0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
تلخ و شیرین

معرفی، خرید و دانلود کتاب تلخ و شیرین

اندوه و تمنا چگونه باعث کامل شدن شخصیت ما می شوند

نویسنده:
سوزان کین
ناشر:
مون
درباره تلخ و شیرین
چند ماه از آن روز گذشته. آتش جنگ داخلی همچنان شعله‌ور است و خبرنگار خارجی، آلن لیتل، کاروان چهل‌هزارنفری غیرنظامیان را تماشا می‌کند که از جنگل بیرون می‌آیند. آن‌ها چهل‌وهشت ساعت یکسره لخ‌لخ‌کنان از میان جنگل حرکت کرده‌اند تا از حمله‌ای بگریزند. میانشان مردی هشتادساله است. ظاهری مستأصل و ازپادرآمده دارد. مرد به‌سمت لیتل می‌آید و سراغ همسرش را از او می‌گیرد. می‌گوید در این پیمایش طولانی از هم جدا شده‌اند. لیتل او را ندیده، اما مثل هر خبرنگار دیگری از مرد می‌پرسد مسلمان است یا کروات. سال‌ها بعد، لیتل در برنامۀ درخشانی در بی‌بی‌سی می‌گوید پاسخ مرد هنوز هم پس از چند دهه او را شرمگین می‌کند. پیرمرد گفت: «من نوازنده‌ام.»

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
2.۹۵ مگابایت
تعداد صفحات
280 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۹:۲۰:۰۰
نویسندهسوزان کین
مترجم علیرضا شفیعی نسب
ناشرمون
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۱/۰۷/۲۰
قیمت ارزی
5.۵ دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۲.۹۵ مگابایت
۲۸۰ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3
از 5
براساس رأی 1 مخاطب
5
ستاره
0 ٪
4
ستاره
0 ٪
3
ستاره
100 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
0 ٪
2 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
5
حال‌خوب‌کن ✨
آرامش‌بخش 🌱
تلخ ☕️
پربار 🌳
آموزنده 🦉

همین الان کتاب رو تمامش کردم. طول کشید تا کامل بخونم، شاید به خاطر سنگینی مطالب یا شاید برای اینکه دوست نداشتم تموم بشه و به انتهاش برسم و شاید هم تنبلی. نمیدونم مترجم چقدر خوب کار کرده ولی میدونم که ضعیف نبود و با کمی حوصله در خواندن میشه هم روان خوند و هم یاد گرفت. کلا کتابی نیست که به سرعت خونده بشه، واقعا حیفه که سریع بخونی و کنار بذاری. حتی گذاشتم تو قفسه ای که بعدا هم بخونمش. فهمیدم که باید بیشتر کتاب‌هایی در این مورد بخونم (همان طور که بعد از خواندن کتاب قدرت سکوت، فهمیدم باید بیشتر یاد بگیرم) مخصوصا در مورد قسمتی از کتاب که می‌گفت ما غم نسل های گذشته را به دوش میکشیم. انگار چیزی در وجودم گفت که درست میگه. پس باید بیشتر اطلاعات کسب کنم تا از این غم سنگین رها بشم (از غم هشت دستمال کاغذی)

3

این کتاب را به توصیه دکتر مکری عزیز مطالعه کردم، ایشان خلاصه ای از کتاب را در قالب فایل صوتی ارائه داده اند. ترجمه کتاب ضعیف است و مترجم نتوانسته است حق مطلب را در بعضی قسمت ها ادا کند. به نظرم ترجمه سریع یک کتاب برای فروش بیشتر و با ترجمه ضعیف در طولانی مدت می تواند وجه ناشر و مترجم را خدشه دار کند. برای من که از بیماری یکی از اعضای خانواده غم بزرگی را تجربه کرده ام، نکات جالبی داشت.

4
(2)
25,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
تلخ و شیرین
تلخ و شیرین
اندوه و تمنا چگونه باعث کامل شدن شخصیت ما می شوند
مون
4
(2)
25,000
تومان