پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب سفر با سرعت عشق

کتاب سفر با سرعت عشق

نسخه الکترونیک کتاب سفر با سرعت عشق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب سفر با سرعت عشق

وقتی ما با سرعت عشق سفر می کنیم با ارتعاش عالی عشق بی قید و شرط زندگی می کنیم. در حال حاضر بیشتر ما با ارتعاش ترس زندگی می کنیم یعنی نگران و مضطربیم و احساس می کنیم قربانی هستیم. در این سطح هرچقدر هم سریع حرکت کنیم هرگز به مقصدمان نمی رسیم. سفر با سرعت عشق به معنی باز پس گرفتن قدرت مان است. وقتی تصمیم می گیریم به این صورت سفر کنیم عملا وارد جهان متفاوتی می شویم. دنیای زیبای سرشار از فراوانی و فرصت های بی شمار که حتی یک لحظه زندگی در آن به یک عمر زندگی با ترس می ارزد. البته منظور ایننیست که تغییر آسان است. سفر با سرعت عشق مستلزم تغییر کامل نگرش مان نسبت به زندگی و هستی روزمره است. خانم سونیا چاکت در این کتاب عالی و جذاب راهنمای عملی فوق العاده را برای طرز تغییر برنامه ریزی مغزتان ارائه می دهد تا با استفاده از آن هر روز زندگی تان را بهتر از دیروزکنید. فقط این مهم ترین پرسش را از خودتان بپرسید: همین حالا با چه سرعتی سفر می کنیم؟

ادامه...

مشخصات کتاب سفر با سرعت عشق

بخشی از کتاب سفر با سرعت عشق

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب سفر با سرعت عشق