پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب تاریخ ایران در عهد خوارزمشاهیان

کتاب تاریخ ایران در عهد خوارزمشاهیان

نسخه الکترونیک کتاب تاریخ ایران در عهد خوارزمشاهیان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب تاریخ ایران در عهد خوارزمشاهیان

پژوهش درباره تحولات سیاسی و نظامی سه دهه واپسین عهد خوارزمشاهیان از این رو ارزش و اعتبار دارد که نشان می دهد چگونه بستر لازم برای یک فاجعه آماده می شود و چگونه عقلانیت و آینده نگری جای خود را به روزمرگی و جنگ قدرت درونی بدون توجه به مرزهای بیرونی و دشمنان خارجی می دهد. دوره خوارزمشاهی برای شناخت روند انحطاط و سسقوط جامعه اسلامی ارزش و اعتبار بسیار زیادی دارد. البته این تنها خوارزمشاهیان نبودند که با سیاست و رفتار خود روند انحطاط و سقط را تسریع کردند بلکه سایر حکومت های متقارن مانند اتابکان آذربایجان، اسماعیلیان الموت، غوریان، ایوبیاان و از همه مهم تر عباسیان نیز در این روند نقش مهمی داشتند.

ادامه...

مشخصات کتاب تاریخ ایران در عهد خوارزمشاهیان

بخشی از کتاب تاریخ ایران در عهد خوارزمشاهیان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تاریخ ایران در عهد خوارزمشاهیان

ا کتاب بسیار خوبی است. اما مشکل اینجاست که شماره صفحات کتاب های دانشگاهی که محل استناد و ارجاع هستند باید مطابق صفحات اصل کتاب باشد در غیر این صورت برای محققان قابل استفاده نیستند.
در ۲ هفته پیش توسط sar...i95 ( | )
بنده افتخار شاگردی آقای دکتر حسن زاده را داشته ام، این کتاب هم مانند دیگر کتاب و مقالات ایشان اشراف و دانش دقیق و گسترده و غیر جانبدارانه ایشان را نشان میدهد. دیدگاه های ایشان بسیار جسورانه و نو و علمی می باشد.
در ۴ ماه پیش توسط نیلوفر عباسپور ( | )
کتاب خوبیه برای کسایی ک اطلاعات جامعی در مورد این سلسله میخوان.. به همه جوانب پرداخته شده در این کتاب
در ۴ ماه پیش توسط ada nj ( | )