0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
۱۰۰ چیزی که مردم موفق انجام می دهند

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی ۱۰۰ چیزی که مردم موفق انجام می دهند

تمرین‌های کوچک برای زندگی موفق
درباره ۱۰۰ چیزی که مردم موفق انجام می دهند

موفقیت‌های یک نویسنده‌ی موفقیت

«نایجل کامبرلند» نویسنده، مشاور و مربی انگلیسی است که در یورک‌شایر متولد شده. او که دانش‌آموخته‌ی اقتصاد در دانشگاه کمبریج است، تا کنون بیش از ده کتاب در حوزه‌های موفقیت و توسعه‌ی فردی و رهبری نوشته و در راستای مطالعات و توانایی‌هایش مؤسسه‌ای را هم با نام «مشارکت جاده‌ی ابریشم» تأسیس نموده است. او در شبکه‌های اجتماعی درباره‌ی مدیریت شغلی، رهبری و مسائلی از این دست می‌نویسد، مصاحبه‌های بسیاری در این زمینه‌ها با او انجام شده، مقاله‌های زیادی منتشر کرده و در رویدادهایی از سراسر جهان به عنوان سخنران حاضر شده است. «صد چیزی که مردم موفق انجام می‌دهند» مطرح‌ترین اثر او است. کامبرلند به‌دنبال استقبالی که از این کتاب شد، همین سیاق را در چند کتاب دیگر نیز دنبال کرد: «صد چیزی که میلیونرها انجام می‌دهند»، «صد چیزی که رهبران موفق انجام می‌دهند» و «صد چیزی که افراد سازنده انجام می‌دهند» از این دسته‌اند و به ترتیب با زیرعنوان‌های «تمرین‌های کوچک برای ثروت‌اندوزی»، «تمرین‌های کوچک برای رهبری» و «تمرین‌های کوچک برای به سرانجام رساندن کارها» منتشر شده‌اند. علاوه بر مجموعه‌ی «صد کار» کامبرلند یک مجموعه‌ی کتاب دیگر نیز دارد که می‌توان آن را «در یک هفته» نامید. «رهبری گروه‌ها در یک هفته»، «مدیریت گروه‌ها در یک هفته»، «یافتن و استخدام استعداد در یک هفته» و «استخدام موفق در یک هفته» در این دسته قرار می‌گیرند. اما بین کتاب‌های او که در این دو دسته جای نمی‌گیرند، می‌توان به «رازهای موفقیت در کار» اشاره کرد.


راهنمای عبور از مسیر پیچیده‌ی زندگی تا رسیدن به اهداف

نایجل کامبرلند کتاب «صد چیزی که مردم موفق انجام می‌دهند» را نخستین بار در سال ۲۰۱۶ روانه‌ی بازار کرد. در سال‌های بعد، کتاب به زبان‌های بسیاری ترجمه شد و از شرق و غرب آسیا تا مناطق مختلف اروپا و آمریکا جای خود را در کتاب‌فروشی‌ها پیدا کرد. همه‌ی ما درباره‌ی کسی که می‌خواهیم باشیم، تصوراتی داریم. اما چندان راحت نیست که تمام روزهای زندگی، شبیه به آن تصویر ایده‌آل باشیم. همه‌ی ما مجموعه‌ای از عادت‌ها و تحت تأثیر محرک‌هایی هستیم که خلق‌وخوی ما را شکل می‌دهند؛ گاهی اوقات به نفع ما هستند و گاهی ضد ما. عبور موفقیت‌آمیز از میان این میدان پیچیده، به‌قصد تبدیل شدن به تصویر ایده‌آلی که از خود در ذهن داریم، چالش بزرگی است. نایجل کامبرلند و کتابش این‌جا هستند که بتوانند در این مسیر راه‌گشای مخاطبان باشند. «صد چیزی که مردم موفق انجام می‌دهند»، مسیری الهام‌بخش و کاربردی برای داشتن زندگی شخصی و کاری موفق در قرن حاضر پیش روی ما می‌گذارد، روش‌های قدرتمندی را به مخاطبان یادآور می‌شود که به کمک‌شان می‌توان زندگی را پرثمرتر کرد و پس از تعریف دقیق موفقیت برای خود، می‌توان مسیر رسیدن به موفقیت و هدف‌های شخصی را نیز متصور شد. البته که شنیدن صرف کتاب نمی‌تواند منجر به تغییر شرایط شود. اما کتاب کامبرلند مجموعه‌ای از تمرین‌ها را با دقت و وسواس ارائه می‌کند که باور دارد اجرای آن‌ها تفاوت‌هایی اساسی را در زندگی به دنبال خواهند داشت.


تمرین‌های کوچک برای زندگی موفق

همان‌طور که از اسم کتاب (صد چیزی که مردم موفق انجام می‌دهند) پیداست، کتاب نایجل کامبرلند از صد روش و تمرین تشکیل شده که مخاطب را برای رسیدن به هر شکلی از موفقیت یاری می‌کنند. هر بخش از این کتاب، دربرگیرنده‌ی ایده‌‎‌ای است که می‌تواند مخاطب را یک گام به هدفش نزدیک‌تر کند. در هر بخش، نویسنده ابتدا ایده‌ها را توصیف می‌کند. سپس تمرین‌ها و اقدام‌های کوچک و بزرگ لازم را شرح می‌دهد که بلافاصله قابل اجرا هستند. در ادامه هم راهنمایی برای شکل‌دهی چهارچوب فکری، عادت‌ها و رفتارهای مناسب‌تر برای رسیدن به هدف مورد نظر ذکر می‌شوند. پشت ایده‌هایی که کامبرلند در کتابش مطرح کرده، پانزده سال تجربه‌ی مربی‌گری و آموزش به افرادی از سراسر دنیا بوده که نویسنده توانسته به‌لحاظ کارکردی هم عملی بودن ایده‌هایش را بسنجد. نایجل کامبرلند، خودش را اولین کسی می‌داند که از این صد روش بهره گرفته و طعم موفقیت‌های قابل توجهی را هم چشیده. او در کنار زندگی مشترک موفق، داشتن دو فرزند، کسب کرسی دانشگاه کمبریج، بیست‌وشش سال زندگی در سفر، بنیان‌گذاری یک شرکت مولتی‌میلیون‌دلاری و دنبال کردن علاقه‌ی قلبی‌اش یعنی کمک به دیگران، زندگی در صلح و آرامش را بزرگ‌‎ترین موفقیت خود می‌داند و با انتشار این کتاب تلاش کرده مردم سراسر جهان را در احساس شگفت‌انگیزی که دارد، شریک کند.


کتاب صوتی ۱۰۰ چیزی که مردم موفق انجام می‌دهند

نشر صوتی آوانامه طی همکاری با «انتشارات نسل نواندیش» نسخه‌ی صوتی کتاب «۱۰۰ چیزی که مردم موفق انجام می‌دهند» اثر «نایجل کامبرلند» را با ترجمه‌ی «احمد روستا» و خوانش «سلمان ظاهری» تولید و منتشر کرده است.

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
475.۵۴ کیلوبایت
مدت زمان
۰۸:۲۶:۰۱
نویسندهنایجل کامبرلند
مترجماحمد روستا
راویسلمان ظاهری
ناشرآوانامه
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۹/۰۴
قیمت ارزی
4 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۴۷۵.۵۴ کیلوبایت
۰۸:۲۶:۰۱

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
0
(بدون نظر)
82,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
۱۰۰ چیزی که مردم موفق انجام می دهند
۱۰۰ چیزی که مردم موفق انجام می دهند
تمرین‌های کوچک برای زندگی موفق
آوانامه
0
(بدون نظر)
82,000
تومان

از همین نویسنده مطالعه کنید

مشاهده بیشتر