0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
کودک خاموش
٪30

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی کودک خاموش

نویسنده:
سارا دنزیل
ناشر:
ماه آوا
درباره کودک خاموش
کتابی که پیش روی شماست، در باب تلاش یک مادر برای به ‌دست آوردن دوباره‌ی فرزندش است. در سال ۲۰۰۶، اِما پرایس، شخصیت اصلی داستان پسر شش ساله‌اش را در یک حادثه‌ی سیل از دست می‌دهد. بعد از تحقیقات پلیس و نیروهای تجسس، به این نتیجه می‌رسند که ایدن غرق شده است؛ اما هیچ‌گاه نتوانستند جسد او را پیدا کنند. در دهکده‌ی کوچک‌شان همه، همدیگر را می‌شناسند و به یکدیگر اطمینان دارند. ده سال پس از ماجرای غرق شدن ایدن، اِما توانسته به کمک جیک، دوباره زندگی و کنترلش را به ‌دست بیاورد و خوشحال باشد. او دوباره ازدواج کرده و از جیک حامله است. همه‌چیز رو به بهبود است که پلیس با او تماس می‌گیرد و می‌گوید ایدن را پیدا کرده‌اند! ایدن در آن سیل غرق نشده بود، بلکه یک نفر او را دزدیده بود. کسی که در دهکده‌ی آن‌ها زندگی می‌کند؛ ولی چه کسی قابلیت انجام دادن چنین جرمی را دارد؟ چه کسی نقاب بر چهره‌اش دارد؟ چه کسی شرارت درونش را پنهان می‌کند؟
دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
724.۸۱ مگابایت
مدت زمان
۱۱:۵۳:۱۲
نویسندهسارا دنزیل
مترجممهرزاد جعفری
راویپروین دشتی
ناشرماه آوا
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۰/۱۲/۰۹
قیمت ارزی
7 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۷۲۴.۸۱ مگابایت
۱۱:۵۳:۱۲

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3.7
از 5
براساس رأی 16 مخاطب
5
ستاره
43 ٪
4
ستاره
18 ٪
3
ستاره
12 ٪
2
ستاره
12 ٪
1
ستاره
12 ٪
5 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
5

چرا هرچه کتاب می خرم برای من دانلود نمیشه همین امروز 1403/1/23 ساعت 17و 57دقیقه کتاب صوتی ته خیار و اشتراک سه ماهه فیدیپلاس را جمعا به مبلغ 101600ت خریداری کردم . و از حساب من کم شده است ولی کتاب در فیدیبو نیست و فقط،نمونه آن آمده و فیدی پلاس هم می نویسد اشتراک ندارید . واقعا این بار چندمه که کلاه سر من می گذارید . دیگر از شما کتاب خریداری نمی کنم .

4

این نظر حاوی اسپویل است! راوی عالی بود. داستان هم در ژانر خودش خوب بود فقط اینکه تو یه روز یه نفر تصمیم به قتل و یه نفر دیگه تصمیم به ربایش یه بچه بگیره چندان قابل قبول نیست. چقد احتمال داره آخه! و اینکه ایمی لیاقتش مرگ بود.

1

درکل رمان خیلی خسته کنندس هیجانی نداره وتا دوفصل اخر فقط کش الکیه جدای از این که داستان خسته کنندس روایم خیلیییییییییییی بد میخونه کلا نالس و اصن غیر قابل تحمله من به زور تا اخر گوش دادم درکل پیشنهادش نمیدم

5

جالب و معمایی بود البته راوی هم بسیار عالی بود

4

از اول درست حدس زدم با این حال جذاب بود

3.7
(16)
78,000
٪30
54,600
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
کودک خاموش
٪30
کودک خاموش
سارا دنزیل
ماه آوا
3.7
(16)
78,000
٪30
54,600
تومان