فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب جامعه‌شناسی شناخت ماکس شئلر

کتاب جامعه‌شناسی شناخت ماکس شئلر

نسخه الکترونیک کتاب جامعه‌شناسی شناخت ماکس شئلر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب جامعه‌شناسی شناخت ماکس شئلر

درباره‌ي مختصات عمومي جامعه شناسي شناخت شئلر مي‌توان چنين گفت: "نخست آن كه، جامعه شناسي شناخت شئلر، برابر مشي عام جامعه شناسي‌هايي كه از كنت و اسپنسر تا زمان خود شئلر اشاعه يافته‌اند، "گشايش افق" ديد محسوسي را نشان مي‌دهد. دوم آن كه اين جامعه شناسي شناخت براي متفكراني كه از تفسير و تشريح بيشتر بيروني وقايع اجتماعي خسته و ملول شده‌اند، با تاويلات خاص خود دريچه‌اي را به سوي درون بيني و درون يابي جريان‌هاي اجتماعي و تاريخي شناخت انسان‌ها باز مي‌كند و لذا با اين گونه "ژرف‌نگري جامعه شناختي و جامعه شناسي تعميقي"، نوآوري‌هاي خاصي را پديد مي‌آورد. سوم آن كه چند سوي‌ نگري شئلر و مشي نظاره‌ي نمود شناسانه‌ي كثرت‌گراي او در پژوهش ساختارهاي عقلاني تحرك ويژه‌اي به افكار او بخشيده است و اين طرز تفكر را در قلمرو جامعه شناسي شناخت برابر مونيسم (ماترياليستي) بارورتر مي‌نماياند! چهارم آن كه، جامعه شناسي شناخت شئلر (به قول مانهايم) بيانگر سه شاخصه‌ي اصلي تمام جامعه شناسي‌هاي شناخت اصيل و اصليت است..."

ادامه...
  • ناشر نشر قطره
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 3.44 مگابایت
  • تعداد صفحات ۴۴۰ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب جامعه‌شناسی شناخت ماکس شئلر

با نصب اپلیکیشن فیدیبو این کتاب را به صورت کاملا رایگان مطالعه کنید.

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

امیدوارم فیدیبو همچنان که توجه ویژه ایی به ادبیات دارد؛ مختصر نگاهی هم به بخش جامعه شناسی و روانشناسی داشته باشد. واقعا خیلی از کتاب ها در فیدیبو موجود نیست. کتاب های پایه را در هر زمینه حداقل بایستی در لیست می بود. و کمی دسته بندی تخصصی تر پیش می رفت. در بخش ادبیات کتاب های خوبی گنجانده شده ولی همچنان کتاب های زیادی نیستند. و کتابهایی که تازه وارد بازار کتاب شده اند هم در لیست کتاب های فیدیبو نیست. با این وجود بخش مجلات خیلی خوب هست . در حالت کلی فیدبو کار بزرگی را شروع کرده اما بعضی کتاب ها خیلی گران هستند و کاربران از خرید کتاب های بالاخص رمان بالای ۱۰ هزار تومان اجتناب می کنند. چون هنوز خیلی زود است به کیفیت و تسریع کتاب خوانی و کار فیدیبو پی ببرند. برای بیشتر شدن جمعیت کتاب به سبک فیدیبو تقاضا دارم قیمت کتاب ها کمی ارزان تر شود؛کتاب های پایه ی هر شاخه در فیدیبو قرار بگیرند؛کتاب های رایگان را از دیگر شاخه ها نیز قرار دهد(نه صرفا ادبیات) . بخشی هم در فیدیبو گذاشته شود که کاربر بتواند کتاب های خودش را فهزست بندی و طبقه بندی کند. و بخشی که تمام یادداشت ها و هایلایت های ما در آن باشد که دسترسی سریع تری به آن ها داشته باشیم. و آخرین مورد خواهش می کنم هر کتابی را در فیدیبو قرار ندهید. ممنون از کار بزرگ و فرهنگی شما.
در 3 سال پیش توسط محمد فعله گری
کتاب خوبی است. استاد آشتیانی از بزرگان جامعه شناسی ایران است.
در 3 سال پیش توسط hemmat
تو کل عمرم به یک چنین چیزی ندیده بودم این سبک از کتاب رو نمی تونم بفهمم
در 4 ماه پیش توسط jas...mad
این کلمه ها رو از کجاش دراورده...اگر بهم پول هم میدادن باز نمیخوندمش و نمیتونستم که بخونم
در 2 ماه پیش توسط سید علی موسوی یکتا
با تشکر از نشر قطره و فیدیبو، به خاطر دریچه ای که رو به یک دنیای جدید و خارج از مناسبات تبادل سرمایه و کالا به روی مخاطب باز کرده اند.
در 2 سال پیش توسط بهمن
عالییییییی😍😍😍😍
در 4 ماه پیش توسط
****
در 3 سال پیش توسط ars...426
عالی
در 3 سال پیش توسط ayo...405
دانلود نمیشه لطفا بررسی کنید
در 3 ماه پیش توسط سید امیر
همه اش عالی است
در 3 سال پیش توسط Sad...125