دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۵۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی خلاصه‌ای جذاب از کتاب شرمنده نباش دختر کتاب صوتی

کتاب صوتی خلاصه‌ای جذاب از کتاب شرمنده نباش دختر
دست از شرمندگی بردارید دخترها!!

نسخه الکترونیک کتاب صوتی خلاصه‌ای جذاب از کتاب شرمنده نباش دختر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی خلاصه‌ای جذاب از کتاب شرمنده نباش دختر را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی خلاصه‌ای جذاب از کتاب شرمنده نباش دختر

شرمنده نباش دختر یکی از آثار مشهور ریچل هالیس نویسنده و کارآفرین معروف آمریکایی است. وی از دوران کودکی زندگی پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است. خودکشی برادرش، فراز و نشیب‌های زندگی خانوادگی‌اش و غیره گوشه‌ای از اتفاقاتی است. که زندگی او را در دوران نوجوانی و حتی جوانی تحت شعاع قرار داد. - در کتاب شرمنده نباش دختر چه می‌شنویم؟ کتاب شرمنده نباش دختر او، در واقع کتابی است که به زنان یاد می‌دهد. از شرمنده بودن دست بردارند. به آن‌ها یاد می‌دهد بدون احساس گناه از این‌که آیا مادر همسر و یا دختر خوبی هستند به دنبال اهدافشان باشند. او می‌گوید یک زن همانند تمامی اعضای جامعه حق دارد که به اهدافش فکر کند. حق دارد برای رسیدن به اهدافش برنامه بچیند. او می‌گوید همه زنان توانایی رسیدن به اهداف بزرگ را دارند. اما بسیاری از زنان خود را دست کم می‌گیرند و راه درست رسیدن به اهدافشان را نمی‌دانند. به دلیل افکار عمومی که در جامعه تزریق شده است. زنان فکر می‌کنند آنچه برای آن‌ها اهمیت دارد رسیدن به اهداف نیست بلکه زن خوبی بودن است. اما ریچل هالیس می‌گوید مادر خوب بودن منافاتی با نویسنده و یا حتی کارآفرین خوب بودن ندارد. او در این کتاب به زنان می‌آموزد چطور می‌توانند بدون شرمساری موفق شوند. او نقشه راه را به ما نشان می‌دهد. نشان می‌دهد که رسیدن به هدف و موفقیت خصوصیتی ذاتی نیست. او می‌گوید که می‌توان مهارت‌های رسیدن به هدف را آموخت. در این کتاب او مرحله به مرحله بهانه‌هایی که همه زنان در راه رسیدن به اهدافشان می‌آورند را بازگو می‌کند. و سپس رفتارهایی که از طریق آن‌ها می‌توان به اهداف و رویاهایمان بدون شرم ساری و شرمندگی برسیم را بررسی می‌کند. این کتاب خلاصه‌ای جامع از کتاب شرمنده نباش دختر است که توسط نازنین آذرسا ترجمه گردآوری و خوانش شده است.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی خلاصه‌ای جذاب از کتاب شرمنده نباش دختر

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی خلاصه‌ای جذاب از کتاب شرمنده نباش دختر

تا وقتی گوینده کتاب هاتون نازنین آذرسا باشه هیچکس کتاب هاتون نمیخره ، این گوینده بد صدا رو عوض کنین ، حتی به فایل نمونه هم نمیشه گوش داد ، زیر تموم کتاب هایی که خانوم گوینده هست رو مطالعه کنید متوجه میشد که همه ناراضی هستن ، و حتی بخاطر صدای خانم تا آخر نتونستن گوش کن ، اگر کتاب صوتی ... پس گوینده باید خوندن درست بلد باشه :/
در ۶ ماه پیش توسط sar...999 ( | )