فیدیبو نماینده قانونی انتشارات سیته و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب جهش

کتاب جهش
آیا آماده‌اید که با واقعیت تازه‌ای زندگی کنید؟

نسخه الکترونیک کتاب جهش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۵,۴۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب جهش

آیا آماده‌اید که با واقعیت تازه‌ای زندگی کنید؟ این کتاب شما را به جهشی انقلابی دعوت می‌کند. منظور پرشی بلند است به سطح کاملاً تازه‌ای از زندگی‌مان، جهش از ما می‌خواهد که توافق بنیادی‌مان را با زندگی عوض کنیم و با سکوت درونمان یکی شویم. زمانی که به سکوت درونی دست پیدا می‌کنیم، با جوهر اصلی وجودمان تماس پیدا می‌کنیم. زمانی که این تماس برقرار شد آن‌گاه در می‌یابیم که همه‌ي ما در چنین حضور پرشور و حالی سهیم هستیم. این تغییر تنها با آگاهی عمیقی از خودمان ظهور می‌کند، خیلی عمیق‌تر از تصاویر ذهنی‌ای که با خودمان حمل می‌کنیم. جهش به ما کمک می‌کند تا راه را بر دانای دورنی‌مان بگشاییم، دانایی که همواره خلاق است و از درون با ما سخن می‌گوید. به طور مسلم توانایی بالقوه‌ي این جهش در درون همه‌ي ما وجود دارد. و همیشه به یاد داشته باشیم که در این راه مبارزه‌‌آمیز ما همراهانی نیز داریم، و کتاب جهش یکی از آنان است.

ادامه...

بخشی از کتاب جهش

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

گر گل اسـت انـدیشـه تو گلشـنی
ور بـود خـاری تو هیمه ی گلخنی

جمـله خلقان سخره ی اندیشه اند
زان سبب دل خسته و غم پیشه اند
مولانا

سخن ناشر

آیا آماده اید که با واقعیت تازه ای زندگی کنید؟
این کتاب شما را به جهشی انقلابی دعوت می کند. منظورم پرشی بلند است به سطح کاملاً تازه ای از زندگی مان. بعضی از ما تجربه ی یک پرش بلند در زندگی را داشته ایم. حرفه ی تازه ای را شروع کرده ایم، به اجتماع کاملاً جدیدی نقل مکان کرده ایم، محیط کاری مسموم را بدون داشتن شغلی جدید ترک کرده ایم و.... این جهش انقلابی چه می تواند باشد؟!
جهش از ما می خواهد که توافق بنیادی مان را با زندگی عوض کنیم. این تغییر تنها با آگاهی عمیقی از خودمان ظهور می کند، خیلی عمیق تر از تصاویر ذهنی ای که با خودمان حمل می کنیم. چنین تغییر مهمی نیازمند ادراکمان از طبیعت خودمان می باشد. جهشی که با آن دعوت شده ایم، نیازمند توافقی است مبنی بر پذیرش و زندگی کردن بر اساس آگاهی ملکوتی.
به طور مسلم توانایی بالقوه این جهش در درون همه ی ما وجود دارد.

شاهین ترکمن
زمستان ۱۳۸۸

:کتاب «جهش» ترجمه ای است از

THE LEAP

Constance Kellough

نظرات کاربران درباره کتاب جهش

الان ۷ صفحه گذاشتید برای خوندن نمونه غیر سخن ناشر و اسم کتاب هیچی از متنش نیست چجور بفهمیم ترجمه اش چجوری هست؟؟؟
در 2 سال پیش توسط ایمان حسن نژاد