0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
سرنوشت روح
٪40

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی سرنوشت روح

نویسنده:
مایکل نیوتن
درباره سرنوشت روح

«روزها فکر من این است و همه شب سخنم                           که چرا غافل از احوال دل خویشتنم

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود                                        به کجا میروم آخر ننمایی وطنم

                   یا چه بوده است مراد وی از این ساختنم      مانده ام سخت عجب کز چه سبب ساخت مرا

                           رخت خود باز بر آنم که همانجا فکنم                              آنچه از عالم عِلوی است من آن می‌گویم 

مرغ باغ ملکوتم نِیم از عالم خاک                                    چند روزی قفسی ساخته اند از بدنم»

نقد و بررسی کتاب صوتی «سرنوشت روح»

کتاب سرنوشت روح Destiny of Souls توسط مایکل نیوتن نوشته شده‌است. این کتاب برای اولین بار در سال 2000 منتشر شد. کتاب سرنوشت روح در ژانر روانشناسی نوشته شده‌است. این کتاب در ادامه کتاب سفر روح نوشته است. کتاب سفر روح حاصل سال‌ها تجربیات مایکل نیوتن است. او با روش درمانی هیپنوتیزم، گذشته دور انسان‌ها را به خاطرشان می‌آورد. او با این کار به درمان دردها و رنج‌های آن در گذشته می‌پرداخت. در طول انجام این کار بر مراجعان خود، تجربیات بسیاری از «روح» انسان بدست آورد. این تجربیات باعث شد تا او «دنیای روح» را برای همه مردم به تصویر بکشد. او با این کار تصویری ارائه کرد که در میان بسیاری از مردم غریبه و ناآشنا بود. وجود روح و زندگی پس از مرگ برای مسلمانان مسئله‌ای ملموس و آشنا است. زیرا ما از کودکی در آموزه‌های دینی و معنوی خود به سرگذشت روح پس از مرگ پی می‌بریم. اما در غرب اینطور نیست. بسیاری از غربیان، هیچ اعتقاد و اطلاعی از زندگی روح پس از مرگ ندارند. چند سالی است که چندین پزشک روانشناس با انجام تحقیقات گسترده به اثبات این حقیقت پرداخته‌اند.

کتاب سرنوشت روح درمورد هیپنوتیزم 7000 مراجع به دکتر نیوتن است. او در این کتاب به توضیح اتفاقات در جلسات هیپنوتیزم و توضیح درمورد چگونگی حل مشکلات آن‌ها می‌پردازد.

ترجمه‌ی کتاب صوتی «سرنوشت روح» به زبان فارسی

کتاب سرنوشت روح توسط محمود دانایی به زبان فارسی ترجمه شده‌است. این کتاب صوتی در سال 1398 توسط انتشارات کتاب‌سرای نیک منتشر شد. گوینده‌ی این کتاب صوتی آزاده صحت است. دکتر محمود دانایی یکی از نویسندگان خوب کشورمان است که به ترجمه بسیاری از کتاب‌های اثبات زندگی پس از مرگ پرداخته است. زبان و قلم این مترجم در ترجمه‌هایش روان و ساده است. از آثار این مترجم می‌توان به با شتاب به پیش، رمزگشایی پیام‌های معنوی در زندگی رومزه، سه‌شنبه‌ها با موری، بهشت برین حقیقت دارد، دورنمای بهشت برین و ... اشاره کرد. آزاد صحت نیز یکی از گویندگان خوب کشورمان است. صدای آزاده صحت جان تازه‌ای به متن این کتاب بخشیده است. از آثار آزاده صحت نیز می‌توان به سرنوشت روح از مایکل نیوتن و نابرده رنج از جلال ملکی اشاره کرد. شما می‌توانید کتاب صوتی سرنوشت روح، به قلم مایکل نیوتن، ترجمه‌ی محمود دانایی، گویندگی آزاده صحت و انتشارات کتاب‌سرای نیک را از همین صفحه در فیدیبو دانلود و تهیه نمایید.

درباره‌ی نویسنده کتاب صوتی «سرنوشت روح»، مایکل نیوتون

مایکل نیوتن Michael Newton  زاده‌ی نهمین روز از ماه دسامبر سال 1931 است. او در ایالت کالیفرنیا در آمریکا چشم به جهان گشود. او از کودکی علاقه بسیاری به کشف دنیای ذهن و روح داشت. به همین دلیل بعد از اتمام دوران تحصیل در مدرسه وارد دانشگاه شد. نیوتون در دانشگاه به تحصیل در رشته‌ی بهداشت فکر و روان پرداخت. او پس از اتمام دوران تحصیل در دانشگاهی که در آن درس خوانده بود، مشغول تدریس شد. به علاوه او سال‌ها به عنوان مشاور درمان رفتاری برای بسیاری از مراکز سلامت و روان و سازمان‌ها کار می‌کرد. مایکل نیوتون بسیاری از بیماران خود را از روش هیپنوتراپی و یا خواب درمانی درمان می‌کرد. در این روش فرد به گذشته و درون خودش باز می‌گردد. زمانی که این اتفاق رخ می‌دهد پزشک می‌توان آن را درمان کند. این روش باعث شد تا دکتر نیوتون تحقیقات گسترده‌ای را بر تجربیات نزدیک مرگ، روح و زندگی روح پس از مرگ انجام داد. او بیش از پنجاه سال تجربه درمان هیپنوتراپیست دارد. او پس از سال‌ها تجربه تصمیم گرفت تا تجربیات و دستاوردهای خود را در غالب چند کتاب منتشر شد. اولین کتاب او در سال 1994 به نام «سفر روح» منتشر شد. این کتاب درمورد زندگی پس از مرگ روح است. استقبال از کتاب «سفر روح» باعث شد تا او دومین کتاب خود را به نام «سرنوشت روح» در سال 2000 به چاپ برساند. این کتاب در ادامه کتاب اول نوشته شده‌است. به علاوه بخش اعظم کتاب سرنوشت روح در مورد تجربیات مراجعین است. دکتر مایکل نیوتون با انتشار این کتاب موفق به دریافت جایزه «ناشران مستقل کتاب» در سال 2001 شد. او سومین کتاب خود را در سال 2004 به نام «زندگی میان زندگی‌ها» منتشر کرد. این کتاب روش‌های هیپنوتیزم کردن هر بیمار را بیان کرده است. آخرین کتاب منتشر شده از این نویسنده نیز در سال 2009 به نام «سرنوشت ارواح» به چاپ رسید. این کتاب درمورد انسان‌های عادی و سالمی است که به دکتر نیوتون مراجعه کرده بودند. دکتر به هیپنوتیزم آن‌ها پرداخته و نتایج آن را در کتابش بیان کرده است. دستاوردها و تحقیقات دکتر مایکل نیوتون آنقدر ارزشمند و مهم بود که چندین موسسه‌ی روان درمانی به نام او تغییر نام داد. در نهایت دکتر مایکل نیوتون روانشناس محبوب آمریکایی در سال 2016 دار فانی را وداع گفت.

بخشی از کتاب صوتی «سرنوشت روح»

روش‌های ارتباط روح‌ها با کسانی که در این دنیا زندگی می‌کنند.

تماس با جسم

من اصطلاح بالینی پل زدن به جسم و تماس درمانی را در هم ادغام کرده‌ام، تا بتوانم روشی را توضیح دهم که روح‌هایی که از حیاط جسمانی خارج شده‌اند، آن را به کار می‌برند تا با پرتوی انرژی خود، قسمت‌های بدن مختلفی شخصی را که در قید زندگی جسمانی است، لمس کنند. شقا یافتن مختص نقاط مختلف جسمانی یعنی چاکرا که قبلا در باره‌ی آن‌ها صحبت کردم، نیست. روح‌هایی که برای تسلی بازماندگان برمی‌گردند، به دنبال نقاطی هستند که بیشترین گیرندگی را نسبت به انرژیشان دارد. ما این موضوع را در گزارش شماره‌ی یک، مطالعه کردیم.

 پشت گوش چپ

انرژی هنگامی شفابخش می‌شود که پل‌های ارتباطی برقرار شوند و افکار فرستند و گیرنده را از طریق تله‌پاتی به هم اتصال دهند. اگر ارسال فکر به جسم فرد عزادار از طریق روش‌های مادی صورت گیرد.، به آن تماس با جسم گفته می‌شود. این روش عبارت است از تماس خفیف با اعضای بدن و برانگیختن واکنش‌های عاطفی از طریق حواس. اگر روح پرتوهای انرژی‌اش را ماهرانه به کار گیرد. می‌تواند از طریق بینایی، شنوایی، چشایی یا بویایی حضور خود را اعلام کند. منظور اصلی از ایجاد این احساس آن است که فرد عزادار متقاعد شود، محبوبش هنوز زنده است. قصد از تماس جشمانی این است که فرد عزادار بتواند با احساس از دست دادن عزیزش کنار بیاید و آگاه شود که این فقدان، تنها تغییر از یک واقعیت به یک واقعیت دیگر است و پایان موجودیت وی نیست. امید آن است که فرد عزادار بتواند به حرکت ادامه دهد و زندگی‌اش را به محوه سازنده‌ای به انتها برساند. همچنین امکان دارد، روح‌ها درگیر الگوهای عادتی تماس با جسم شوند. گزارش بعدی مربوط به مرد چهل و نه ساله‌ای است که در اثر بیماری سرطان درگذشته است.

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
532.۲۷ مگابایت
مدت زمان
۱۹:۲۱:۵۷
نویسندهمایکل نیوتن
مترجممحمود دانایی
راویآزاده صحت
ناشرانتشارات کتاب‌سرای نیک
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۹/۰۷/۱۹
قیمت ارزی
6 دلار
قیمت چاپی
77,400 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۵۳۲.۲۷ مگابایت
۱۹:۲۱:۵۷

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.2
از 5
براساس رأی 63 مخاطب
حال‌خوب‌کن ✨ (2)
آموزنده 🦉 (1)
5
ستاره
65 ٪
4
ستاره
12 ٪
3
ستاره
4 ٪
2
ستاره
11 ٪
1
ستاره
6 ٪
38 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
K
Keyvan Nazariyan
۱۴۰۰-۰۵-۱۹
5

حتما اول کتاب سفر روح رو بخونید کتاب سرنوشت روح تکمیل کننده ی کتاب سفر روح هست و هر دو کتاب عالی هستن به همه ی سوالاتتون از خلقت و دلیل خلقت انسان و زندگی پس از مرگ و خیلی از اتفاقاتی که تو این دنیا داریم باش دست و پنجه نرم میکنیم و... جواب میده و بهمون انگیزه ی ادامه زندگی و جنگیدن با مشکلات رو میده من ۲ بار اقدام به خودکشی کردم و شدت افسردگیم خیلی زیاد بود اما کتاب سفر روح دیدگاهمو عوض کرد حداقل با اینکه تا خرخره غرق مشکلاتم فکر خودکشی دیگه به سرم نمیزنه

s
shima m
۱۳۹۹-۰۹-۱۳
5

در ادامه کتاب سفر روح این کتاب رو حتما گوش بدهید...نگاهتان به زندگی ، عدالت ، تلاش ، محبت ... تغییر میکند

a
ami********@gmail.com
۱۳۹۹-۰۹-۲۱
5

سفر روح که عالی بود ?

ن
نسرین فرهی
۱۳۹۹-۰۹-۲۷
1

راوی با متن ارتباط برقرار نکرده، انگار داره از روی کتاب میخونه و رد میشه بدون هیچ احساس و درکی از مطالب

ش
شبرین حسن زاده
۱۳۹۹-۰۹-۱۹
4

خیلی کتاب جالبی بود روی ذهن تا مدتها اثر میذاره

9
912253****
۱۴۰۰-۱۰-۲۲
5

پیشنهاد می کنم ابتدا کتاب سفر روح نوشته دکتر مایکل نیوتن را بخوانید و بعد از آن این کتاب سرنوشت روح را گوش دهید. تمام حلقه های مفقوده در کتاب سفر روح در این کتاب کشف می شوند. این کتاب می‌تواند به شما کمک کند تا تبدیل به انسان بهتری بشوید به شرط آنکه روشن بینی داشته باشید.

N
Nahid Abasi
۱۳۹۹-۱۰-۱۴
2

این خانم اصلا بلد نیست از روی متن بخونه چه برسه به اینکه با متن ارتباط برقرار کنه.حیف از این کتاب

م
مینا سدره‌نشین
۱۳۹۹-۱۲-۰۴
5

یه کتاب بی نظیره که جواب خیلی از سوالهای آدم رو درباره ی هستی و خودشناسی میده. کتاب صوتی فیدیبو هم عالی بود.

9
912580****
۱۴۰۰-۰۲-۲۵
5

عالی عالی

9
913745****
۱۴۰۰-۱۱-۲۴
5

کتاب بسیار عالی بدون تعصبات مذهبی انگار همه افراد تحت هیپنوتیزم با گفتارشون آیات قرآن رو تایید میکنن درصورتیکه نویسنده کتاب فردی مسیحی است با خواندن این کتاب بیشتر مشتاق قرآن شدم و تحمل سختی ها و مصیبت های این دنیا آسان تر شد برایم

نمایش 28 نقد دیگر
4.2
(63)
حال‌خوب‌کن ✨ (2)
96,000
٪40
57,600
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
سرنوشت روح
سرنوشت روح
مایکل نیوتن
محمود دانایی

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
سرنوشت روح
٪40
سرنوشت روح
مایکل نیوتن
آزاده صحت
انتشارات کتاب‌سرای نیک
4.2
(63)
حال‌خوب‌کن ✨ (2)
96,000
٪40
57,600
تومان