دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب باید هلو باشد فیدی‌پلاس

کتاب باید هلو باشد
توصیه‌هایی درباره کتاب خوانی و کتاب نخوانی

نسخه الکترونیک کتاب باید هلو باشد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب باید هلو باشد

تولید، خیلی مهم است تولید کتاب، خیلی مهم است. بخش معظمی از بودجه و امکانات وزارت را، برای تولید کتاب بگذارید. استعدادهایی هستند که می‌توانند کتاب بنویسند، فکر تولید کنند و می‌توانند یک کتاب متوسط را با یک ویرایش و بررسی و نظارت و توجه خوب، به یک کتاب عالی و ممتاز تبدیل کنند. هم‌چنان‌که در بعضی جاهای دنیا، معمول است که یک نفر کتاب را می‌نویسد، یک نفر هم بر کتاب نظارت می‌کند ـ غیر از ویرایش. شبیه کار استاد راهنما در نوشتن پایان‌نامه‌ها عمل می‌کند. وقتی کسی کتاب معظمی می‌نویسد، چه مانعی دارد که این کتاب را زیر نظر استادی بنویسد؟ شما بیایید، این کار را باب کنید. با یک حرکت این‌طوری، گاهی می‌شود یک کتاب متوسط را به یک کتاب عالی و ممتاز تبدیل کرد. در این زمینه، یک مقدار صرف وقت و صرف کار کنید و از افکار آقایان و خانم‌هایی که صاحبان فکرند و در این‌جا هستند و کسانی که در این‌جا نیستند، کمک بگیرید، تا این راه را جِلو خودتان باز کنید. مسئله، مسئله‌ی تولید کتاب باشد.

ادامه...

مشخصات کتاب باید هلو باشد

بخشی از کتاب باید هلو باشد

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب باید هلو باشد

تو مترو مجانی گذاشتن و هواپیما کارتون زشته
در ۶ سال پیش توسط ami...n31 ( | )