فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب سپید دندان
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب سپید دندان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب سپید دندان

جنگل انبوه درختان کاج هر دو سوی آبراه منجمد را پوشانده بود. کمی پیش از این بادی وزیده و برف و یخ درختان را تکانده بود. به نظر می‌رسید درخت ها در تاریکی هراس انگیز جنگل سر بر شانه‌ی هم گذاشته اند.سکوت مطلق بر منطقه حکمرانی می کرد. این زمین ویران و بی جان،که هیچ جنبنده ای درآن نمی جنبید،چنان سرد و متروک بود که حتی اندوه هم نمی توانست آن را تحمل کند.چیزی از جنس قهقهه در خود داشت، اما قهقهه‌ای هولناک تر از اندوه و دلمرده تر از لبخند ابوالهول، قهقهه ای به سردی یخ. آری، این قهقهه ی استادانه و پنهان خرد جاویدان بود که به بیهودگی جان کندن زندگان برای زندگی می‌خندید. این بیابان وحشت انگیز و منجمد سرزمین شمالی بود.

ادامه...
  • ناشر گروه انتشاراتی ققنوس
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 39.14 مگابایت
  • تعداد صفحات ۶۴ صفحه
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب سپید دندان

مهم ترین چیزی که این کتاب برام داشت این بود که بالاخره تونستم یه درک مناسب از حیوانات پیدا کنم. راستش قبلاً اصلاً نمی‌تونستم دنیای حیوانات رو درک کنم. کتاب خیلی خوبیه و خیلی حشو دیده نمی‌شد. پیشنهاد می‌کنم نسخه های دیگر این کتاب رو که در همین فیدیبو هم موجود هست بخونید، چون این نسخه پی دی اف هست و شاید یکم اذیت بشید.
در 6 ماه پیش توسط
جک لندن عالیه
در 1 سال پیش توسط
اثری است در نقطه مقابل آوای وحش که سه سال پیش از آن چاپ شده بود. در آنجا باک، سگ اهلی سورتمه کش، به گرگی درنده تبدیل می شود، در اینجا حیوانی وحشی اهلی می شود و به کمک انسان می آید
در 1 سال پیش توسط