دانلود اپلیکیشن
0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
هری پاتر و شاهزاده دو رگه

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی هری پاتر و شاهزاده دو رگه

نویسنده:
جی کی رولینگ
درباره هری پاتر و شاهزاده دو رگه

دنیای جادوگری همیشه دنیایی جذاب و خواندنی بوده است. تفسیر کردن این فضا و روایت آن هم بسیار جذاب است. اگر این کار را ماهرانه انجام دهید، طرف‌داران زیادی پیدا خواهید کرد.

هفت‌گانه‌ی هری پاتر همان دنیایی است که ساختار داستان‌های علمی تخیلی و دنیای جادوگری را دگرگون کرد. همان پسر عینکی که خودش را متعلق به دنیای دیگری می‌دانست و بالاخره آن دنیا را پیدا کرد. در هر کتاب یک داستان آغاز می‌شود، اوج می‌گیرد و هری پاتر و دوستانش در معرض تمامی مشکلات قرار می‌گیرند اما در انتهای هر کتاب، یک داستان تمام می‌شود. با این شرایط اما پیوستگی عجیبی در سری کتاب‌های هری پاتر وجود دارد که شما نمی‌توانید از قسمت چندم مطالعه‌ی آن را آغاز کرد. به همین دلیل باید خواندن این کتاب را از قسمت اول شروع کنید.

هری پاتر و شاهزاده‌ی دورگه، کتاب ششم از هفت کتاب بی‌مانند

از کتاب اول تا پنجم سوالاتی مطرح شد که در قسمت ششم جواب آن‌ها را می‌توانید پیدا کنید. در این قسمت هری پاتر با پرفسور اسنیپ کلاس معجون سازی دارد. اسنیپ پرفسوری است که به بداخلاقی و جدیت معروف است. در همین راستا هری پاتر یک دفتر دسته دوم پیدا می‌کند که روی آن نوشته شده است، «شاهزاده‌ی دورگه» در این دفتر، پر از رمز و رازهای کلاس معجون سازی است که هری با استفاده از آن‌ها، با موفقیت توانست این کتاب را پشت سر بگذارد. اما شاهزاده‌ی دورگه! این موضوعی است که جریان کتاب را جلو می‌برد. هری پاتر با پرفسور دامبلدور به صورت خصوصی صحبت می‌کند و با فردی به نام تام ریدل آشنا می‌شود. تام که دانش آموز ممتاز مدرسه بوده اما مسیر اشتباه را در پیش می‌گیرد. درخلال همین آشنایی، هری متوجه می‌شود که ولدمورت – قاتل پدر و مادر هری پاتر – هفت جان پیچ دارد که هری در طول این پنج سال، دو عدد از آن‌ها را از بین برده است. هری به همراه دامبلدور از هاگواتز بیرون می‌روند تا یکی دیگر از جان پیج‌ها را پیدا کنند تا اینکه علامت شوم جادوی سیاه را می‌بینند و به مدرسه باز می‌گردند و ماجرا آغاز می‌شود. در اینجاست که شاهزاده‌ی دورگه پیدا می‌شود و هری هم با تام ریدل روبه‌رو می‌شود. این کتاب نیز مانند سایر کتاب‌های هری پاتر جوایز بسیاری دریافت کرد.

برخی از جوایز کتاب هری پاتر و شاهزاده‌ی دورگه

از سری جوایز این کتاب می‌توان به: Brom stoke، Anthony، Mythopoeic Fantasy، Golden archer و ... اشاره کرد.

هری پاتر و برادران وارنر

در سال ۱۹۹۹، برادران وارنر برای ساخت فیلم از روی کتاب هری پاتر، این مجموعه را به مبلغی بیشتر از یک میلیون یورو خرید و اقدام به ساخت آن‌ها کرد. در سال ۲۰۱۲ سری از فیلم‌های هری پاتر به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما تبدیل شدند.

جی کی رولینگ را بیشتر بشناسیم

داستان زندگی جی کی رولینگ نویسنده‌ی پرآوازه‌ی بریتانیایی را می‌دانیم. کسی که اوضاع مالی مناسب نداشت و هیچ یک از انتشارات جز بلومزبری حاضر به چاپ کتاب هری پاتر و سنگ جادو نشد.

جوآن رولینگ متولد ۳۱ ژوئیة سال ۱۹۶۵ است. وی در دانشگاه زبان و ادبیات فرانسه خواند و ریاست بنگاه خیریه‌ی جینجر برد را به عهده دارد. در این خیریه تمرکز بر کمک به مادران مجرد و فرزندانشان است. وی یک بنگاه خیریه دیگر به نام لوموس دارد که در آن به کودکان آسیب‌پذیر کمک می‌کند. طبق آمار منتشر شده، این بنگاه خیریه تا سال ۲۰۱۶ توانسته است نزدیک به سی و پنج هزار کودک را تحت پوشش خود قرار دهد که اکثریت این کودکان در کشورهای شرق اروپا و آفریقا زندگی می‌کنند. رولینگ ده‌ها جایزه‌ی ادبی برای کتاب‌هایش به دست آورده است که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد: جایزه‌ی ادبی نسل اسمارتیس بوک، جایزه کتاب کودک سال بریتانیا، جایزه کاسکا بوک در بخش کودک، جایزه‌ی نشان آبی پیتر، رتبه‌ی امپراطوری بریتانیا، جایزه‌ی هانسن کریستیان اندرسون، جایزه‌ی افتخاری خانواده‌ی سلطنتی بریتانیا و ... .

ترتیب کتاب‌های هری پاتر به چه صورت است؟

ترتیب هفت‌گانه هری پاتر به این صورت است:

  1. هری پاتر و سنگ جادو
  2. هری پاتر و حفره اسرار آمیز
  3. هری پاتر و زندانی آزکابان
  4.  هری پاتر و جام آتش
  5.  هری پاتر و محفل ققنوس
  6.  هری پاتر و شاهزاده‌ی دورگه
  7.  هری پاتر و یادگاران مرگ، (هری پاتر و پسر نفرین شده قسمت دوم یادگاران مرگ است).

کتاب هری پاتر و شاهزاده‌ی دورگه برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به دنیای جادویی و فانتزی علاقه دارید و دوست دارید در هنگام خواندن یک کتاب به دنیای آن هم سفر کنید، مطالعه‌ی این کتاب را به شما توصیه می‌کنیم.

هری پاتر و شاهزاده‌ی دورگه در ایران

بهترین و معروف‌ترین مترجم این کتاب‌ها ویدا اسلامیه است. ویدا اسلامیه که در دانشگاه مترجمی زبان خوانده است. وی اولین ترجمه‌های خود را با کارهای آگاتا کریستی آغاز کرد. انتشارات تندیس کتاب‌های او را منتشر می‌کند این انتشارات که عمده فعالیتش در زمینه نشر کتاب‌های هری پاتر است، برای انتشار دو کتاب آخر هری پاتر در ایران با ناشر اصلی آن بلومزبری هماهنگی کرده و مجوز رسمی آن را کسب کرده است. شما می‌توانید در برای دانلود pdf کتاب هری پاتر و یا دانلود کتاب صوتی هری پاتر به وب‌سایت فیدیبو مراجعه کنید. کتاب صوتی هری پاتر و شاهزاده دو رگه را با ترجمه‌ی ویدا اسلامیه و گویندگی آرمان سلطان زاده در فیدیبو موجود است. این کتاب صوتی را انتشارات صوتی آوانامخ منتشر کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی هری پاتر و شاهزاده دو رگه می‌شنویم ...

هرمیون با نگرانی بطری را به سمت تور گرفت و گفت:

- این حتما فلیکس فلیسیسه دیگه؟ تو که یه بطری کوچولوی دیگه نداری که پر از چه می‌دونم ...

وقتی هری شنلش را تابی داد و روی شانه‌اش انداخت رون گفت:

- پر از عصاره‌ی جنون باشه؟

هری خندید و رون و هرمیون بیش‌تر از پیش ترسیدند. هری گفت:

- به من اعتماد کنین. می‌دونم دارم چی کار می‌کنم ... یا لااقل ...

او سلانه سلانه به طرف در رفت و گفت:

- فلیکس می‌دونه.

هری شنل نامرئی را روی سرش کشید و شروع به پایین رفتن از پله‌ها کرد. رون و هرمیون با عجله پشت سرش رفتند. هری در پایین پله‌ها از لای در باز خوابگاه آهسته بیرون رفت. پس از عبور از هری، به آن‌ها خیره بود جیغ زد و گفت:

اون بالا با این چی کار می‌کردی؟

هری که به سرعت از سالن عمومی می‌گذشت و از آن‌ها دور می‌شد از پشت سر صدای حرف‌های بریده بریده‌ی رون را می‌شنید. عبور از حفره‌ی تابلو برای هری آسان بود. وقتی به آن نزدیک شد جینی و دین از آن داخل شدند و هری توانست از وسط آن‌ها عبور کند. در همان هنگام به طور تصادفی دستش به جینی کشیده شد و او با آزردگی گفت:

لطفا منو هل نده دین. همیشه منو هل می‌دی. خودم تنهایی خیلی راحت می‌تونم ازش رد بشم ... تابلو پشت سر هری چرخید و بسته شد اما پیش از آن هری توانست پاسخ تند دین را بشنود، شور و هیجانش بیش‌تر شد. با گام‌های بلندی در قلعه پیش می‌رفت لازم نبود پاورچین پاورچین از کنار دیوارها حرکت کند زیرا در راهش هیچ کسی را ندید. اما این سرسوزنی مایه‌ی شگفتی‌اش نبود. آن شب او خوش شانس‌ترین فرد هاگوارتز بود.

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
2.۰۲ گیگابایت
مدت زمان
۲۵:۰۵:۲۰
نویسنده جی کی رولینگ
مترجمویدا اسلامیه
راویآرمان سلطان زاده
ناشرآوانامه
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۰/۱۰/۰۱
قیمت ارزی
6 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۲.۰۲ گیگابایت
۲۵:۰۵:۲۰

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3.2
از 5
براساس رأی 309 مخاطب
سرگرم‌کننده 🧩 (1)
5
ستاره
45 ٪
4
ستاره
7 ٪
3
ستاره
6 ٪
2
ستاره
4 ٪
1
ستاره
36 ٪
177 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
S
Somaye Mirzaei
۱۴۰۲-۰۵-۰۱
5

خوب

9
937627****
۱۴۰۲-۰۴-۲۰
5

خیلی خوب بودازهمه نظرولی قیمت زیاده

آ
آرش درویشان
۱۴۰۲-۰۴-۰۷
4

چرا جدیدا متن کتابو تو کتاب صوتی تغییر دادین؟ کجای کتاب ۶ دامبلدور به هری میگه هفته اول مدرسه انشاالله خوب بوده؟

m
mah**********@yahoo.com
۱۴۰۲-۰۲-۲۱
5

بی نظیر ممنونم

s
sad**********@gmail.com
۱۴۰۲-۰۲-۰۱
5

بسیار حرفه‌ای و بی‌نظیر بود 👏🏻 به اندازه کتاب‌های صوتی زبان اصلی این مجموعه با صدای Jim Dale و Stephen Fry لذت بردم؛ چه بسا بیشتر. برای تمام دست‌‌اندرکاران آرزوی شادی و انرژی و موفقیت دارم 💐🦋 ممنون که این اثر فراموش‌نشدنی و نوستالژیک رو به شکل جدید و جذابی به خواننده‌های پارسی‌زبان عرضه کردید. راجع به قیمت هم با هر دو دسته از دوستان موافقم؛ شرایط افراد متفاوته و نمیشه قضاوت کرد. به امید آزادی [مالی و etc.] برای همه کتاب‌دوستان ✌🏻🕊

9
910780****
۱۴۰۲-۰۱-۱۸
5

دقت کنین دوستان، کتاب هری پاتر و شاهزاده‌ی دورگه یک کتاب دو جلدی هست که فقط یک جلدش رو الان دیجی کالا داره به قیمت ۲۰۰ تومن میفروشه! واقعا در عجبم که چرا این قیمت انقدر سنگین بنظر اومده برای بعضی‌ها به قول دوست عزیزی قشنگ میگفت، پول یک وعده غذاست! :) در نهایت ممنون بابت این اثر

9
935545****
۱۴۰۱-۱۲-۰۶
5

مثل همیشه عالی. همیشه خوب بودید. و من راضی هستم. عالی . قیمت ها هم مناسبه. ممنونم

9
930160****
۱۴۰۱-۱۱-۱۱
3

خیییلی گرونه

b
bas********@gmail.com
۱۴۰۱-۱۱-۰۸
4

واقعا لذت بردم از کار آقای سلطان زاده. برای من هم قیمتش بالا بود،صبر کردم تو تخفیف خریدم

9
936873****
۱۴۰۱-۱۱-۰۶
4

هری واقعا عالی هست من هم فیلم رو دیدم هم کتابش رو خوندم

نمایش 167 نقد دیگر
3.2
(309)
سرگرم‌کننده 🧩 (1)
150,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
هری پاتر
شامل 7 عنوان کتاب
هری پاتر و شاهزاده دو رگه
هری پاتر و شاهزاده دو رگه
جی کی رولینگ
آرمان سلطان زاده
آوانامه
3.2
(309)
سرگرم‌کننده 🧩 (1)
150,000
تومان