالی سرهم می‌کرد. در این کار از مامان گابی هم کمک گرفت. بعد از این‌که انشا نوشتن فرانتس تمام شد، مامان گابی رفت سراغ دخترش که تمرین‌های حسابش را کنترل کند. متأسفانه از دوازده تا جمع و تفریقی که هول‌هولکی حل کرده بود، هفت‌تایش غلط بود! مامان گابی کاغذ پُر از غلط را از دفترچه کند و گابی مجبور شد تمام تمرین‌ها را دوباره حل کند. اما بالاخره ساعت چهار و ربع بعدازظهر توانستند دفتر و قلمشان را جمع کنند و از در بزنند بیرون.

ادامه...

بخشی از کتاب ماجرای کارآگاه شدن فرانتس

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:ماجرای کارآگاه شدن فرانتس

فرانتس زیادی مظلوم است

فرانتس فروستل هشت سال و چند ماه سن دارد و با پدر و مادر و برادر بزرگش یوزف در خیابان هازنگاسه زندگی می کند.
خانه دوستش گابی گروبر هم در ساختمان فرانتس این هاست. گابی این ها همسایه دیوار به دیوارشان هستند. فرانتس یک دوست دیگر هم دارد که اسمش اِبِرهارت موست است. اِبِرهارت و فرانتس در مدرسه پشت یک میز می نشینند.گابی توی کلاس فرانتس این ها نیست. فرانتس و اِبِرهارت شاگرد دوم ب هستند و گابی شاگردِ دوم الف.
فرانتس مجبور است هر روز بعد از مدرسه، ناهارش را در منزل گابی این ها بخورد و تمام بعدازظهر پیش گابی بماند. چون باید صبر کند تا مامان و بابایش از سر کار برگردند. برای همین فرانتس دوست دارد تمام روزهای آخر هفته را با پدر و مادرش بگذراند و از پیششان جم نخورد.فرانتس گابی را خیلی دوست دارد. آن هم با وجود این که کنار آمدن با گابی واقعاً کار راحتی نیست. آخر گابی خیلی دمدمی مزاج و لجوج است و اگر یک وقت فرانتس به سازش نرقصد، دمار از روزگارش در می آورد.

نظرات کاربران درباره کتاب ماجرای کارآگاه شدن فرانتس

عالیه
در 2 سال پیش توسط mhm...623