دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
مجموعه قوانین و مقررات کارشناس رسمی دادگستری با رویکردی بر رشته ثبت شرکت‌ها، علائم تجاری و اختراعات

مجموعه قوانین و مقررات کارشناس رسمی دادگستری با رویکردی بر رشته ثبت شرکت‌ها، علائم تجاری و اختراعات
با آخرین اصلاحات و الحاقات

نسخه الکترونیک مجموعه قوانین و مقررات کارشناس رسمی دادگستری با رویکردی بر رشته ثبت شرکت‌ها، علائم تجاری و اختراعات به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره مجموعه قوانین و مقررات کارشناس رسمی دادگستری با رویکردی بر رشته ثبت شرکت‌ها، علائم تجاری و اختراعات

کارشناسان رسمی دادگستری،مانند وکلای دادگستری دارای تشکیلاتی می باشند که به طور کلی عبارتند از شورای عالی کارشناسان و کانون کارشناسان رسمی دادگستری و کمیسیون تشخیص صلاحیت استان ها که شیوه­ی تشکیل و انتخاب اعضای آنها در قانون کانون کارشناسان رسمی دادگستری مصوب ۱۳۸۱ و آیین نامه اجرایی آن مصوب ۱۳۸۲ پیش بینی شده است.(شمس، دکتر عبدالله، ۱۳۸۷، جلد نخست آیین دادرسی مدنی) طبق ماده ۱۸۷ قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی مصوب ۱۳۷۹، قوه قضاییه هم می تواند به نحو مجزا مبادرت به صدور پروانه کارشناس رسمی نماید که فی الحال آیین نامه اجرایی آن مصوب ۱۳۹۷ لازم الاجرا بوده و سازوکار لازم در آن پیش بینی شده است و کارشناسان مرکز وکلا و کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه مکلف به تبعیت از این آیین نامه می باشند.

ادامه...

مشخصات مجموعه قوانین و مقررات کارشناس رسمی دادگستری با رویکردی بر رشته ثبت شرکت‌ها، علائم تجاری و اختراعات

نظرات کاربران درباره مجموعه قوانین و مقررات کارشناس رسمی دادگستری با رویکردی بر رشته ثبت شرکت‌ها، علائم تجاری و اختراعات