فیدیبو نماینده قانونی انتشارات سیته و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب ۱۰۰۱  راهکار تبلیغاتی

کتاب ۱۰۰۱ راهکار تبلیغاتی
راهکارهایی از بزرگ‌ترین تبلیغات جهان

نسخه الکترونیک کتاب ۱۰۰۱ راهکار تبلیغاتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۴۸۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب ۱۰۰۱ راهکار تبلیغاتی

کتاب ۱۰۰۱ راهکار تبلیغاتی لوک دوپونت کتابی درباره‌ی راهکارها و روش‌هاست، درباره‌ی این که در دنیای تبلیغات چه چیزهایی مؤثر است و چه چیزهایی مؤثر نیست، راهکارهایی از بزرگ‌ترین تبلیغات جهان را دارد. مباحث این کتاب با دنیای تبلیغات به‌روز شده است. نویسنده تأکید زیادی بر دنیای آنلاین دارد، نقش تصویرها را حساس می‌یابد و نکته‌های تازه‌ای برای استفاده از بذله‌گویی در تبلیغات یافته است. در دنیایی که مراکز شهری آن روز به روز پیچیده‌تر و بازارهای آن رقابتی‌تر می‌شوند، تبلیغات برای تاجران و فعالان به صورت ابزاری درآمده است. ۱۰۰۱ راهکار تبلیغاتی، نوشته‌ی لوک دوپونت، یک منبع واقعی برای هر کسی است که ناچار به خلق یک آگهی است ولی حرفه‌ای نیست یا تنها تحت فشار زمان و سایر نیروها قرار دارد.

ادامه...

بخشی از کتاب ۱۰۰۱ راهکار تبلیغاتی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:«تبلیغات شکلی از هنر نیست؛
تبلیغات، فروش بیشتر محصول، در بیشتر مواقع، به بیشتر افراد،
برای به دست آوردن پول بیشتر است.
موفقیت نتیجه ی یک جریان منظم علمی است و این یک اصل بی چون و چراست که تک تک هزینه ها بازگشتی داشته باشند.»

سرجیو زیمن، مدیر اسبق شرکت کوکاکولا

پیش گفتار

وسیله ای عالی برای حافظه ی تبلیغ کنندگان شتابزده

در دنیایی که مراکز شهری آن روز به روز پیچیده تر و بازارهای آن رقابتی تر می شوند، تبلیغات برای تاجران و فعالان به صورت ابزاری درآمده است.
۱۰۰۱ راهکار تبلیغاتی، نوشته ی لوک دوپونت(۱)، یک منبع واقعی برای هر کسی است که ناچار به خلق یک آگهی است ولی حرفه ای نیست یا تنها تحت فشار زمان و سایر نیروها قرار دارد.
من مقدمه ای برای چاپ نخست این کتاب نوشتم، زیرا به شدت تحت تاثیر کیفیت کار این فارغ التحصیل جوان قرار گرفته بودم. در آن زمان نوشتم: «این کتاب حاوی ده ها مقاله ی علمی است که در آن ها بزرگان دنیای تبلیغات، رمز و راز موفقیت هایشان را برای ما برملا ساخته اند». این جوان، بعدها همکار من شد، دکترا گرفت، کتاب های زیادی چاپ کرد، خودش مدرس دانشگاه شد در این عرصه به عنوان یکی از مهره های اصلی شناخته شده است.
دنیای تبلیغات در فاصله ی سه ویرایش این کتاب تغییر کرده است. هر نوع پیامی از جانب افراد بانفوذ، سطوح مختلف حکومتی، سازمان های انسان دوستی و شهروندان عادی، به گونه ای به زندگی ما راه یافته اند. متقاعد کردن افراد که پیام هایتان را باور کنند یا جلب توجه آنان، روز به روز دشوارتر می شود.
به همین دلیل است که دوپونت سه مرتبه کتاب خود را با آخرین روش های تبلیغاتی به روز کرده است. او تاکید زیادی بر دنیای آنلاین دارد، نقش تصویرها را حساس می یابد، نکات تازه ای برای استفاده از بذله گویی و مسائل جنسی در تبلیغات یافته است، فهرست «رهنمودهای به اثبات رسیده»اش را توسعه بخشیده و مثال های بیشتری ارائه کرده است.
دوپونت تنها یک فارغ التحصیل دانشگاهی نیست که مسحور دنیای تبلیغات شده باشد، بلکه پژوهشگر باتجربه ای است که می داند چگونه خوب بنویسد.
من اعتقاد دارم که این ویرایش سوم می تواند به موفقیت هایی بیش از دو چاپ پیشین دست یابد.

کلود کوست(۲)

تنها یک قانون وجود دارد: تبلیغات باید سبب فروش شود.
سرجیو زیمن

سخن ناشر

تبلیغات هرگز به صورت علم دقیقی چون ریاضیات درنخواهد آمد. تبلیغات مانند روح بشر است؛ با روش های متعددی به کار گرفته می شود، انعطاف زیادی دارد و بی نهایت پیچیده است. نقش عامل انسانی در محاسبه ی تبلیغات بسیار بزرگ است، بنا بر این مشکل است که آن را به شکل فرضیه های دقیق و فرمول درآوریم. ولی این بدین مفهوم نیست که در تبلیغات، قوانین کلی وجود ندارد.
در این میان یک قانون حتمی است: وظیفه ی تبلیغات فروش است.
هم اکنون دنیای تبلیغات نیز تغییرات زیادی کرده است و متقاعدکردن افراد که پیام هایتان را باور کنند یا جلب توجه آنان، روز به روز دشوارتر می شود.
کتاب ۱۰۰۱ راهکار تبلیغاتی لوک دوپونت کتابی درباره ی راهکارها و روش هاست، درباره ی این که در دنیای تبلیغات چه چیزهایی موثر است و چه چیزهایی موثر نیست، راهکارهایی از بزرگ ترین تبلیغات جهان را دارد. مباحث این کتاب با دنیای تبلیغات به روز شده است. نویسنده تاکید زیادی بر دنیای آنلاین دارد، نقش تصویرها را حساس می یابد و نکته های تازه ای برای استفاده از بذله گویی در تبلیغات یافته است.
البته گروهی از متخصصان تبلیغات معتقدند که بهترین آگهی ها هرگز از این اصول و روش ها تبعیت نمی کنند. شما چگونه فکر می کنید؟ روش و راهکار شما چیست؟ شما چگونه تبلیغات خود را برنامه ریزی می کنید؟ چگونه محصولاتتان را عرضه می کنید؟ چگونه اعتبار پیامتان را تقویت می کنید؟ به عقیده ی شما چه واژه هایی بهتر می فروشند؟ و....
این کتاب را بخوانید و راهکارهای پیشنهادی آن را امتحان کنید.

شاهین ترکمن
بهار ۱۳۹۲

نظرات کاربران درباره کتاب ۱۰۰۱ راهکار تبلیغاتی

به نظر من با توجه به حجم صفحات بهتر است نمونه ای تیتر وار هم به قسمت دانلود نمونع اضافه شود تا با اطلاع از سرفصل های کتاب خرید آسانتری داشته باشیم چون صفحات اول کتاب هیچ اطلاعات جذابی را همیشه ندارد.
در 1 سال پیش توسط سید وحید ناصری
علاقه دارم این کتاب رو بخورم.
در 4 هفته پیش توسط فائزه توکلی
بعضی جاها خیلی تخصصی شده بیشتر در مورد کمپانی های بزرگ مهمه و کاربردی اون مطلب هاش ولی در هر حال تخصص و مطلع بودن نویسنده رو نمیشه منکر شد دیگه بسته به اینه که چقدر به بیزنس ی که تو ایران داری هماهنگ باشه
در 4 ماه پیش توسط sli...0_8
کتاب خیلی خوبیه ولی اگه خلاصه تر بشه گیراییش بالا میره.
در 3 ماه پیش توسط
کتاب بدی نیست
در 5 ماه پیش توسط بیژن بیژنه
کتاب خیلی خوبیه ، پیشنهاد میکنم بخونید چون مطالب زیادی یاد میگیرید
در 4 هفته پیش توسط cli...n17
👍
در 4 ماه پیش توسط rma...r72
خیلی کتاب خوب و کاملیه و برای بازار ایران هم کاربرد داره
در 1 سال پیش توسط محمد ضیایی