0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
بهداشت عمومی در همه‌گیری کرونا

معرفی، خرید و دانلود کتاب بهداشت عمومی در همه‌گیری کرونا

ناشر:
هورین
درباره بهداشت عمومی در همه‌گیری کرونا

پدیده ای بنام «ویروس کرونا» از دهه ۱۹۶۰ اغاز گردید. این ویروس در پستانداران، پرندگان، انسان شیوع پیدا میکند. بطور خاص کرونای دسامبر ۲۰۱۹ که محل بروز ان از شهر «وهان چین» آشکار گشت، تکامل یافته ترین وهراس انگیز ترین و ناشناخته ترین و خطرناک ترین و پر آثار ترین نوع اینگونه ویروس ها در طول تاریخ بوده است. این پدیده وموتاسیون جدید از سوی سازمان بهداشت جهانی. WHO به COVID-19 نامگذاری شد.

بسیاری ناظران و پیگیری کنندگان رویداد های جهانی، بر این باورند که از زمان جنگ جهانی دوم کرونای ۲۰۱۹ پر چالش ترین فنومنی است که بشر با ان مواجه بوده و جای خود را در راس هرم اخبار جهان از زمان تولد خود بازنموده است. پدیده ای که مانند کوه یخ فقط سر از آب برزده است که نه حد واندازه ان فعلا مشخص است ونه قابل احصاء همه آثار آن.

این پدیده انقدر مهم واثر گذار در جای جای زندگی بوده که بسیاری از عالمان جامعه شناسی واجتماعی معتقدند دیری نخواهد پایید که تاریخ ورویداد های جهان بر اساس جهان قبل از کرونا و جهان بعد از کرونا طبقه بندی ومقایسه خواهد شد.

موضوعی که پر وجه ترین وپیچیده ترین آثار را در طول تاریخ بشریت برای انسانها ایجاد کرده است. شاید کم از هزاران موضوعی بتوان یافت که بشر با ان سر وکار داشته و کرونا مستقیم یا غیر مستقیم از آثار ان متاثر نگردیده باشد. نه در خانواده، نه در شهر، منطقه یا کشور بلکه سراسر گیتی وجامعه جهانی آثار آن هویدا است. نه ثروتمند، نژادسفید، جهان پیشرفته و... از آن رهید و نه فقیر، نژاد سیاه و کشور های عقب افتاده از چنگ آن جهید. اقتصاد جهان را تکانداد که اثار سنگین ان هنوز ادامه دارد. ارتباطات جهان وانسانها را قطع یا محدود یا پر مخاطره نمود. دامنه بیکاری وفقر را افزون ساخت. بطور کلی همه ابعاد زندگی وارتباطات را با مشقت ومحدودیت روبرو نمود.

نویسندگان این کتاب که خود عضو کوچکی از خانواده نگهبانان و مرز داران سلامتی بوده و مشقات وبه کرات و مستمر رنج تلخ افراد را دیده ولمس نموده لحظات وجود عفریت مرگ را برسر افراد شاهد بوده اند وخودمان هم بدان مبتلا شده ایم بر آن شدیم تا اطلاعاتی هرچند ناکافی جمع آوری و کمک ناچیزی جهت توسعه ادبیات عمومی و رشد اگاهی پیرامون کرونا ارایه داشته باشیم.

این کناب در قالب ۴ فصل تقسیم بندی وتهیه شده است. کناب حاضر را به شهدای سلامت جامعه که در سنگر جهاد سلامت باهمه توان و قلبی سرشار از وظیفه شناسی و عشق به انسانیت نمونه اعلای ایثار گری و گذشت از جان را در معرض گذاشته و به جاودان های تاریخ پیوستند، همچنین به سنگر دارانی که به جانشینی شهدای سلامت، سنگر انها را ترک نکرده و با کمترین حب به حیات، تکامل وانسانیت را که هدف خلقت است معنا بخشیده اند.

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
1.۱۵ کیلوبایت
تعداد صفحات
308 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۱۰:۱۶:۰۰
نویسندهپویان افضلی‌هرسینی
ناشرهورین
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۸/۱۵
قیمت ارزی
1 دلار
قیمت چاپی
140,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۱.۱۵ کیلوبایت
۳۰۸ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
5
از 5
براساس رأی 1 مخاطب
5
ستاره
100 ٪
4
ستاره
0 ٪
3
ستاره
0 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
0 ٪
5
(1)
45,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
بهداشت عمومی در همه‌گیری کرونا
بهداشت عمومی در همه‌گیری کرونا
پویان افضلی‌هرسینی
هورین
5
(1)
45,000
تومان